Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@andrzejgratis, pisalem , ze NC+GO tez dziala , ale przesyłanie za pomoca  programu SamsungDEx.

Zobacz sobie posta co wcześniej wrzuciłem. Zdjęcia tez tam są. 

Co do Canal+OTT nie bedzie zablokowane , bo polecany jest Chromecast do przesyłania. Dziala rowniez gdy wlacze Play Now Box TV oraz Mi Box S. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, konaar napisał:

Używam na dwóch urządzeniach:

 

- Samsung Galaxy s8

- Samsung Galaxy Tab S2

 

Na Tablecie nie ma opcji oglądania w poziomie, natomiast opcja udostępnienia obrazu na TV jest niedostępna na z obu urządzeń.  

 

Ktoś miał coś podobnego?

Ja mam. YT, CDA bez problemu udostepnie na TV  z telefonów i tableta, lecz C+ OTT nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem boxa canal plus i żeby nie zanudzac tv box 2 play jest lepszy można np. Zmieniać kanały jest szybszy lepszy pilot. Poza tym uważam że jakość HBO na Player na samsung 55 z tizen jest lepsza. I jak tylko canal i HBO zostaną na Player to biorę  tam. Nawet cenowo jest lepiej jak dla mnie za 60 zł. Pełny pakiet c+ i HBO. Filmobox to Premium tylko z nazwy więc tego nie liczę. Oczywiście jest to tylko moja opinia. Innych kanałów sportowych nie liczę bo mnie nie interesują ale uważam że jakość i płynność na Player jest o niebo lepsza.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba ma być otwarte okno, także będzie można porównać C+ i Player bezpośrednio.
Dekoder jest niezły (aczkolwiek przydałoby się EPG i nagrywanie z prawdziwego zdarzenia), tylko jakoś nie mogę wymusić zmiany launchera na domyślny Androidowy (Google TV oraz inne wskakują bez problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2020 o 19:36, lukx95 napisał:

Tutaj spoty reklamowe prezentujące nowy dekoder CANAL+ BOX 4K dedykowany dla serwisu CANAL+ telewizja przez internet

 

 

 

Strasznie słabe te spoty reklamowe. Naprawdę jest dużo ciekawszych sposobów na reklame niż to co powyżej. 

 

W tym sezonie wspólnie z Eleven mają naprawdę dobrą ofertę pilkarską.  Licząc tylko główne rozgrywki krajowe - 7 lig: polska, angielska, hiszpańska, francuska, niemiecka, włoska, portugalska. Można byłoby to odpowiednio w reklamie przedstawić. 

Z resztą to samo można zrobić w kontekście promocji pakietu filmowego z filmami / serialami. 

 

No i oczywiście trzeba jeszcze sporo pracy nad samą aplikacją.  Pół roku mija już od startu,  a wciąż wszystko jakby w miejscu stoi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem boxa canal plus i żeby nie zanudzac tv box 2 play jest lepszy można np. Zmieniać kanały jest szybszy lepszy pilot. Poza tym uważam że jakość HBO na Player na samsung 55 z tizen jest lepsza. I jak tylko canal i HBO zostaną na Player to biorę  tam. Nawet cenowo jest lepiej jak dla mnie za 60 zł. Pełny pakiet c+ i HBO. Filmobox to Premium tylko z nazwy więc tego nie liczę. Oczywiście jest to tylko moja opinia. Innych kanałów sportowych nie liczę bo mnie nie interesują ale uważam że jakość i płynność na Player jest o niebo lepsza.
Box Play ma usługę telewizyjną, a C+ nie, dlatego możesz przerzucać kanały na Playu
Tylko nie wiadomo czy na "starszym" telefonie SamsungDex się pojawi
Niedawno pojawił się na moim Galaxy S9+, świetna usługa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lukimann napisał:

Czas przedświąteczny to najlepsza okazja by sprzedać tą usługę , ale są ważniejsze priorytety.

Zacznę ich traktować poważnie jeśli to co nadają nie będzie z opóźnieniem w porównaniu do tv sat i jakość będzie conajmniej taka sama. W przeciwnym razie mogą sobie tą usługę wsadzić w ...

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A do czego? Stream z własnego tunera nawet na  internecie mobilnym działa w lepszej jakości i stabilniej niż ta ich usługa i w dodatku jest dostęp do wszystkich kanałów jakie działają na tunerze, a nie tylko do wybranych. Nie ma nawet co porównywać. Mam nadzieję że w przyszłości jak się ogarną to może się poprawi. Na ten moment wygląda to słabiutko i żadna reklama ani promocja świąteczna czy jakby ją nie nazwał mnie nie przekona do tej usługi, bo to jest ściema.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tail# napisał:

 A do czego? Stream z własnego tunera nawet na  internecie mobilnym działa w lepszej jakości i stabilniej niż ta ich usługa i w dodatku jest dostęp do wszystkich kanałów jakie działają na tunerze, a nie tylko do wybranych. Nie ma nawet co porównywać. Mam nadzieję że w przyszłości jak się ogarną to może się poprawi. Na ten moment wygląda to słabiutko i żadna reklama ani promocja świąteczna czy jakby ją nie nazwał mnie nie przekona do tej usługi, bo to jest ściema.

Ale zdajesz sobie sprawę, że tych kanałów jest mniej na ten moment, bo nadawanie programów przez internet, a dajmy na to przez satelitę to dwie różne kwestie i wymaga zgody nadawcy, osobnych umów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako dodatek dla abonentów PC+ aplikacja na android tv jak najbardziej na plus.

