Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez weekend ponownie testowałem odbiór różnych kanałów sportowych (C+Sport, nSport, Eleveny) na telewizorze. Sygnał z dwóch źródeł: dekoder UPC i zainstalowana na TV aplikacja Canal+. Wniosek jest taki, że trzeba być wyjątkowym masochistą aby oglądać sport na TV za pomocą aplikacji Canal+. Tylko oczy bolą. Na smartfonie ok ale do oglądania sportu na telefonie wystarczało mi darmowe NC+GO. Canal+ online jako darmowa apka dla abonentów tej platformy to ok ale płacić za to 50 zł nie ma sensu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy czasem jakość telewizora nie gra tu też roli, w tym np. odświeżanie matrycy, upłynniacze ruchu, rodzaj zastosowanego w tv procesora. Jakość obrazu na róznych telewizorach z sygnału sat potrafi różnić się diametralnie, może tu jest podobnie.

Edytowane przez watchman
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji mojego S10+ prócz smartThings pojawił się program : Samsung DexHome i przez niego też można oglądać OTT Canal+ :D

 

Screenshot-20200914-201341-One-UI-Home.j

Screenshot-20200914-200959-Samsung-De-X-

IMG-20200914-WA0002.jpg

 

IMG-20200914-WA0006.jpg

IMG-20200914-WA0007.jpg

 

EDIT:

NC+ GO również śmiga :mrgreen: , to coś nowego , gdyż przez SmartThings jest blokada.

 

IMG-20200914-WA0010.jpg

IMG-20200914-WA0011.jpg

IMG-20200914-WA0012.jpg

IMG-20200914-WA0013.jpg

IMG-20200914-WA0014.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zyke napisał:

Przez weekend ponownie testowałem odbiór różnych kanałów sportowych (C+Sport, nSport, Eleveny) na telewizorze. Sygnał z dwóch źródeł: dekoder UPC i zainstalowana na TV aplikacja Canal+. Wniosek jest taki, że trzeba być wyjątkowym masochistą aby oglądać sport na TV za pomocą aplikacji Canal+. Tylko oczy bolą. Na smartfonie ok ale do oglądania sportu na telefonie wystarczało mi darmowe NC+GO. Canal+ online jako darmowa apka dla abonentów tej platformy to ok ale płacić za to 50 zł nie ma sensu.

Dokładnie jak napisałeś i nie wierz w bajki, że u ciebie jest coś nie tak, że za słabe łącze itp bzdury. Sport w C+ OTT jest przeciętnej jakości. Tyle czekania, a jakość na poziomie Ipla. Ktoś tu napisał, że wrzuci ultraboxa do szuflady i będzie na tym jechał. Cóż, są różne formy masochizmu więc i tę trzeba próbować zrozumieć. Usługa sypialniano - kuchenna na w porywach 30-calowe ekraniki. Nie wiem jak oni to zrobili, że ich 1080p/6 Mb/s wygląda gorzej niż sport NTC gdzie w porywach widzę 4,5 Mb/s. Źródłowo wpuszczają kichę więc żadne bitrate nie pomoże.  To tak, jakby zgrać starego vinyla na cd i się dziwić, że pozostały trzaski. Takie było źródło.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

Po aktualizacji mojego S10+ prócz smartThings pojawił się program : Samsung DexHome i przez niego też można oglądać OTT Canal+ :D

 

Ja nie wiem czy SmartThings jako taki coś wnosi, chyba że jakieś dodatkowe sterowniki. Wydaje mi się, że działa to tak samo jak przez zwykle Smart View (bez zainstalowanego SmartThings).

 

Wydawało mi się, że S8 obsługuje DeX-a, ale wygląda na to, że tylko w wersji przewodowej.

 

W ogóle na wybranych screenach z DeX-em jest fajnie pokazane jak powinna wyglądać aplikacja/program C+ OTT na laptopy/komputery z Windowsem. Ikona z plusikiem na pasku zadań, naciskasz i włącza się telewizja. A nie, że trzeba gdzieś się logować przez przeglądarkę i później cały interfejs działa 3x wolniej niż na dedykowanej aplikacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...