Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie coś zrobiłem nie tak że w tej nowej usłudze, w aplikacji canal+ na smartfona mam tylko zakładkę "oglądaj za darmo". 

Za pierwszym razem jak uruchomiłem były inne opcje, zamów coś tam, vod itp. teraz mam tylko to oglądaj za darmo. Chciałem zobaczyć jak wygląda w tej apce kanały TV na zywo a teraz nie mam tego w ogóle.

Pytanie też bo rejestrując się w tej apce podałem tylko email. Nie powinno być jakiegoś powiązania z moim kontem czy nr klienta w pc+?

W zakładce moje konto mam tylko meila podanego a imię nazwisko brak i subskrypcja nieaktywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  natomiast korzystam z tej aplikacji.

Pomijając jakość techniczna kanałów sportowych, jedynym błędem ,  o ile to można nazwać błędem był proces rejestracji, zaraz na samym  na początku funkcjonowania usługi dla abonentów, gdy  za którymś tam razem po kilku próbach zalogowałem się  i..od tej pory (odpukać) jest w porządku i w telefonie / lub przez telewizor.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś zrobiłem nie tak że w tej nowej usłudze, w aplikacji canal+ na smartfona mam tylko zakładkę "oglądaj za darmo". 
Za pierwszym razem jak uruchomiłem były inne opcje, zamów coś tam, vod itp. teraz mam tylko to oglądaj za darmo. Chciałem zobaczyć jak wygląda w tej apce kanały TV na zywo a teraz nie mam tego w ogóle.
Pytanie też bo rejestrując się w tej apce podałem tylko email. Nie powinno być jakiegoś powiązania z moim kontem czy nr klienta w pc+?
W zakładce moje konto mam tylko meila podanego a imię nazwisko brak i subskrypcja nieaktywna.

A zalogowałeś się przez strefę klienta ICA ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, tyrla napisał:


A zalogowałeś się przez strefę klienta ICA ?

Chyba tak, teraz patrzę że jak loguje się w telefonie ale nie w aplikacji tylko przeglądarce bezpośrednio z linku podanego w ICA to mam inne opcje u góry, typu moja lista, premiery, oglądaj za darmo. Ale dalej nie widzę gdzie jest opcja kanałów na żywo.

Ale korzystając z aplikacji i logując się tam to mam tylko zakładkę oglądaj za darmo...

Edytowane przez bobo235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam dzisiaj problem z niektórymi kanałami np: Nick Jr. Słyszę tylko głos a obraz jest czarny. Jak wybieram z menu pozycję która leciała wcześniej to po ~14:00 jest wszystko tylko z dźwiękiem. Do ~14:00 wszystko jest ok.

 

Sprawdziłem na AppleTV, Smartphonie (iOS) i komputerze(Chrome) oraz na WiFi i 4G. Także wykluczam błąd po mojej stronie.

 

Screenshot-2020-10-04-at-18-19-51.png

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Edytowane przez Merlin
Dodałem grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Jestem abonentem Canal+. Dzisiaj za pomocą ICA założylem konto Canal+ przez internet i niestety mam problem bo w aplikacji na telefonie (android) jak i w aplikacji android w TV nie działa mi zakładka z telewizją na żywo.

W aplikacji, w zakładce Live TV mam info: Materiał wideo o tej tematyce nie jest teraz dostepny.

Canal + przez internet moge oglądać jedynie w laptopie.

Prosze o pomoc :)

p.s. Witam wszystkich na forum :)

Edytowane przez marekwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Merlin napisał:

Witam,

 

mam dzisiaj problem z niektórymi kanałami np: Nick Jr. Słyszę tylko głos a obraz jest czarny. Jak wybieram z menu pozycję która leciała wcześniej to po ~14:00 jest wszystko tylko z dźwiękiem. Do ~14:00 wszystko jest ok.

 

Sprawdziłem na AppleTV, Smartphonie (iOS) i komputerze(Chrome) oraz na WiFi i 4G. Także wykluczam błąd po mojej stronie.

 

Screenshot-2020-10-04-at-18-19-51.png

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Dzięki. 
dzisiaj już działa. Trochę jest to denerwujące. Akurat jak człowiek chce coś oglądać to zonk ?

Jeśli chodzi o cofanie to mogę tylko ~6 godzin. Też tak macie. Gdzieś w ofercie czytałem że powinno być 48h. 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Merlin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. 
dzisiaj już działa. Trochę jest to denerwujące. Akurat jak człowiek chce coś oglądać to zonk
Jeśli chodzi o cofanie wstecz to mogę tylko ~6 godzin. Też tak macie. Gdzieś w ofercie czytałem że powinno być 48h. 
 
Pozdrawiam

„Cofanie wstecz” trochę jak „cofanie do tyłu” sorry :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

mam do was pytanie. Dziś dzwoniłem na ica, i powiedziano mi, że Canal+tpi pierwszy miesiąc jest za darmo, a po jego upływie trzeba płacić. Jak to jest w końcu, bo na każdej stronie można wyczytać w necie, że w ramach opłaconego abonamentu, można oglądać  canal+ tpi za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukimann napisał:

Z tym cofaniem, może w przypadku dekodera do tej usługi tu  będzie możliwość cofnąć się nawet do kilku dni...

To będzie taki wehikuł czasu na Androidzie. :-D

Osobiście wolałbym cofać się w lata które zechcę. Tak jak w Powrót do przyszłości :-D

 

@mirkoz Oczywiście, że można za darmo. Każdy abonent ma dostęp. Miesiąc darmowy mają tylko ludzie nie będący abonentemi C+

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mirkoz napisał:

witajcie

 

mam do was pytanie. Dziś dzwoniłem na ica, i powiedziano mi, że Canal+tpi pierwszy miesiąc jest za darmo, a po jego upływie trzeba płacić. Jak to jest w końcu, bo na każdej stronie można wyczytać w necie, że w ramach opłaconego abonamentu, można oglądać  canal+ tpi za darmo?

Jeżeli masz platformę PC+ to możesz oglądać OTT za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios to byłoby genialne urządzenie,  cofnąć w czasie obraz telewizji do dowolnego czasu ..  ?

Mija miesiąc i nadal nie uporządkowali listy, zetem oferta taka sama dla abonentów i dla klientów z zewnątrz.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...