Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, simek napisał:

......To pewnie przez WebOS, bo mam wersję 4.4. co ciekawe beznadziejność mojego telewizora rozciąga się również na komórkę Xiaomi, bo tam również wyskakuje "przepraszamy, błąd techniczny". Gdybym tylko miał WebOS 6.0 to by wszystko śmigało...

webOS 6

20220906-221148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka , ze leży całe Live TV. Powiem tak , choć może nie powinienem, i nie jest to w żaden sposób wybielanie Viaplay, ale gdyby to było u nich to byłoby tu już 20 stron. A tu raptem narzeka kilka osób.

Edit: Przed chwilą serwis wrócił.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kamill87 napisał:

U mnie odkąd włączyłem c+ box (koło 18), straszne problemy z jakością - co chwilę spada bitrate i pixeloza, że nie idzie nic oglądać...

A myślałem że coś u mnie problem z łączem ale mam to samo tylko że na mibox

Edytowane przez rotalplus
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ircios napisał:

Bardzo głupi pomysł, aby kopaną dać na łącza. Widać,  że operator nie jest gotów na tłumy. 

U mnie na żadnym urządzeniu brak....jeszcze 

Wszystko działa. U mnie pomogło odinstalowanie aplikacji i zainstalowanie ponownie. 

Dziś C+online dał ciała, niemiecki DAZN też mi przycinał, za to skandynawski Viaplay, który nadaje Ligę Mistrzów bez problemu.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie w ogóle klient ma prawa w przypadku takiej usługi jak streaming? Przecież na dobrą sprawę Canal+, czy ViaPlay moga sobie postawić jeden malutki serwer w garażu, który da radę obsłużyć 15 użytkowników, a reszcie wyświetlać non stop komunikat, że przepraszamy za problemy techniczne, proszę spróbować później. I co, jedyne co można zrobić, to przestać korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay nie prowadzi sprzedaży przez spółkę w Polsce, Urząd musi odbić pałeczkę do odpowiednika w Szwecji tam prawo może być zupełnie inne.

 

np. wyłączenie odpowiedzialność za problemy które nie są po stronie operatora,

jest szara strefa, ruch internetowy pomiędzy odbiorą a nadawcą za to nikt nie bierze odpowiedzialności.

Śmiać mi się chce z pomiarów certyfikowanych do własnej sieci. i używania tego argumentu na łączach operatorskich pod obciążeniem, gdzie wiadomo że to wąskie gardło.

Najprościej dać rekompensatę, i mieć petenta z głowy.

dostawy online powinni uruchomić własny test lub strumień testowy (demo)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, picassopawel napisał:

Dziś C+online dał ciała, niemiecki DAZN też mi przycinał, za to skandynawski Viaplay, który nadaje Ligę Mistrzów bez problemu.

W amerykańskim Paramount+ też bez problemu. Dochodzę do wniosku, że w tym streamingu trzeba mieć multum subskrypcji, aby nimi w razie czego żonglować. A przecież Canal+ nie jest usługą tanią, także tym bardziej rozumiem niezadowolenie tych co kupili i nie mogli obejrzeć.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bartas_20 napisał:

Prawda jest taka , ze leży całe Live TV. Powiem tak , choć może nie powinienem, i nie jest to w żaden sposób wybielanie Viaplay, ale gdyby to było u nich to byłoby tu już 20 stron. A tu raptem narzeka kilka osób.

Edit: Przed chwilą serwis wrócił.

Bo tu jest alternatywa nie działa przez internet to oglądam przez satelitę. Zresztą wątek dotyczy darmowej usługi a Viaplay ile kosztuje? Co zresztą nie zmienia faktu sport powinien być pokazywany na satelicie albo i tu i tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Zresztą wątek dotyczy darmowej usługi a Viaplay ile kosztuje? 

Darmowej?! 🤣🤣🤣 Za abonament nie płacisz? Skoro to jest częścią zestawu usług, to płacisz za to i ma to działać! Poza tym ci co płacą w formie prepaid (jak ja) mieli identyczne problemy. Nie piernicz więc o "darmowej" usłudze bo wychodzisz na klauna. 

Edytowane przez Gadol
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...