Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, kamil2505 napisał:

Do VOD CANAL+ zostało wrzuconych kilkadziesiąt filmów od Kino Świat, w tym takie tytuły, które nigdy nie miały swojej premiery w CANAL+ - jak np. "Chce się żyć", "Ostatnia rodzina", "Konwój", "Botoks" czy "Prosta historia o morderstwie". 

To zdanie jest prawdziwe w odniesieniu do 3 tytułów: "Chce się żyć", "Ostatnia rodzina", "Prosta historia o morderstwie". Inne, wymienione nie są dostępne.

P.S.

"Konwój" i "Botoks" nadal mieszkają NC+ GO.

 

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@praspp w aplikacji CANAL+ trudno wyszukać ostatnio dodane filmy. Sprawdziłem więc w aplikacji nc+GO TV i tam w kolekcji CANAL+VOD są dostępne wszystkie wymienione filmy - również "Botoks" czy "Konwój". Zawsze to co było w nc+GO pokrywało się z aplikacją C+ i przyznam, że nie sprawdziłem wszystkich tytułów w obu apkach. Podobna sytuacja widzę,  że jest również z chociażby "Listami do M. 2 i 3". W nc+GO są dostępne, a w aplikacji CANAL+ nie są. 

Myślę, że to jakiś błąd. Przecież aplikacja nc+GO już we wrześniu miała być wygaszona całkowicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamil2505 napisał:

Przecież aplikacja nc+GO już we wrześniu miała być wygaszona całkowicie. 

Właśnie,  co z tym wygaszaniem? Pojawiła się data ,  a usług a nadal działa. Powinni już odpuścić i rozwijać jedna usługę czyli Canal+Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, bgmnt napisał:

Czyli, że apka Canal+ integruje się z nakładką Playa i na jednej liście masz kanały DVB-T, Play Now i C+?

Każda apka jest osobno .Jak jeszcze HBO GO,ViaplayPolsatGo i kilka jeszcze.Z DVB-T nie korzystam bo nie mam w tym pokoju anteny naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

Wszystko super, ale gdzie te treści 4K? Jako jedyna platforma streamingowa (Polska)  nie mają takowych.

Ile już czasu minęło od uruchomienia usługi? To się robi powoli żałosne....

W sumie do przeniesienia nie jest tego dużo z nc+ go.

Kilkanaście filmów i kilka seriali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2021 o 16:16, kingofsouth napisał:

Właśnie,  co z tym wygaszaniem? Pojawiła się data ,  a usług a nadal działa. Powinni już odpuścić i rozwijać jedna usługę czyli Canal+Online.

A co z tymi, u których  nowa aplikacja działa z błędami (zobacz sobie komentarze do aplikacji w google play)? U mnie działa to inni niech spadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

czy c+ box zapewni mi  dostęp do usług internetowych pakietu extra z c+ i HBO jakie mam na dekoderze 4k ultrabox?

Będę miał dostęp tylko do canal+ online i hbo GO przez zwykłe aplikacje ze sklepu goole play

   czy też do innych usług jak na ultraboxie?

Czy netflix na tym c+ boxie musi być od nc+, czy zaloguję się do niezależnie wykupionego kont?
 

Miłem zamiar kupić Mi Boxa, ale jako że mam pakiet sat od nc+ to może lepiej wziąć ten c+box?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

CANAL+BOX jest urządzeniem pracującym na systemie AndroidTV, podobnie jak Mi BOX z możliwością instalacji aplikacji ze Sklepu Play oraz z nieznanych źródeł (.apk).

 

W ramach dostępu do pakietu EXTRA+ z CANAL+ i HBO w aplikacji CANAL+Online otrzymasz dostęp do dostępnych tam kanałów i kolekcji VOD, które są w Twoim Abonamencie (lista kanałów i kolekcji dostępna w Strefie CANAL+ w Szczegółach Oferty - oznaczenie Go oraz prościej po zalogowaniu na canalplus.com).

 

ultraBOX+ 4K zapewnia dostęp do nc+GO TV - większość tych treści jest dostępna w CANAL+online oraz aplikacji Netflix.

 

Na CANAL+BOX nie musisz posiadać dostępu do Netflix w ramach Abonamentu satelitarnego. Możesz logować się własnymi danymi z subskrypcji. 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...