Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, tyrla napisał:

Wejdź w sport i sport na dodatkowych kanałach.

 

Dzięki za info, zakładałem, że nadal jest problem z tymi kanałami eventowymi, a tu się okazuje, że pokazują się w aplikacji na Android TV i dodatkowo działają, co do tej pory było nie możliwe.

 

Ciekawe od kiedy to działa dokładnie. Tak czy siak, ponad rok im to zajęło, brak słów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ircios napisał:

Najpierw wypróbuj, a potem daj opinie. To jest za free.  

Mam akurat konto na lapku i tv wiec wypróbowało sie.Na android obraz to dramat a szczególnie jasność i kolory i żeby uprzedzić sprawdzałem lub sprawdzam inne tego typu transmisje i jest ok.Kolejna sprawa to buforowanie obrazu tu w miarę systematycznie odwiedzam np Netflix i praktycznie nie ma to miejsca.Niby za free bo jak nie opłacę abonamentu to nic nie zobaczę. I to że coś jest powiedzmy za free to nie zanczy że ma działać byle jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 12:53, kkzk81 napisał:

Na codzień korzystam z Apple Tv i tam nie ma tego problmu z tym błędem. Sprawdziłem tylko czy u mnie jest problem jak innych użytkowników forum na systemie tv.

 

A nie masz problemu z mikroprzycięciami co kilkadziesiąt sekund? U mnie na ATV4K z tvOS 15 pojawiają się notorycznie na wszystkich kanałach a w samsungowym tizenie jest ok. Widać to dobrze np. na serialu "Pisarze..". Haczy co chwila.

Nie ma znaczenia czy mam ATV w trybie SDR czy HDR i czy z włączoną zawartością dla zakresu tonalnego i szybkości klatek czy nie.

Edytowane przez luk76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, luk76 napisał:

 

A nie masz problemu z mikroprzycięciami co kilkadziesiąt sekund? U mnie na ATV4K z tvOS 15 pojawiają się notorycznie na wszystkich kanałach a w samsungowym tizenie jest ok. Widać to dobrze np. na serialu "Pisarze..". Haczy co chwila.

Nie ma znaczenia czy mam ATV w trybie SDR czy HDR i czy z włączoną zawartością dla zakresu tonalnego i szybkości klatek czy nie.

Ja to potwierdzam. Przyjęcia występują na ATV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Online działa  dobrze nawet na sprzęcie za 200 zl.  Wiec o co ci chodzi. Tyle robiłeś szumu a wyszło , no słabo to wyszło.

Teraz, lakiman napisał:

@kingofsouth a kim ty jesteś, że mam się Tobie z czegoś tłumaczyć?

Napisałeś "dupny" to się zastanawiam o co ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na viaplay też nie mam problemu, tylko na c+ online. No i na youtubie testu rtings na motion nie potrafi wyświetlić płynnie (na tizen ok).

Masz model 2017 czy 2021? 4K czy HD? Najlepiej sprawdź na serialu "Pisarze" - nie da się nie zauważyć zacięć.

Edytowane przez luk76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...