Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Jedyny minus to niedziałające kanały Event....
 Podobno Sony sprzedaje swoje konsole PS poniżej kosztów produkcji. 
Niedziałające kanały Event to wyłącznie wina nieudolności techników PC+.
Na każdym sprzęcie od początku startu usługi są z tym problemy.
Co do Sony i konsol , to nadrabiają sobie cenami gier. Na PS5 to wydatek ponad 320 PLN. A czym nadrabia Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mi boxa i wolę boxa c+. Mi box jest wolniejszy, co 3-4 dni musiał być restart bo nie dało się korzystać. Ten mi chodz już z 2 tygodnie non stop i jest super. Prime Video i Apple Tv działa bez problemowo, tylko trzeba zainstalować np z pendrive.

Wysłane z mojego Redmi K30 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pawop napisał:


 


Nie dla niektórych, tylko jest to dyswalikujace ten box. Nie tylko PV nie da się zainstalować, Apple TV również.

 

Dyskwalifikujące dla tych którzy mają tam konto. Na naszym rynku póki co nie mają podjazdu do Netflixa

 

25 minut temu, kingofsouth napisał:

Niedziałające kanały Event to wyłącznie wina nieudolności techników PC+.
Na każdym sprzęcie od początku startu usługi są z tym problemy.
Co do Sony i konsol , to nadrabiają sobie cenami gier. Na PS5 to wydatek ponad 320 PLN. A czym nadrabia Canal+? emoji6.png
 

Taaaa.... Gdyby przyszlo Ci płacić 350 zl za abonament w PC+ to by Ci chyba zwieracze puściły 😁  Widać opłaca im się taki biznes, baza abo jest na tyle duża, że mają kase nawet na zakup praw sportowych 😁 dekodery do tv sat też wlasciwie dają abonentom za darmo, a przecież musieli je gdzieś zakupić. Zarabia się na oferowanych usługach, a nie na sprzęcie do odbioru tychże.

16 minut temu, lary504 napisał:

Ja miałem mi boxa i wolę boxa c+. Mi box jest wolniejszy, co 3-4 dni musiał być restart bo nie dało się korzystać. Ten mi chodz już z 2 tygodnie non stop i jest super. Prime Video i Apple Tv działa bez problemowo, tylko trzeba zainstalować np z pendrive.

Wysłane z mojego Redmi K30 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Prime Video instalowałem z pendriva, ale na trailerach (nie mam konta) było widoczne klatkowanie. U Ciebie nie ma z tym problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Emilio1985 napisał:

 

 

Taaaa.... Gdyby przyszlo Ci płacić 350 zl za abonament w PC+ to by Ci chyba zwieracze puściły

Mi zwieracze? Nie ten adres. U mnie wszelakie uslugi streamingowe  i sprzęt (gadżety) to chleb powszedni. Nie trzymam pieniędzy w skarpecie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak , Canal+ Online wylądował na wybranych,  wyselekcjonowanych urzadzeniach. 

Tymczasem Kurski z aplikacja TVP Sport:

Tizen ( 2017 ) , Android TV, Webos.

Czyli co tutaj nie trzeba zabezpieczać? 

Tragedia jednym słowem z tym naszym operatorem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 09:43, Rasheed napisał:

Na Android TV nie ma możliwości zablokowania aktualizacji aplikacji.

Wracając do rozmowy z wczoraj... Chyba można. Sprawdziłem na c+ box i telewizorze tcl p815. Wchodzisz w Sklep Play, w prawym górnym rogu wybierasz trybik Ustawienia (moze byc on pod literka oznaczającą Twoje konto) i tam jest zakładka "Aktualizuj aplikacje automatycznie". Wchodzisz i ustawiasz na: nie aktualizuj automatycznie aplikacji. Od tej chwili bedzie można chyba zainstalować starszą wersje apki, bez obawy że zostanie zaktualizowana.

