Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, EmilCanalPlus napisał:

 

Dostaliśmy informacje że kanał 4K jest testowany żeby zapewnić jak najlepszy odbiór oraz bitrade, wstępnie nastawiają się na 1 lub drugi kwartał bieżącego roku 

Ale beka! Strach pomyśleć, jakby to 2 kanały mieli uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Mam , ale ogladam tez w sypialni na Mi Box S. Chce zasypiać przy 50 FPSach , oko się nie męczy emoji28.png emoji6.png
 

To jest jeszcze cos takiego u operatora jak MR.My abonenci i tak mamy ta usługę za free wiec narzekać to moga ci co płaca.@ircios ta przy Dorcelu było by najlepiej😅

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aplikacją na android tv oraz na telefon. Aplikacja działa, ale gdy wejdę w zakładkę telewizja na żywo otrzymuje komunikat "Strona niedostępna...". Dodam że jestem za granica (Hiszpania), ale z tego co piszą na stronie to aplikacja powinna działać w UE. Próbowałem przez polski VPN i wyskakuje ten sam błąd więc to raczej nie kwestia regionu. Miał ktoś taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, perdos napisał:

Zrobiłem to. Teraz mam taką informację "Materiał wideo o tej tematyce nie jest teraz dostępny" .

Najpierw musisz wysłać do c+ dokument potwierdzający że mieszkasz w PL np. rachunek za prąd. Rachunek musi być na osobę na którą jest zawarta umowa, następnie otrzymasz informację że możesz korzystać w EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest abonamentem to raczej nic nie trzeba wysyłać sama umowa z operatorem jest już potwierdzeniem. A jeżeli chodzi o komunikat to zdarza się taka sytuacja ale po jakiś 24 godzinach kanały wracają i wszystko działała prawidłowo. Więc warto poczekać a jak się nic nie pojawi to wtedy interweniować😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, 0175 napisał:

Najpierw musisz wysłać do c+ dokument potwierdzający że mieszkasz w PL np. rachunek za prąd. Rachunek musi być na osobę na którą jest zawarta umowa, następnie otrzymasz informację że możesz korzystać w EU.

Przestań chłopie bajki opowiadać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów po wielu, wielu latach przerwy :)

 

Czy działają Wam transmisje sportowe, dostępne tylko przez internet (Canal+ OTT) na urządzeniach Android TV? Mam Canal+ BOX i Xiaomi MiBox i na obu urządzeniach jest u mnie ten sam problem. Jak chce włączyć jakiś mecz OTT, np wczorajszy Ligue 1 Montpelier - Rennes, to wyskakuje komunikat: "Nie można wyszukać. Jeśli problem będzie nadal występował, prosimy o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta Platformy CANAL+ - UPES_049".

 

Na komputerze w przeglądarce wszystko śmiga jak należy. Mało tego. Na Canal+ BOX doinstalowałem przeglądarkę internetową ze sklepu Google Play, zalogowałem się za jej pośrednictwem na swoje konto i w/w transmisję udało się uruchomić.

 

Oczywiście kontaktowałem się z biurem obsługi klienta mailowo i wczoraj, po dwóch tygodniach korespondencji w tej sprawie wróciłem do punktu wyjścia - znowu kazali mi podać nazwę operatora internetowego, adres mac, czy wifi czy kabel, adres IP itd. tak więc uznałem że z górą mięsa nie ma co gadać i prędzej pomoc uzyskam na tym forum. :) 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...