Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, flisek94 napisał:

Pewnie i na WebOS niedługo będzie apka. Ja mam OLEDa C8 i rzucam AirPlayem na niego treści z C+ i działa to super. 

Też rzucałem AirPlay z iPad.. i działa spoko ale .. przez to np nie mogę bawić się na ipadzie jak leci na ekranie :P   .. a ty z czego rzucasz AirPlay na tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Mi boxa w drugim pokoju ale nie jestem z niego zadowolony. Nie ma chyba lepszej alternatywy w tej cenie? Apple TV bardzo drogie.. 

No nic tymczasowo puszczam C+ z AirPlay ze smartfona który jest ładowany w tym czasie.. albo z MacOS 

Przydałby się jakieś małe i nie drogie cacko coś jak ten paluch Mi Box S ale lepszy.. Bo ta wersja S to jedne wielki szajs. No ale jak przeglądam chińskie sklepy to lipa jest tej kwestii.. Oby szybko aplikacja trafiła do WebOS ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Azazell napisał:

 bo to od Google, prawda? Hmm .. Wyglada ciekawie... 

 

To nic innego jak urządzenie do przenoszenia obrazu z telefonu z androidem na telewizor. Urządzenie działa pod wifi i musi być podpięte przez hdmi do tv. Dla przykładu, jeśli odpalamy netflix na komórce, będziemy mogli bez przeszkód obejrzeć film na telewizorze i sterować funkcjami aplikacji za pomocą telefonu. To tak w największym skrócie. 

Apple TV + nie odpalisz bo nie ma odpowiedniej apki na telefon z androidem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. AirPlay z iPad śmiga bez problemów ale jak zrobię AirPlay z komputera macOS (Mac mini) to pojawia się błąd jak na zdjęciu ..  O co chodzi? Dlaczego nie mogę oglądać C+ zakodowane to w systemie macOS? Jak odtwarzam C+ normalnie na monitorze to śmiga.

juFHE67.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Toma441 napisał:

To nic innego jak urządzenie do przenoszenia obrazu z telefonu z androidem na telewizor. Urządzenie działa pod wifi i musi być podpięte przez hdmi do tv. Dla przykładu, jeśli odpalamy netflix na komórce, będziemy mogli bez przeszkód obejrzeć film na telewizorze i sterować funkcjami aplikacji za pomocą telefonu. To tak w największym skrócie. 

Apple TV + nie odpalisz bo nie ma odpowiedniej apki na telefon z androidem. 

Jeśli mówisz o Chromecast 4.0 to pleciesz bzdury. Jest to pełnoprawne urządzenie z androidem (oficjalnie z Google TV), na którym zainstalujesz wszystko co działa w PL łącznie z Apple TV (które na andku na początku dostępne było tylko na Chromecast 4). Bez problemu działa tu Netflix, HBO GO, Apple TV+, Amazon Prime Video i oczywiście Canal+ Online. Dodam, że w C+ nie ma problemów z odbiorem czterech kanałów jednocześnie.

Dziś już drugi raz polecam to urządzenie na forum. Porównywałem z pudełkiem od C+ i Mi TV Stickiem i jest zdecydowanie najlepsze z nich. Jedyne co mi się nie podoba to praktycznie brak możliwości edycji ekranu głównego i zasilania z portu USB telewizora oraz taki sobie pilot. Poza tym same pozytywy. Dziś zamówiłem drugą sztukę w EURO za 319 zł.

Edytowane przez torre24
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Azazell napisał:

Też rzucałem AirPlay z iPad.. i działa spoko ale .. przez to np nie mogę bawić się na ipadzie jak leci na ekranie :P   .. a ty z czego rzucasz AirPlay na tv?

No jak nie możesz? Wyłączasz apke na iPadzie, a na TV dalej leci. Nie rób Screen mirroringu, tylko AirPlay. Ja z iPhone sobie rzucam. 

 

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Szkoda baterii na airplay nie lepiej kupić apple tv albo mi box?

Chyba nie wiesz jak działa AirPlay. To nie jest przesyłanie z telefonu wprost na TV. TV tylko dostaje „link” od telefonu/ iPada co ma pokazywać i sam pobiera stream z internetu. Na telefonie można pauzować itd, ale tez normalnie go używać. Wpływ na baterie jest znikomy. 