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Niedziałające kanały Event to wyłącznie wina nieudolności techników PC+.
Na każdym sprzęcie od początku startu usługi są z tym problemy

Odnośnie problemów z Eventami, to zostało to już chyba po części rozwiązane na aplikacji. Jakiś czas temu sprawdzałem na MiBox oraz TCL p815 i eventy się odpalały. Tylko na C+ Box jest czarny ekran. Inna sprawa, że np jak była ostatnia kolejka Premier League, to było 6 transmisji, z czego dwie tylko OTT, no i niestety eventy w ogóle nie były widoczne, ani w zakładce Sport (tam gdzie są widoczne mecze tenisowe, albo Lugue1 OTT), ani w zakładce Premier League. Trzeba było posiłkować się KODI i wtyczką C+, żeby móc obejrzeć mecze OTT.

 

Swoją drogą... skoro technicy są tak ogarnięci inaczej i nie potrafią tego naprawić, to może niech po prostu dodadzą Eventy jako zwykłe kanały, do działu SPORT, albo niech zrobią nowy dział, np Live Event za zakładką Muzyka i niech sobie tam te kanały będą. Żreć wołać nie będą. Kto będzie chciał to sobie doda do ulubionych, a kto nie, to nie. Tak, że ten tego... szanowni technicy, jeśli czytacie to forum, to podsuwam Wam za darmo rozwiązanie problemu, z którym nie potraficie się uporać od ponad roku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dyskwalifikujące dla tych którzy mają tam konto. Na naszym rynku póki co nie mają podjazdu do Netflixa

Bezsensowny argument. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to zlikwidujmy wszystkie inne serwisy, bo one też nie mają podjazdu do Netflixa.
Skoro wypuszczają na rynek boxa z Androidem, to powinni zatroszczyć się o to by był on w pełni funkcjonalny, a nie tak ułomny.
Dziś nie działa PV i APV, a jutro może okazać się, że Disney+ i HBO Max też nie będzie wspierane.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Nie wiesz, nie interesujesz się, ale się wypowiesz :)

 

PS. Obecnie c+ box kosztuje prawie dwa razy mniej niż MiBox i ponad dwa razy mniej niż Chromecast, tak wiec każdy sobie przekalkuluje, czy 169 zł za box z C+, YT i Netflix, a nawet HBO mu styknie, czy będzie chciał dołożyć drugie tyle żeby mieć AppleTV czy Prime Video, czy inne super hiper istotne aplikacje. Dla Ciebie ten box jest zdyskwalifikowany, ale 85-90% kupujących będzie usatysfakcjonowana ze stosunku ceny do jakości/dostępności apek.

 

Spora część ludzi nie kojarzy Prime Video, a tym bardziej Apple TV. Osobiście znam jednego gościa który wie co to Prime Video i stwierdził, że można to wykupić na miesiąc obejrzeć jeden serial, a poza tym to nie warto. Dziś jak zadasz przechodniom na ulicy pytanie: gdzie oglądasz filmy i seriale online, to na 8 z 10 odpowiedzi padnie Netflix. Ja tam nie chwale Netflixa, jest mi on całkowicie obojętny, ale widzę, czytam, obserwuję. Ktoś kto kupuje telewizor lub przystawkę Android TV, robi to z myślą przede wszystkim o Netflixie, a nie o Prime Video, czy AppleTV :) Wystarczy poczytac komentarze użytkowników. Inna sprawa, że ludzie nie chcą płacić 200 zł za tv. Więcej platform = więcej wydanej kasy. Jaki jest przecież płacz, jak PC+ podniesie ceny pakietów o 10 zł, albo jak ludzie kombinują żeby jedno konto na netflixie dzielić na jak najwięcej osób, byle tylko mieć i płacić jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Emilio1985 napisał:

Aha. Nie wiesz, nie interesujesz się, ale się wypowiesz :)

 

PS. Obecnie c+ box kosztuje prawie dwa razy mniej niż MiBox i ponad dwa razy mniej niż Chromecast, tak wiec każdy sobie przekalkuluje, czy 169 zł za box z C+, YT i Netflix, a nawet HBO mu styknie, czy będzie chciał dołożyć drugie tyle żeby mieć AppleTV czy Prime Video, czy inne super hiper istotne aplikacje.

