Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

Ja z kolei otrzymałem dziś maila, że naprawili UPES 187 w najnowsze wersji. Pobrałem, przeinstalowałem i przynajmniej na sekcji Live działa jak ma być. VOD jeszcze nie sprawdzałem. Za to dokupując w subskrypcji pakiet Fun&Info skasowała mi się na koncie roczna promocja za 20 zł na Canal+... więc kolejna usterka zgłoszona. Reasumując syzyfowa praca ;) 

Wczoraj zaktualizowałem do wersji 5.6.1. 
Narazie tez nie mam błędu UPS 187 lub czarnego ekranu po ok 10 min. 
TV Philips, Android 8. 
😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, K2021 napisał:

Wczoraj zaktualizowałem do wersji 5.6.1. 
Narazie tez nie mam błędu UPS 187 lub czarnego ekranu po ok 10 min. 
TV Philips, Android 8. 
😊

To ja już totalnie nie rozumiem. Ja mam Philipsa Androida 9 i mi wywala czarny ekran. To o co biega? Nie lubi mnie ta aplikacja czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arkon napisał:

To ja już totalnie nie rozumiem. Ja mam Philipsa Androida 9 i mi wywala czarny ekran. To o co biega? Nie lubi mnie ta aplikacja czy co?

U mnie sony android tv. Aplikacja aktualizowana wczoraj i UPES187 znikł.  Nie wiem czy to moje odczucie ale na apce obraz moim zdaniem lepszy niż na sat. Pomoc canal+ mi odpisał na zgłoszenie błędu by zaaktualizowac do 5.6.1 i mi pomogło.  Tv tez aktualizuję i na telefonie samsung a50 już andek 11 z aktualizacją da się oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, blaugrana18 napisał:

Nie wiem czy to moje odczucie ale na apce obraz moim zdaniem lepszy niż na sat.

Potwierdzam. Nie korzystam z tv sat, bo to archaizm, ale mam teraz do niej dostęp. W streamingu jakość jakby lepsza, a na pewno nie gorsza. Także gdzie ta przewaga tv sat w jakości obrazu o której niektórzy piszą?

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Potwierdzam. Nie korzystam z tv sat, bo to archaizm, ale mam teraz do niej dostęp. W streamingu jakość jakby lepsza, a na pewno nie gorsza. Także gdzie ta przewaga tv sat w jakości obrazu o której niektórzy piszą?

Jak działa to może jest i podobna jakość :D

Korzystam z tvsat, bo jest wygodniej,mam szerszą ofertę niż w streamingu, nie ma kręcących się kółek,czarnych ekranów czy innych błędów.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Szersza to ona nie jest, bo transmisje niemieszczące się na kanałach są tylko w streamie. Kręcących się kółek, czarnych ekranów i błędów UPES nie widziałem, ale jak inni piszą, już te problemy zostały wyeliminowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Szersza to ona nie jest, bo transmisje niemieszczące się na kanałach są tylko w streamie. Kręcących się kółek, czarnych ekranów i błędów UPES nie widziałem, ale jak inni piszą, już te problemy zostały wyeliminowane.

Owszem, na satce jest szersza oferta, niż w streamingu. W streamingu nie uświadczysz wielu kanałów, które masz w ofercie satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Nie jestem kolekcjonerem kanałów, bo mnie interesuje tylko kilka, w tym też transmisje niedostępne w tv sat, ale w ofercie online jest chyba około 100 kanałów dla subskrybentów i około 150 dla abonentów. Oferta się powoli zrównuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2021 o 15:38, Wodnik Szuwarek napisał:

Potwierdzam. Nie korzystam z tv sat, bo to archaizm, ale mam teraz do niej dostęp. W streamingu jakość jakby lepsza, a na pewno nie gorsza. Także gdzie ta przewaga tv sat w jakości obrazu o której niektórzy piszą?

Brednie o rzekomym "archaizmie" w kontekście przekazu satelitarnego mogą pisać tylko niektórzy użytkownicy forum Satkurier.pl :)

Ciekaw jestem czy podobnego zdania są mieszkańcy krajów, gdzie internet satelitarny jest standardem, bo najzwyczajniej w świecie nie mają dostępu do światłowodu jak "blokersi" w krajach rozwiniętych :-)

Internet satelitarny jest nawet bardziej dostępny i tańszy, bo nie wymaga ciągnięcia całej infrastruktury telekomunikacyjnej.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Nie jestem kolekcjonerem kanałów, bo mnie interesuje tylko kilka, w tym też transmisje niedostępne w tv sat, ale w ofercie online jest chyba około 100 kanałów dla subskrybentów i około 150 dla abonentów. Oferta się powoli zrównuje.

W pakiecie Optimum mam w streamingu może 1/3 tego co na sat. Nie piszę o ofercie VOD tylko kanałach online.

