Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie minimalne " drgania" występują na Canal+na sportowych kanałach w telewizorze.

Box Playa już ładnie odtwarza płynność  ruchu.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, Pawel napisał:

Skoro rozwiązuje problem to nie jest półśrodek. Nie przekonuje mnie Twoja "liniowa zależność" Fps do Hz ale mniejsza o to.

Powiedzmy, że rozwiązuje w przystawkach, bo w TV nie da się zmieniać odświeżania. Ten problem występuje też w grach komputerowych i zależność jest liniowa.

https://ekspert.ceneo.pl/v-sync-co-to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post skłonił mnie do poropównania i wspomniany przez Ciebie mecz na C+ online wygląda niewiele gorzej niż na Satelicie. Za to dużo lepiej niż mecz Borusii lecący w tym samym czasie w Viaplay. Tv to Sony XF9005 55' z 2018.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na boxie od Playa coś takiego zobaczyłem w apce C+ i się zagotowałem... Serio?! Czy kogoś po...waliło? Mam płacić za dostęp do pakietu filmowego i nie móc jak człowiek obejrzeć na tv? Właśnie kończę abo tv sat powoli i zamierzałem przesiąść się na c+ online ale to mnie załamało... Kod pin jak w oprogramowaniu do tunerów sat ciężko założyć?

 

A zresztą dzieciak biorąć do ręki pilota od satki odpali sobie na niej Pulp Fiction na HBO, biorąc do ręki pilota od boxa internetowego nie... Czym to się do kur...ki wodnej różni?

Edytowane przez Gadol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej jest to samo - wczoraj zapowiedz w News+ ze 2 pierwsze mecze Ligue 1 dzis w internecie. Co prawda ogladam teraz na Eleven Sports 4 ale to nie zmienia faktu.

 

Wchodze w aplikacje Canal+ i nigdzie ich nie ma! Przejrzałem wszystko. O co tu chodzi? Gdzie to jest ukryte? Emitowany jest teraz mecz Angers vs Lyon ale nigdzie go nie ma.

 

Po 1. to kompletna patologia, ze puszczaja te mecze tylko w sieci a po 2. Emituja je w taki sposob, ze nie da sie ich obejrzec.

 

 

I w ogóle - co to jest za strona?

Canalplus.com/pl/

 

Niby transmisje opisane sa ze beda na wlasnie tej stronie ale nie chce mi sie wierzyc, ze nie udostępniają meczów w aplikacji.

Strona wyglada jak Strefa Canal+ i taki jest opis przy probie logowania ale gdy próbuje sie zalogować danymi ze Strefy Canal+ wyskakuje mi info, ze podaje bledne dane logowania.

 

Czy na tej stronie trzeba rejestrowac konto abonenta od zera? I do czego służy ta strona?

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pawel6666 napisał:

Czy też tak macie że na kanałach dla dorosłych jest napis ten materiał wideo jest niedostępny ze względu na szkodliwość dla nieletnich.  Co zrobić by móc oglądać kanał. 

Jest to wina aplikacji na androidzie Tv i androidzie na smartfony i tablety. Podobno nad tym pracują  żeby to naprawić, kiedyś działało prawidłowo bez blokady dla dorosłych, ale wprowadzili aktualizację  apki  i s[beep]yli ,jedno naprawiają a coś innego psują .Natomiast na iphonie który  nie pracuje na androidzie nie ma blokady programów dla dorosłych i można filmy od lat 18 oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie. Otóż oglądam na C+ online tylko mecze piłkarskie. I nie zawsze mam czas by obejrzeć je na żywo. Np wczoraj był mecz Sevilla i Rayo i obejrzałem tylko 1 połowę. Czy jest szansa by obejrzeć całość ? Czy gdzieś C+ online umożliwia odtworzenie całego spotkania? Skróty mnie nie interesują. 

Przeszukałem C+ online z poziomu chromecasta (apki) i z przeglądarki na kompie. Niestety nic nie widzę :( albo jestem ślepy hm.

Wiem, że przy każdym programie jest taka opcja kto®a pozwala odtworzyć wstecz chyba na 7 godzin to co było na kanale. Niestety wolałbym inne rozwiazanie. 

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tyrla napisał:

Wydaje mi się że nie ma takiej opcji. Zostaje tylko 8 godzin wstecz.


No to lipa straszna ;/.  

Też mnie denerwują drgania. Czasami na C+ Sport czuć framerate .. Na eleven jest idealnie. Powalczyłem z ustawieniami w tv swoim LG i jest już lepiej ale nadal nie idealnie.  Mam nadzieje ze to poprawią. bo mam wrażenie, ze wcześniej nie było takich problemów. Oglądam mecze na Chromecast 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...