Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz, CANAL+ TPI jest usługą Internetową jak sama nazwa wskazuje, na jej działanie składa się wiele czynników jak chociażby odbiór, jeżeli mamy np lokalnego operatora czy osiedlowego jak UPC, Netia lub inny z dużą ilością abonentów, gdy nasi sąsiedzi wrócą do domów i zaczną korzystać, nie jesteśmy w stanie oszacować gdzie jest problem ponieważ wtedy łącze ulega przeciążeniu i spada jakość.

 

Usług tych NIE MOŻNA porównywać pod względem jakości do innych kanałów dystrybucji a wyłącznie do innych internetowych.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, apj napisał:

Jeszcze raz, CANAL+ TPI jest usługą Internetową jak sama nazwa wskazuje, na jej działanie składa się wiele czynników jak chociażby odbiór, jeżeli mamy np lokalnego operatora czy osiedlowego jak UPC, Netia lub inny z dużą ilością abonentów, gdy nasi sąsiedzi wrócą do domów i zaczną korzystać, nie jesteśmy w stanie oszacować gdzie jest problem ponieważ wtedy łącze ulega przeciążeniu i spada jakość.

 

Usług tych NIE MOŻNA porównywać pod względem jakości do innych kanałów dystrybucji a wyłącznie do innych internetowych.

Jeżeli treści premium mają być oglądane na telewizorze (bo chyba po to udostępniają np. aplikację na android tv) to też pod względem jakości obrazu muszą wyglądać premium. A w praktyce jest tak, że (oceniając subiektywnie) lepiej mi się ogląda na moim telewizorze film na zainstalowanej aplikacji HBO GO niż film np. na Canal+ Film na zainstalowanej aplikacji Canal+. Jakoś na HBO nie mam zacięć i kolory też lepsze. Sport wyłączam od razu bo mnie oczy bolą. Na telefonie czy laptopie nie ma problemu i HBO GO i Canal+ TPI wygląda tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Mówimy jak jest. Jeśli chcesz używać "przystawek", to wystarczy kupić monitor z głośnikami :)
Ale odbiegamy od tematu wątku. Padło pytanie, odpowiedziałem, bo jeśli się ktoś nastawia na długie używanie odbiornika z aplikacją OTT Canal+, to może się rozczarowaćw  przypadku telewizorów typu SMART bez Androida.

 

Dobrze, ale no w tv z androidem wsparcie tez się kiedyś skończy jak w przypadku tizena.

Co do tizen to mam już 3 lata i netflix, hbo, yt chodza jak burza. Szybko, bez zwiech.

 

Czy android na philips tez tak chodzi. Czy lepiej zainwestować w xiaomi mi box s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blend Bez dwóch zdań, nie ma nic na wieczność. Tylko telewizor (bynajmniej ja osobiście) kupuje na minimum 10 lat użytkowania. Nie bardzo mi się uśmiecha po 5 latach przystawki dokupywać.

W Android TV to producent apki dba o wsparcie, w tym przypadku C+ i to C+ będzie decydować do jakiego Androida wstecz będzie wspierał apkę, bo pobierasz aktualizację ze sklepu Androida.

A w SMART TV, muszą się dogadać z producentem telewizora, żeby zapewnił im wsparcie.

Mogę Ci odpowiedzieć że na TCL działa dobrze. Ma błędy ale da się z tym żyć.

Te błędy nie są specyficzne dla TCL, zwracają na nie wszyscy użytkownicy Androida. Zatem nic specyficznego dla telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, _Artek_ napisał:

Myśle że nie chcąc dobijać oferty sat mogą zostawić kanały sportowe w 25fps

Trochę racji masz.

Za ok. 60 zł za pakiet filmowy i z dostępem do C+ 4K mogę zrezygnować z oferty satelitarnej.

Zobaczymy jak się będzie przedstawiać propozycja z dekoderem.

11 godzin temu, _Artek_ napisał:

 

 

8 godzin temu, zyke napisał:

Jeżeli treści premium mają być oglądane na telewizorze (bo chyba po to udostępniają np. aplikację na android tv) to też pod względem jakości obrazu muszą wyglądać premium. A w praktyce jest tak, że (oceniając subiektywnie) lepiej mi się ogląda na moim telewizorze film na zainstalowanej aplikacji HBO GO niż film np. na Canal+ Film na zainstalowanej aplikacji Canal+. Jakoś na HBO nie mam zacięć i kolory też lepsze. Sport wyłączam od razu bo mnie oczy bolą. Na telefonie czy laptopie nie ma problemu i HBO GO i Canal+ TPI wygląda tak samo.

Nie zgadzam się tą opinią.

Na serio porównujesz HBO GO do C+ OTT na korzyść tego pierwszego..? :roll:

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

Trochę racji masz.

Za ok. 60 zł za pakiet filmowy i z dostępem do C+ 4K mogę zrezygnować z oferty satelitarnej.

 

 

To ja się nie zgodzę z tobą :D

Oferta OTT Canal+ to obecnie dodatek[ciekawostka] do tradycyjnej TV z satelity.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem tylko , że częściej korzystam z serwisów streamingowych , w tym Play Now TV i podstawowych kanałów z UPC niż z dekodera od PC+, chyba że coś mnie interesuje na C+ 4K.

No może jeszcze dla PSP jeszcze bym zastanawiał nad ewentualną decyzją czy zostawić ofertę sat czy w przyszłości zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy musi mieć „[beep]yliard kanałów” naprawdę gdyby nie multiroom w drugim pokoju i sport w dobrej jakości to ja już dawno łapałbym tylko promki na platformach stremingowych i kupował tylko te kanały która oglądam jak ktoś ma dobry net android box i trochę czasu na szukanie promocji to naprawdę może wyjść sporo taniej i bez umowy....tylko do sportu w Polsce to EuroSport player wyłącznie się nadaje.....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _Artek_ napisał:

Nie każdy musi mieć „[beep]yliard kanałów” naprawdę gdyby nie multiroom w drugim pokoju i sport w dobrej jakości to ja już dawno łapałbym tylko promki na platformach stremingowych i kupował tylko te kanały która oglądam jak ktoś ma dobry net android box i trochę czasu na szukanie promocji to naprawdę może wyjść sporo taniej i bez umowy....tylko do sportu w Polsce to EuroSport player wyłącznie się nadaje.....

 

Zgadzam się z Tobą. Na większości kanałów i tak nic nie ma sensownego do oglądania. Bloki reklamowe po 15 minut też dokładają swoją cegiełkę by porzucić to w ch... . 

 

Może kiedyś doczekamy się streamingu sportowego z prawdziwego zdarzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RobKa72 napisał:

Witaj,

Ja wczoraj, zainstalowałem sobie na 2 Philips'ach PUSach z Androidem i chodzi bezproblemowo, tylko jednocześnie 1 może, 2 wywala ;( 

Ale, da się żyć :D

 

no może sobie kupię na ten czas pandemi ,  u mnie apki na samsunga UE48JU6440 brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...