 

56 minut temu, Azazell napisał:

Dziwna sprawa. AirPlay z iPad śmiga bez problemów ale jak zrobię AirPlay z komputera macOS (Mac mini) to pojawia się błąd jak na zdjęciu ..  O co chodzi? Dlaczego nie mogę oglądać C+ zakodowane to w systemie macOS? Jak odtwarzam C+ normalnie na monitorze to śmiga.

juFHE67.jpg

 

 

Mylisz screen mirroring z AirPlay. Z przeglądarki na macOS nie można rzucić AirPlaya  C+. Możesz zrobić Screen mirroring ale przez to może coś się gryźć z DRM. Polecam jednak używanie  AirPlay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, torre24 napisał:

Jeśli mówisz o Chromecast 4.0 to pleciesz bzdury. Jest to pełnoprawne urządzenie z androidem (oficjalnie z Google TV), na którym zainstalujesz wszystko co działa w P

Piszę na podstawie własnych doświadczeń, bo posiadam Chromecasta. I nie napisałem niczego co można nazwać bzdurą. Dlatego też użyłem sformułowania "w największym skrócie". Także hamuj. Nie mam obowiązku śledzić rozwoju tego urządzenia na każdym etapie. Opisuję rzetelnie to z czym miałem do czynienia obsługując swój model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Toma441 napisał:

Piszę na podstawie własnych doświadczeń, bo posiadam Chromecasta. I nie napisałem niczego co można nazwać bzdurą. Dlatego też użyłem sformułowania "w największym skrócie". Także hamuj. Nie mam obowiązku śledzić rozwoju tego urządzenia na każdym etapie. Opisuję rzetelnie to z czym miałem do czynienia obsługując swój model.

Musisz ogarniać o czym piszesz w takim razie. Jak ktoś pisze Chromecast 4 to chodzi mu o Chromecast with Google TV, które chodzi na Android TV i można go używać bez telefonu 👌

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie będę się kłócił, bo mając wersję 3.0 po prostu napisałem najkrócej czym takie urządzenie de facto jest. Z opisu wersji 4.0 wynika, że posiada ona więcej możliwości i bardziej przypomina typową przystawkę do streamingu. Jest jeszcze pilot, którego w mojej wersji nie uświadczysz. Więc sumarycznie jest to urządzenie o klasę wyższe i bardziej rozbudowane. No i o połowę droższe. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wodzu napisał:

a u mnie na android tv co jakis czas obraz sie zatrzymuje, cofię się i po chwii dźwięk idzie szybciej a dopiero pożniej obraz. A przed aktualizacją aplikacj było ok

 

Wybrałem losowo MTV Hits i od 20.00 gdy włączyłem apkę  nie widze żadnych zacięć obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Toma441 napisał:

Tu nie będę się kłócił, bo mając wersję 3.0 po prostu napisałem najkrócej czym takie urządzenie de facto jest. Z opisu wersji 4.0 wynika, że posiada ona więcej możliwości i bardziej przypomina typową przystawkę do streamingu. Jest jeszcze pilot, którego w mojej wersji nie uświadczysz. Więc sumarycznie jest to urządzenie o klasę wyższe i bardziej rozbudowane. No i o połowę droższe. 

Kolega wyżej ma rację. O ile poprzednie urządzenia Chromecast służyły tylko i wyłącznie do przechwytywania "linków" z telefonu/tableta itp., tak Google Chromecast 4 jest pełnowartościowym i niezależnym odtwarzaczem, podobnie jak Nvidia Shield TV, Mi BOX S itp. Ma on swój własny interface, pilota i możliwość instalowania aplikacji w swoje pamięci i do jego używania nie jest potrzebny smartfon/tablet itp., choć oczywiście współpracuje też z nimi, jak choćby na zasadzie typowego chromecasta jako usługi.

14 godzin temu, Wodzu napisał:

a u mnie na android tv co jakis czas obraz sie zatrzymuje, cofię się i po chwii dźwięk idzie szybciej a dopiero pożniej obraz. A przed aktualizacją aplikacj było ok

 

 

13 godzin temu, nix124 napisał:

@Wodzu pisałem o tym. Skopali coś z ostatnią aktualizacją. Taki problem był dawniej, potem to naprawili i teraz wróciło znowu... Właściwie zepsuło się to już nie z tą ostatnią aktualizacją z profilami, tylko z tą, która była parę dni wcześniej.

O jakich urządzeniach piszecie? Ja nie zauważyłem takiego problemu a używam Nvidię Shield TV Pro 2019 i mam też SONY 49XH9505. Oba urządzenia z Android TV.

 

Edytowane przez zetorson
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzYcHa_2012 napisał:

Potwierdzam, od wczoraj leży m.in. Alekino, C+ Film.

U mnie działa.

 

28 minut temu, railroad napisał:

Czy ktoś ma problem z działaniem niektórych kanałów np. HBO3, MiniMini+, Comedy Central itp. Na komputerze wyskakuje mi błąd

ea4142327f8f.jpg

 

Działa , bez zarzutów.

Sprawdzcie swoje przeglądarki ;)  Ja używam  FF.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...