Jako samodzielna aplikacja nie licząc kanałów Premium faktycznie IPLA prezentuje bogatszą ofertę.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bugmenot napisał:

Wymaga, ale te umowy powinny być dawno zawarte.

Polsat w swoim OTT ma ponad 100 kanałów, w tym oprócz swoich (co oczywiste), wszystkie od TVN/Discovery.

Jestem przekonany, że ilość kanałów wzrośnie, to kwestia czasu. Moim zdaniem C+ nie chce dublowania 1:1 oferty satelitarnej, to po pierwsze, po drugie widać wyraźnie, że tak jak Player+ jednak odstaje pozytywnie jakością od IPLA, tak usługa OTT C+ ma dużo lepszy start niż to samo miało miejsce w Grupie Polsat. Wiem, bo swego czasu kupiłem ich magiczne pudełko, ale nie mogłem używać go na "swoim" internecie, zrażony taką sytuacją zrezygnowałem z oferty Polsatu. Natomiast z dostępem do oferty C+ za pomocą ich boxa nie mam żadnego problemu od samego początku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Toma441 napisał:

Jestem przekonany, że ilość kanałów wzrośnie, to kwestia czasu. Moim zdaniem C+ nie chce dublowania 1:1 oferty satelitarnej

 

Chce , ale dla abo PC+.

Już widać , że OTT Canal+ (abo PC+) a OTT Canal+ (dla klienta niezależnego) są i będą zróżnicowane programowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej sprawa w tym temacie licencji może być bardziej " skomplikowana".

Inaczej dla abonenta a inaczej dla klienta z zewnątrz.

Dodatkowo operator tłumaczy się,  że oprócz samych trudności związanych z licencją na pewne kanały,  to sama oferta składa się najbardziej  "wyselekcjonowanych" kanałów specjalnie dobranych pod klienta PC+ ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Toma441 napisał:

Jestem przekonany, że ilość kanałów wzrośnie, to kwestia czasu. Moim zdaniem C+ nie chce dublowania 1:1 oferty satelitarnej, to po pierwsze, po drugie widać wyraźnie, że tak jak Player+ jednak odstaje pozytywnie jakością od IPLA, tak usługa OTT C+ ma dużo lepszy start niż to samo miało miejsce w Grupie Polsat. Wiem, bo swego czasu kupiłem ich magiczne pudełko, ale nie mogłem używać go na "swoim" internecie, zrażony taką sytuacją zrezygnowałem z oferty Polsatu. Natomiast z dostępem do oferty C+ za pomocą ich boxa nie mam żadnego problemu od samego początku. 

 

 

To chyba pomyliłeś IPTV działające na wybranym łączu z OTT. Także używalem pudełko od Polsatu i nie miałem żadnych problemów z jego uruchomieniem, a feeling z jego używania jest jak normalnej telewizji z dodatkowymi opcjami typu catchup 7 dni na większości kanałów, jest także klasyczny pilot do obsługi.

Powodu do kupowania boxa od C+ nie mam, wystarczy zainstalować aplikację na dowolnym Android TV i mieć to samo.  Swoją drogą, to nowy nick kolegi co tak 2 tygodnie temu chwalił usługę i zniknął? :)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze dochodzi kwestia różnic w zakresie licencji. nc+ GO oficjalnie działa na smartfonach, tabletach i komputerach. C+ OTT działa także na telewizorach Smart oraz istnieje możliwość screen mirroringu. Zakładając, że umowy z nadawcami nie dotyczą konkretnej aplikacji, chcąc przenieść pozostałe kanały z nc+ GO do C+ OTT musiałyby zostać wprowadzone odpowiednie ograniczenia dla wybranych kanałów. Prawdopodobnie nie chcą już robić takich podziałów, zaś nadawcy widząc w jakim kierunku idą zmiany na rynku chronią swoje treści i bardziej się cenią.

 

Edit: oczywiście na myśli mam w tym przypadku ofertę dla klientów usług satelitarnych. Nie liczyłbym na powtórzenie oferty satelitarnej dla klientów OTT. Raczej czeka nas bardzo niewygodne rozdrobnienie na wiele mniejszych platform OTT.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bugmenot napisał:

 

To chyba pomyliłeś IPTV działające na wybranym łączu z OTT. Także używalem pudełko od Polsatu i nie miałem żadnych problemów z jego uruchomieniem, a feeling z jego używania jest jak normalnej telewizji z dodatkowymi opcjami typu catchup 7 dni na większości kanałów, jest także klasyczny pilot do obsługi.

Powodu do kupowania boxa od C+ nie mam, wystarczy zainstalować aplikację na dowolnym Android TV i mieć to samo.  Swoją drogą, to nowy nick kolegi co tak 2 tygodnie temu chwalił usługę i zniknął? :)

Na forum, jako aktywny użytkownik jestem od wczoraj, przedtem tylko jako czytelnik. Nie mam pojęcia o kim mowa.

W momencie, w którym ja zapoznałem się z usługą, a było to na samym początku jej wprowadzenia, Polsat faktycznie "wymuszał" działanie usługi na konkretnym łączu internetowym , co ciekawe w moim przypadku korzystam z internetu, którego dostawcą jest spółka będąca częścią grupy Netia, która z kolei należy do Polsatu. I zapewniano mnie, że z dostępem do usługi problemu nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, WebMat napisał:

 C+ OTT działa także na telewizorach Smart oraz istnieje możliwość screen mirroringu.

Zapomniełeś napisać o wszelakich przystawkach do streamingu.

Do tego działa obecnie na Android TV , Smart Tizen to pracują nad tym ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...