Wole dołożyć do Mi Box S i mieć święty spokój z funkcjonalnością sprzętu. Box C+ nie ma żadnej przyszłości,  dopóki operator ma takie a nie inne podejście. 

 

@Pawop  nie przetłumaczysz. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. Ja gdybym miał kupić drugą przystawkę, to również kupiłbym MiBoxa, ponieważ tam naprawiono kanały Eventowe. Każdy ma inne priorytety. A co będzie jutro, czy za tydzień z C+ Boxem czas pokaże. Może następna aktualizacja rozwiąże wszystkie jakże istotne dla Was niedogodności :) 

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Emilio1985 napisał:

Wracając do rozmowy z wczoraj... Chyba można. Sprawdziłem na c+ box i telewizorze tcl p815. Wchodzisz w Sklep Play, w prawym górnym rogu wybierasz trybik Ustawienia (moze byc on pod literka oznaczającą Twoje konto) i tam jest zakładka "Aktualizuj aplikacje automatycznie". Wchodzisz i ustawiasz na: nie aktualizuj automatycznie aplikacji. Od tej chwili bedzie można chyba zainstalować starszą wersje apki, bez obawy że zostanie zaktualizowana.

 

Nie wiedziałem o tym ale jednak jest to i tak kłopotliwe ponieważ z powodu jakiejś jednej aplikacji blokujemy aktualizacje wszystkich pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Emilio1985 napisał:

No i super. Ja gdybym miał kupić drugą przystawkę, to również kupiłbym MiBoxa, ponieważ tam naprawiono kanały Eventowe.

 

Nic nie naprawiono, już ktoś ci to pisał chyba. Jeszcze ktoś się zasugeruje i będzie zdziwiony, że nie działa. Jedyne kanały eventowe jakie działają to tenis. Mecze piłkarskie nigdy nie działały i nadal nie działają. Jedyna różnica jest taka, że kiedyś wyskakiwał błąd UPES_049, a od jakiegoś czasu kanały się włączają, ale jest czarny obraz. Teraz ciężko to zweryfikować, bo meczów nie ma, ale jeszcze trochę i problem powróci. Inną kwestią jest to, że często (bo co ciekawe nie zawsze) te mecze w ogóle na Android TV się nie pojawiają, więc nawet jak kanały eventowe coś nadają, to nawet tej czarnej planszy nie można zobaczyć.

 

A czym się różni tenis od piłki nożnej, że jedno działa, a drugie nie, to nie wiem czy nawet samo Canal+ ma pojęcie.

 

Ja już mam otwarte zgłoszenie techniczne o tym ponad pół roku i tak się odbijam co kilka tygodni od wysyłanych przez nich standardowych formułek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka razy widziałem mecz Ligue1 na kanale eventowym na MiBoxie (na c+ box był standardowo czarny ekran).

 

To że niektóre mecze się w ogóle nie pojawiają, to osobna sprawa. Tak było z ostatnią kolejką Premier League. Miały być dwie transmisje OTT, a nigdzie ich nie było. Musiałem skorzystać z KODI. Dlatego najlepiej gdyby te kanały dodali na stałe w jakimś osobnym dziale.

 

A co do konsultantów... cóż... im nie płacą za myślenie, tylko za klepanie standardowych formułek. 

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszesz maila i zaznaczasz wyraźnie, że problem jest tylko i wyłącznie z C+ BOX, że na innych urzadzeniach z Android TV z jakich korzystałem (MiBox, TCL p815) wszystko działa ok, to Ci wlepią formułkę, żeby sprawdzić połaczenie internetowe, podać numer ip, przepustowość łacza internetowego itd itp. W ogóle nie czytają tego co piszesz, tylko walą kopiuj-wklej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...