Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy był poruszany ten temat.

Do posiadaczy Apple TV: W połowie zeszłego tygodnia zauważyłem że nie działa mi kanał nSport+ w aplikacji na tymże urządzeniu. Po przyjeździe od rodziny nic się nie zmieniło. Na Android TV i pozostałych urządzeniach wszystko działa. Pozostałe kanały które włączałem na Apple TV także się włączają. Czy macie ten sam problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mara68 napisał:

Przed chwilą sprawdziłem u siebie na Apple Tv 4k i nSport+ działa prawidłowo.

Widzę też że dali 50 fps na SportKlub, FightKlub, FightBox, MotoWizja i ExtremSports.

A na CANAL+Premium i CANAL+ Family dali w końcu te 50fps? Dają tam sport i nie da się tego oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 godziny temu, mara68 napisał:

Widzę też że dali 50 fps na SportKlub, FightKlub, FightBox, MotoWizja i ExtremSports.

Jeśli podnoszą jakość kanałów sportowych klasy B, to muszą panicznie bać się Viaplay :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem w C+online w kolekcji FOX-a dwa odcinki serialu sci-fi "Obcy Element" Polecam wszystkim miłośnikom tego gatunku ale nie tylko.
Nie wiem czy jest sens, bo serial skasowany po pierwszym sezonie. Znając życie skończy się clifhangerem
Polsat Box Go oferuje filmy w jakości 4K.
Canal+zobaczymy  jak długo będzie  "chronił "swój cenny kontent.
Tak, ale w modelu TVOD
Jeśli podnoszą jakość kanałów sportowych klasy B, to muszą panicznie bać się Viaplay 
Nie boją się, tylko w 25 klatkach sport ciężko się ogląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Canal+Online na MiBox S. Wczoraj podczas oglądania meczów na PSP raz na jakiś czas wskakiwało kółeczko ładowania i obraz zastygał na 1 sekundę. Niby nic wielkiego, ale psuje komfort oglądania. Chciałem zapytać czy ktoś z Was miał podobne sytuacje na Android TV? Czy to problem MiBoxa, Aplikacji Canal+ czy Internetu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że jakość obrazu nie spadła nawet na sekundę. Spróbuję jeszcze połączyć kablem, ale MiBox stoi 5 cm od routera i z innymi aplikacjami nie ma problemu. Zastanawiałem się jeszcze nad wymianą na Chromecast 4.0 z Google TV. Czy orientuje się ktoś może jak aplikacja działa na Chromecast 4 w porównaniu do MiBoxa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tnovak92 napisał:

....MiBox stoi 5 cm od routera...

Czasami pod latarnią jest najciemniej.  

Z powodu jednego zamulenia nata czy aplikacji podnosisz alarm. Jak będzie to notorycznie się powtarzać to zacznij działać.

 

23 minuty temu, tnovak92 napisał:

...Zastanawiałem się jeszcze nad wymianą na Chromecast 4.0 z Google TV....

Po co coś zmieniać, skoro dobrze działa. Chyba, że tylko po to, aby mieć coś nowego. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...