Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@drq Ja to zauważyłem już w niedzielę i nic się nie zmieniło. Wg mnie to nie jest przypadkowa zmiana, ale napisałem do supportu.

 

Cytat
Ty: WItam. Dlaczego została obcięta maksymalna przepustowość kanałów przez przeglądarkę z 8Mb/s na 2,5Mb/s?
Ty: I czy tak już zostanie, czy jest to chwilowe?
Konsultant: Jest to chwilowe przeciążenie serwera.
Ty: Chwilowe? Trwa od niedzieli.
Ty: Wiadomo do kiedy potrwa?
Konsultant: Nasi technicy już nad tym pracują.

 

Edytowane przez perdos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet start z paczką c+ za 25 zł.
Canal plus go działa ok ale aplikacja canał plus online mimo rejestracji, logowania się e-mailem powiązanym z kontem jest zupełnie pusty. Brak możliwości czegokolwiek obejrzenia chyba, że wykupię dany pakiet. Nie miało to wyglądać że abonenci c+ mają ta usługę za darmo?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się chyba popsuło, jak koledze powyżej.

Wcześnie VOD i kanały live działały, teraz nie ma kompletnie nic. Wejść w moje konto się nie da, bo przerzuca na inną stronę - https://kup.pl.canalplus.com/przekierowanie

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ircios napisał:

Ja wczoraj usuwałem konto na telefonie na przeglądarce w wersji na komputer i nigdzie mnie nie przekierowywało. Konto nie było abonenta.

U mnie przekierowywało na stronę powyżej.

Dopiero kontakt z obsługą klienta przyniosl zamierzony rezulat i wszystko juz dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, madridista_PL napisał:

no właśnie, o co tu chodzi?

 

  • Treści w serwisie chroni DRM googlowski widevine.
  • W 2019 angielski badacz poinformował, że udało mu się złamać najniższym poziom widevine 'software'owy' L3 który obsługują przeglądarki - wyższe poziomy są szyfrowane dodatkowo sprzętowo.
  • Na githubie pod koniec roku pojawiło się rozszerzenie do chrome pozwalające podejrzeć klucze którymi szyfrowany jest dany plik. 
  • W sieci m.in na torrentach zaczęły pojawiać się pirackie WEB-DL 1080p czyli pliki 1:1 z serwisu Canal+
  • Canal+ zareagował i obniżył maksymalny profil dla widevine L3 (czyli przeglądarek które nie obsługują L2&L1) do 720p@2,5mbit. Identycznie jest np. w Disney+ czy Netflix.
  • Google wraz z dniem 31 maja unieważni obecny klucz prywatny RSA i od 1 czerwca klucze zwracane przez rozszerzenie nie umożliwią deszyfracji nagrań.

 

Zostaje pytanie czy nowy klucz prywatny wycieknie do sieci czy nie - jak wycieknie to będzie gra w kotke i myszke.

Czy Canal+ przywróci 1080p@L3 czy nie będzie ryzykować i zostawi tak jak jest teraz.

Jak klucze dalej będą wyciekać to nie zdziwie się jak zlimitują L3 do jakości SD.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, informacja napisał:

 

  • Treści w serwisie chroni DRM googlowski widevine.
  • W 2019 angielski badacz poinformował, że udało mu się złamać najniższym poziom widevine 'software'owy' L3 który obsługują przeglądarki - wyższe poziomy są szyfrowane dodatkowo sprzętowo.
  • Na githubie pod koniec roku pojawiło się rozszerzenie do chrome pozwalające podejrzeć klucze którymi szyfrowany jest dany plik. 
  • W sieci m.in na torrentach zaczęły pojawiać się pirackie WEB-DL 1080p czyli pliki 1:1 z serwisu Canal+
  • Canal+ zareagował i obniżył maksymalny profil dla widevine L3 (czyli przeglądarek które nie obsługują L2&L1) do 720p@2,5mbit. Identycznie jest np. w Disney+ czy Netflix.
  • Google wraz z dniem 31 maja unieważni obecny klucz prywatny RSA i od 1 czerwca klucze zwracane przez rozszerzenie nie umożliwią deszyfracji nagrań.

 

Zostaje pytanie czy nowy klucz prywatny wycieknie do sieci czy nie - jak wycieknie to będzie gra w kotke i myszke.

Czy Canal+ przywróci 1080p@L3 czy nie będzie ryzykować i zostawi tak jak jest teraz.

Jak klucze dalej będą wyciekać to nie zdziwie się jak zlimitują L3 do jakości SD.

No dobra, tylko Netflixa np mogę na Edge w wyższej jakości obejrzeć, a C+ na Edge rzuca errorem. Jest jakaś przeglądarka na której jest bitrate 8000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, informacja napisał:

 

  • Treści w serwisie chroni DRM googlowski widevine.
  • W 2019 angielski badacz poinformował, że udało mu się złamać najniższym poziom widevine 'software'owy' L3 który obsługują przeglądarki - wyższe poziomy są szyfrowane dodatkowo sprzętowo.
  • Na githubie pod koniec roku pojawiło się rozszerzenie do chrome pozwalające podejrzeć klucze którymi szyfrowany jest dany plik. 
  • W sieci m.in na torrentach zaczęły pojawiać się pirackie WEB-DL 1080p czyli pliki 1:1 z serwisu Canal+
  • Canal+ zareagował i obniżył maksymalny profil dla widevine L3 (czyli przeglądarek które nie obsługują L2&L1) do 720p@2,5mbit. Identycznie jest np. w Disney+ czy Netflix.
  • Google wraz z dniem 31 maja unieważni obecny klucz prywatny RSA i od 1 czerwca klucze zwracane przez rozszerzenie nie umożliwią deszyfracji nagrań.

 

Zostaje pytanie czy nowy klucz prywatny wycieknie do sieci czy nie - jak wycieknie to będzie gra w kotke i myszke.

Czy Canal+ przywróci 1080p@L3 czy nie będzie ryzykować i zostawi tak jak jest teraz.

Jak klucze dalej będą wyciekać to nie zdziwie się jak zlimitują L3 do jakości SD.

A konsultanci kłamią, że to chwilowe problemy z obciążeniem serwerów.

Która przeglądarka obsługuje widevine L1? Ja takiej nie znam

Rozwiązanie jest proste - wydać aplikację na Windows 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam sobie teraz w aplikacji Canal+ kanał Canal+ - leci film "Exit".

 

Nagle przed chwilą wyskoczylo mi info, ze "w tej chwili emitowany jest film lub serial spoza twojego pakietu sport. Aby uzyskac dostep do pakietu wejdz na kup.canalplus pl".

 

Nie mam  pakiet "Sport", tylko "Extra+" i do tego "Canal+ 6x". Nigdy czegos takiego nie mialem - mam normalnie kanał Canal+ w ofercie satelitarnej i zawsze działał.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...