Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, escapers napisał:

FOX rzeczywiście fatalnie wypada.. ale jak on ma bitrate 2,5Mbps to tam nic więcej lepszego nie będzie :/ 

Przecież to kolejna próba sprzedaży w Polsce tego samego syfu za nieco większę pieniążki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko w tej samej cenie. :)

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, lucius napisał:

Jest planowana oferta na post-paid ale pod koniec roku ?

A, czyli jednak plotko się sprawdzają i do tego będzie dekoder z DVB-S2. Szkoda, że dopiero pod koniec roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, PIOOLE napisał:

Czyli bedzie potrzebna antena sat?

No podobno jeden z forumowiczów pisał, że widział dekoder z DVB-S u znajomego w APSie, co potwierdzałoby wcześniejsze screeny z oprogramowania. Ja nie wiem na ile to może być prawda, ale prędzej widzę start w okolicach lipca/sierpnia, jak się wszystkim testy skończą i tylko garstka zdecyduje się na przedłużenie. Brak jakiegokolwiek marketingu nc+ wskazuje na to, że teraz mamy do czynienia z testami, a nie odpalali by ich chyba pół roku przed startem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bugmenot napisał:

Wyglądają dostatecznie, obraz jest sztuczny i bez szczegołów, identyczny jak w Playerze. Wrażenie mogą zrobić ew. jak porównuje się je z DVB-T ;).

 

Ten sam materiał (Avengers w FOX HD na najwyższym profilu po kilkudziesięciu sekundach oglądania) i szczegołowość obrazu bardzo ładnie widać na włosach...

 

OTT Canal+

foxcpl.jpg

 

Ipla

iplaa.jpg

 

 

Różnicę widać moim zdaniem bardziej niż przy okazji "komety" kolegi @frankie1905 ... albo ja jestem na takie rzeczy wyczulony ;).

Ta różnica to swoją drogą, też ją dostrzegam, ale przemilczę ten temat. Mnie interesują tylko te FPS i niech to poprawią. Będę pisać do nich w tej sprawie maila. Dziś obejrzeć mecz Bundesligi na Horizon TV na Apple TV, a ten sam na OTT Canal+, to jak porównać dzień do nocy - nie dało się na to patrzeć na OTT Canal+ na 50 calowym telewizorze. Wiadomo, jakiegoś tam cebulaka, który od lat jechał na nielegalnych streamach taka jakość zadowoli, ale nie mnie i nie tylko mnie. Skoro IPLA czy nawet na EVOBOX Stream od Polsatu, ich technicy ogarnęli 50FPS na kanałach sportowych, to Canal+ też powinien, zwłaszcza jak mają w planach wporwadzenie CANAL+ 4K. 

4 minuty temu, DominoDoman napisał:

No podobno jeden z forumowiczów pisał, że widział dekoder z DVB-S u znajomego w APSie, co potwierdzałoby wcześniejsze screeny z oprogramowania. Ja nie wiem na ile to może być prawda, ale prędzej widzę start w okolicach lipca/sierpnia, jak się wszystkim testy skończą i tylko garstka zdecyduje się na przedłużenie. Brak jakiegokolwiek marketingu nc+ wskazuje na to, że teraz mamy do czynienia z testami, a nie odpalali by ich chyba pół roku przed startem. 

Ja widziałem ten dekoder. 

Edytowane przez frankie1905
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

31 minut temu, frankie1905 napisał:

Ta różnica to swoją drogą, też ją dostrzegam, ale przemilczę ten temat. Mnie interesują tylko te FPS i niech to poprawią. Będę pisać do nich w tej sprawie maila. Dziś obejrzeć mecz Bundesligi na Horizon TV na Apple TV, a ten sam na OTT Canal+, to jak porównać dzień do nocy - nie dało się na to patrzeć na OTT Canal+ na 50 calowym telewizorze. Wiadomo, jakiegoś tam cebulaka, który od lat jechał na nielegalnych streamach taka jakość zadowoli, ale nie mnie i nie tylko mnie. Skoro IPLA czy nawet na EVOBOX Stream od Polsatu, ich technicy ogarnęli 50FPS na kanałach sportowych, to Canal+ też powinien, zwłaszcza jak mają w planach wporwadzenie CANAL+ 4K.  

Ja widziałem ten dekoder. 

 

@frankie1905 na dziś to Evobox Stream/IPTV jak i Ipla to przy wszystkich swoich wadach są lata świetlne przed tym co zaoferował nasz MyCanal.

