Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, szopek napisał:

Mam pytanie gdzie mogę sprawdzić jaki aktualnie posiadam Pakiet c+ online? Jestem zalogowany jako użytkownik, platformy canal plus, tylko chodzi o to że w aplikacji mam np.  dostępne   HBO  a u siebie w pakiecie satelitarnym tego nie mam. czy jest to jakiś błąd czy przypadkowo uruchomiłem jakaś paczkę?

Zobacz na rachunku w Strefie CANAL+, ale ogólnie to zdarzają się takie sytuacje. Ja mam np. włączone Eleven i Sportklub, pomimo braku ich w pakiecie tv. :) Ale zgłaszać nie mam zamiaru. ;) już ponad pół roku jest taki stan rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Gratisy  gratisami (jednym się trafił Sportclub , innym HBO lub Eleven)  , a co z pozostałymi kanałami z nc+ go.. (?), C+ 4K, tempo na miarę ospałego żółwia.   ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Już odliczam m-ce do końca umowy ( grudzień) a tu ni huhu :-D, żeby zobaczyć pełną ofertę przeniesioną  z nc+ go do nowej usługi.

Nie mówiąc już o mitycznych treściach 4K. 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lakiman napisał:

Nie mówiąc już o mitycznych treściach 4K. 

Zapytałem o to przez portal abonenta. Oto odpowiedź: 

"obecnie nie mamy informacji na ten temat. O wszystkich nowościach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebook. Zachęcamy do ich bieżącego śledzenia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, nie jestem ich abonentem. Ale jeśli by nie było dostępne na smartfony czy przeglądarki to jakie to "go" ? Skoro się nazywa GO, to zakladam, że jest po to, żeby móc oglądać na telefonie lub komputerze.

Edytowane przez MisterRondel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP GO oraz NC+GO działają na innych warunkach jak aplikacje dostępne na urządzeniach Android TV/ Tizen.

Nikt przy zdrowych zmysłach nie da ci takich samych kanałów w streamingu jak masz z w ofercie z satelity.  Kto by MR kupował?  ;)

Poza tym są licencje i CP/PC+ nie chętnie godzą się by wszystkie ich kanały były dostępne w streamingu u konkurencji jak posiadają swoje usługi

  • CP :  IPLA
  • PC+ Canal+Online
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2021 o 10:36, Claudio napisał:

Ktoś się orientuje, czy kupując Canal+ BOX 4K i podpinając pod swoje konto ( z abonamentu SAT) można jednocześnie oglądać na ich Boxie i na drugim urządzeniu? Obniżyli cenę Boxa do 199 zeta, to w takim wypadku opłacało by się kupić.

Podłączam się do pytania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Niekoniecznie , na BBC bodaj Lifestyle było więcej propozycji niż obecnie.

Żeby oglądać nc+ go trzeba specjalnie odpalać dekoder a ja wolę wygodę: jeden pilot itd.;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...