Piszesz, że nie masz kręcącego się kółeczka. U mnie jest ono po każdorazowym wybraniu kanału czy wybranego materiału. Nie wierzę że tylko ja tak mam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 23.12.2021 o 17:45, CashBackPlease napisał:

Brednie o rzekomym "archaizmie" w kontekście przekazu satelitarnego mogą pisać tylko niektórzy użytkownicy forum Satkurier.pl :)

Ciekaw jestem czy podobnego zdania są mieszkańcy krajów, gdzie internet satelitarny jest standardem, bo najzwyczajniej w świecie nie mają dostępu do światłowodu jak "blokersi" w krajach rozwiniętych :-)

Internet satelitarny jest nawet bardziej dostępny i tańszy, bo nie wymaga ciągnięcia całej infrastruktury telekomunikacyjnej.

Nie pisałem o internecie satelitarnym, tylko o telewizji satelitarnej. Internet satelitarny jest tak tani, że abonament Starlink kosztuje tylko 450 zł.

W dniu 23.12.2021 o 17:47, Pawel napisał:

W pakiecie Optimum mam w streamingu może 1/3 tego co na sat. Nie piszę o ofercie VOD tylko kanałach online.

Piszesz, że nie masz kręcącego się kółeczka. U mnie jest ono po każdorazowym wybraniu kanału czy wybranego materiału. Nie wierzę że tylko ja tak mam.

Jednak te najważniejsze kanały są. Przy ładowaniu kanału czy jakiegoś materiału jest przez chwilę kółko, ale w trakcie transmisji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

Za to dokupując w subskrypcji pakiet Fun&Info skasowała mi się na koncie roczna promocja za 20 zł na Canal+... więc kolejna usterka zgłoszona. Reasumując syzyfowa praca ;) 

Oj, też sobie aktywowałem tą roczną promocję ale rozszerzać o dodatkowe pakiety miałem dopiero od stycznia, daj proszę tu znać jak się sprawa rozwinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

...

Jednak te najważniejsze kanały są. Przy ładowaniu kanału czy jakiegoś materiału jest przez chwilę kółko, ale w trakcie transmisji nie ma.

Jednak najważniejsze to nie wszystkie. Pomijam kwestię co jest dla kogo ważne.

Czyli jednak masz kółeczko ;) A na archaicznym sat wciskam klawisz na pilocie i w ułamku sekundy mam obraz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Pawel said:

Jednak najważniejsze to nie wszystkie. Pomijam kwestię co jest dla kogo ważne.

Czyli jednak masz kółeczko ;) A na archaicznym sat wciskam klawisz na pilocie i w ułamku sekundy mam obraz.

Wszystko zależy od sprzętu i technologii. W IPTV Polsatu (które też jest streamingiem) na dedykowanym Evoboxie IP kanał zmienia się praktycznie od ręki - może pół sekundy, albo nawet mniej. W każdym razie znacznie szybciej niż na Evoboxie satelitarnym.

WP Pilot na boxie C+ zresztą tak samo szybciutko działa. A apka C+ jest zmulona, bo developerzy są jacy są... ;)

 

Co do wywodów o Internecie satelitarnym, to póki nie było Starlinka to internet przez satelitę oznaczał jakieś 2 Mbps z limitem kilkunastu GB. Miało to sens może gdzieś na dalekiej Syberii i Alasce, bo wszędzie indziej się lepiej sprawdzi 3G/4G.

A i sam Starlink mocno nie dorasta do tego co zapowiadał Elon Musk (zresztą to u niego standard) - prędkości nie powalają, nie ma też szans na bezproblemowy dostęp do Internetu 24/7 bo nawet idealnie ustawiona antena kilka razy dziennie gubi sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bgmnt napisał:

Wszystko zależy od sprzętu i technologii. W IPTV Polsatu (które też jest streamingiem) na dedykowanym Evoboxie IP kanał zmienia się praktycznie od ręki - może pół sekundy, albo nawet mniej. W każdym razie znacznie szybciej niż na Evoboxie satelitarnym.

WP Pilot na boxie C+ zresztą tak samo szybciutko działa. A apka C+ jest zmulona, bo developerzy są jacy są... ;)

 

....

Wiem o tym bo znajomy ma kablówkę po IPTV i jest nie do odróżnienia.  W tym wątku jednak rozmawiamy o c+online i jak to wygląda w tej konkretnej usłudze.

Testowałem WP Pilot i moim zdaniem jest wolniej od sat ale zdecydowanie szybciej niż w c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

Posprawdzałem nową wersję i o ile naprawili Live TV, że nie ma UPES 187. To za to na VOD przycina się buforowanie co 2 minuty i ponownie trzeba wchodzić w dany materiał. Masakra.

U mnie nic takiego nie występuje.  Oglądam normalnie. Mam nadzieję że nic nie zepsują w kolejnej aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, blaugrana18 napisał:

U mnie nic takiego nie występuje.  Oglądam normalnie. Mam nadzieję że nic nie zepsują w kolejnej aktualizacji. 

U mnie też nic takiego się nie dzieje. Raz miałem kręcące się cały czas kółko po wybraniu filmu z VOD ale gdy cofnąłem sie do menu i wybrałem ponownie ten sam film to od razu ruszył. Poza tym jednym przypadkiem wszystko działa dobrze, nic nie buforuje, nie przycina itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...