Zarówno jeśli chodzi o jakość, ofertę kanałową, ceny, jak i sprzęt, który CP sam sobie wyklepał w Polsce, a dla międzynarodowej platformy to jest jakaś nieosiągalna rzecz, którą trzeba dwa lata testować ;).

 

Starczyłaby jedna rzecz, która by ich wyróżniła względem tego co jest na rynku, czyli udostępnienie Canal+ 4K, bo jak wiadomo w Ipli były tylko pojedyncze transmisje. Ale jak widać to zbyt wiele.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot , na jesień myślę,  że Canal+4K pojawi się w usłudze. Chyba , ze jak się skończy nasze testowanie wtedy PC+ go dołączy do oferty MyCanal. Jest jeszcze jedna możliwość , że Canal+4K będzie tylko i wyłącznie na tym nowym dekoderze. Tego też nie można wykluczyć default_wink.png

 

Edit:

Widzę , że jest regulamin świadczenia opcji dodatkowej 4K z d dnia  05.05.20

 

  1. Opcję Dodatkową 4K można kupić i korzystać z niej, tylko w przypadku posiadania aktywnego Pakietu FILM lub SPORT, oferowanych przez Usługodawcę na podstawie odrębnych szczegółowych warunków, chyba że Usługodawca postanowi inaczej.
  2. Do odbioru treści udostępnianych w ramach Opcji Dodatkowej 4K niezbędne jest Urządzenie obsługujące rozdzielczość 4K. Szczegółowe wymagania techniczne dotyczące korzystania z Usług dostępne są na stronie oglądaj.canalplus.pl.
  3. Opłata za Opcję Dodatkową 4K za miesięczny Okres Korzystania wynosi 10 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DominoDoman napisał:

No podobno jeden z forumowiczów pisał, że widział dekoder z DVB-S u znajomego w APSie, co potwierdzałoby wcześniejsze screeny z oprogramowania. Ja nie wiem na ile to może być prawda, ale prędzej widzę start w okolicach lipca/sierpnia, jak się wszystkim testy skończą i tylko garstka zdecyduje się na przedłużenie. Brak jakiegokolwiek marketingu nc+ wskazuje na to, że teraz mamy do czynienia z testami, a nie odpalali by ich chyba pół roku przed startem. 

W żadnych Aps dekodera jeszcze nie ma. Jeszcze w fazie testów jest sprzęt. Wiadomo tyle, że będzie w wakacje. 

Sam dekoder oczywiście posiada tuner DVB-T.

Android Tv (android 9 Pie)

Możliwość logowania przez swoje konto Google

Oglądanie materiałów w 4K

Możliwość instalowania innych aplikacji (Netflix, HBO GO, Prime Video) itp.

Wifi/LAN

 

Zlącza w dekoderze:

Tv naziemna

Wejście HDMI

Wejście USB

Wejście S/PDIF

zasilanie

Wejście LAN

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucius napisał:

 Jeszcze w fazie testów jest sprzęt. Wiadomo tyle, że będzie w wakacje. 
 

Testują , jakby to było w super ekstra kosmicznej technologi ?  ;)

Ciekawe czy Mi Box , Play Now Box TV i inne tego typu sprzęty takiego długiego okresu tesowania potrzebowały :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonuję CP, więc nie miałem do tej pory dostępu do oferty Canal+. Wziąłem sobie teraz tą usługę na test i przeglądam ofertę ich seriali oryginalnych.

 

Dwie rzeczy mnie zaciekawiły:

- Mały Grand Hotel - brakuje odcinka 3, z tego co sprawdziłem w internecie, jego tytuł to "Murzyn". Nie wiem co dokładnie jest w odcinku i nie chcę posądzać Francuzów o cenzurę, no ale trochę to dziwne, że brakuje tylko tego jednego odcinka :)

- Mały Zgon - serial w ogóle nie działa na Mi Boxie. Za każdym razem i na każdym odcinku wyrzuca błąd po francusku dotyczący jakichś problemów z DRM. Tylko na tym jednym serialu jak na razie zobaczyłem ten błąd. Wszystko inne działa.

 

Sprawdźcie jak możecie, czy u Was jest tak samo :D

 

Co do cen, to też uważam, że delikatnie przesadzili. Szczególnie, jeśli chce się dobrać całą paczkę Canal+.

 

A co do samej apki, już abstra[beep]ąc od jakości streamingu. Jeżeli chodzi o wersję na Android TV, to do tej pory każdy mówił, że apka Netflixa jest o wiele lepsza od HBO GO. Z tym zgoda, ale w porównaniu do tej Canal+ to apka HBO jest wykonana bardzo dobrze. Tylu błędów i nie intuicyjności, co w tej Canal+ już dawno nie widziałem :)

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...