Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie zdenerwowalo jedno. Mam Comfort+ satelitarny. Dwa miesiace temu wizalem pakiet KIDS internetowy. Teraz pojawilo sie , że moge wizasc za darmo internetowo Comfort poprzez moj panel klienta canal+. No i co. Aktywowac nie moge, bo  mam zarejestrowany z tym samym mailem KIDS. Moge co najwyzej albo zarejestrowac z innym mailem, albo usunac konto z pakietem KIDS. A chcialbym miec moj Comfort z dodatkowo wykupionym pakietem KIDS na tym samym mailu ( z tym samym loginem do aplikacji)  . W Comforcie nie ma wszystkich kanalow bajkowych, a KIDS ma ich wiecej. Dziecko cieszy sie, że moze wiecej bajek poogladac. A logujac sie w aplikacji poprzez konto z pakietem interenetowym KIDS, nie ma tam np kanalu JimJam. A w satelitarnym Comforcie jest. Jaki problem dolozyc te kilka kanalow bajkowych do mojego Comfortu. I zaplacilbym im za to wiecej. Wiecznie jakie sproblemy wynajduja.

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ploomba napisał:

a mnie zdenerwowalo jedno. Mam Comfort+ satelitarny. Dwa miesiace temu wizalem pakiet KIDS internetowy. Teraz pojawilo sie , że moge wizasc za darmo internetowo Comfort poprzez moj panel klienta canal+. No i co. Aktywowac nie moge, bo  mam zarejestrowany z tym samym mailem KIDS. Moge co najwyzej albo zarejestrowac z innym mailem, albo usunac konto z pakietem KIDS. A chcialbym miec moj Comfort z dodatkowo wykupionym pakietem KIDS na tym samym mailu ( z tym samym loginem do aplikacji)  . W Comforcie nie ma wszystkich kanalow bajkowych, a KIDS ma ich wiecej. Dziecko cieszy sie, że moze wiecej bajek poogladac. A logujac sie w aplikacji poprzez konto z pakietem interenetowym KIDS, nie ma tam np kanalu JimJam. A w satelitarnym Comforcie jest. Jaki problem dolozyc te kilka kanalow bajkowych do mojego Comfortu. I zaplacilbym im za to wiecej. Wiecznie jakie sproblemy wynajduja.

To nie łatwiej dokupić je do Comfortu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PawelTSW napisał:

To nie łatwiej dokupić je do Comfortu? 

 

 No wlasnie chetnie bym same te 4  dodatkowe bajkowe dokupil np za te 5 zl wiecej, ale nie mam takiej opcji. Co najwyzej musialbym przejsc na extra+ i placic 49 zl. Bo tyle mi chyba kiedys proponowali. Za comfort place teraz 25zl. A nie mam zamiaru placic 2x wiecej za 4 kanaly bajkowe (i reszte kanalow, których i tak niestety nie mam czasu oglądac).

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już próbowałeś, ale @_Artek_ wylogowałeś  się wcześniej z Android tv..?

 

Na Android tv , raz zauważyłem zacięcie na jakimś programie, w usłudze replay pod sam koniec oglądania.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tomo21 napisał:

A czy wy też tak macie po wejściu w kanały na życzenie, że nie wszystko jest dostępne, a przy niektórych pozycjach jest dopisek "Subskrybuj" przy miniaturce?

Jest tak jak np wejdę w Planete+ i "Polska z góry Zamki, dworki, pałace". Mogę obejrzeć odcinki 3 i 4 ale dwóch pierwszych nie. Po kliknięciu w któryś z nich przenosi mnie na stronę gdzie jest informacja:

Oglądaj jeszcze więcej w CANAL+ telewizji przez internet
Jeżeli chcesz poszerzyć ofertę, kliknij w Strefę CANAL+ lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

Dziwne bo w nc+ Go są normalnie dostępne wszystkie odcinki.

Na stronie www mam "subskrybuj" przy odc. 1 i 2. Na aplikacji Android TV mam dostęp do wszystkich odcinków tej serii ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc potwierdzam ze dla abonentów satelitarnych którzy przez ICA zalogują się do Canal+tv przez internet kanały live można jednocześnie oglądać na 1 urządzeniu. Próbowałem na 2 jednocześnie to mnie wyrzuciło z jednego urządzenia i pojawił się komunikat : "Błąd oglądasz program równocześnie na maksymalnej liczbie urządzeń. Przerwij oglądanie na pozostałych urządzeniach i spróbuj ponownie za kilka minut. Błąd PPL-1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kkzk81 wyjaśnił w jednym zdaniu co obejmuje Smart tv.

23 minuty temu, Wodzu napisał:

A więc potwierdzam ze dla abonentów satelitarnych którzy przez ICA zalogują się do Canal+tv przez internet kanały live można jednocześnie oglądać na 1 urządzeniu. Próbowałem na 2 jednocześnie to mnie wyrzuciło z jednego urządzenia i pojawił się komunikat : "Błąd oglądasz program równocześnie na maksymalnej liczbie urządzeń. Przerwij oglądanie na pozostałych urządzeniach i spróbuj ponownie za kilka minut. Błąd PPL-1"

Może warto zaktualizować główne info o dostępie do usługi Canal+ przez abonentów na stronie Satkuriera, o konkretne informacje w tym temacie.

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sprawdzilem, usunąłem maila z Canal+ TPI, dałem tam inny, a z domyślnym zarejestrowałem TPI poprzez stronę abonencka. I tak, w Comforcie brakuje mi sporo kanałów w TPI, nie mam podstawowych TVNowskich, Polsatowskich, TVP itd raptem kilka tematycznych a spoza Comfortu dodali mi Cartoon Network, którego nie mam na sat. 

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...