Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatniej aktualizacji na Android TV jest możliwość zmiany wielkości czcionki. Inne elementy z ustawień napisów nadal nie działają. Nadal nie działa zapamiętywanie gdzie ostatnio oglądaliśmy, nadal często się zdarza ze kręci się kółko gdy chcemy coś włączyć i trzeba wyjść i próbować od nowa. Od kilku ostatnich aktualizacji nie ma już buforowania czyli pobierania wcześniej materiału. Przy spadkach prędkosci netu było to świetne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakie urządzenie polecacie do oglądania C+ online przez internet? Mam LG ale wciąż nie ma tej apki ;/ .. Mam w domu Xiaomi box ale nie jestem z niego zadowolony. Jest podłączony w innym pokoju. Dlatego szukam czegoś lepszego i nie drogiego. Coś co można podłączyć do telewizora i oglądać C+.. Jest coś innego? Apple TV odpada bo cena zaporowa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pawel napisał:

 

 

A przy okazji Eurosportów to wczoraj z ciekawości włączyłem mecz Igi Światek. Kiepsko to wygląda. Do satelity nie ma porównania.

Kiepsko , bo 720p z bitretem 2,5 Mb/s

Idealne to jest na TV 32 cale lub do oglądania na działce przy grilu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Azazell napisał:

Mam pytanie jakie urządzenie polecacie do oglądania C+ online przez internet? Mam LG ale wciąż nie ma tej apki ;/ .. Mam w domu Xiaomi box ale nie jestem z niego zadowolony. Jest podłączony w innym pokoju. Dlatego szukam czegoś lepszego i nie drogiego. Coś co można podłączyć do telewizora i oglądać C+.. Jest coś innego? Apple TV odpada bo cena zaporowa ;(

Pewnie i na WebOS niedługo będzie apka. Ja mam OLEDa C8 i rzucam AirPlayem na niego treści z C+ i działa to super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu nic się nie zrobi raczej, trzeba czekać, aż łaskawie naprawią, ale za pierwszym razem, aż szkoda komentować ile to zajęło.

 

Wydaje mi się, że to jest na wszystkich kanałach, ale mogę się mylić, bo mam dostęp tylko do pakietu Sport, więc za wiele ich nie mam ;) Np. jak oglądam na nSporcie serwis News+ to trwa on około 30min i w tym czasie zazwyczaj są co najmniej 2-3 cofnięcia. I co ważne nie musi to być transmisja live, to samo dzieje się na tym 8 godzinnym catch-upie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Android TV nie ma możliwości zablokowania aktualizacji aplikacji.

 

Mi najbardziej brakuje tego, że aplikacja nie pobiera wcześniej materiału by w sytuacji pogorszenia netu bez zacięcia dalej odtwarzacz. Net mam jaki mam i czasem się to przydawało, nawet sam "pobierałem" robiąc pauzę. Teraz po zrobieniu pauzy nic się w tle nie pobiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...