Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ramiros15 napisał:

Ja mam taką pixeloze cały czas. Nie wskakuje w ogóle wyższy profil jakości. Wszystkie przeglądarki, windowsy, sterowniki mam aktualne także zapewne coś po stronie C+ odwalili 😛

a czego oczekujesz jak jest 2500 bitrate na przeglądarkę która korzysta z L3 i chcesz HD :D z bitrate 2.5mb

edge działa ok z playready bitrate 8000,

musisz mieć sprzęt z certem googla L1 lub przesiąść się na Edge bo ta korzysta z drm od MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LorDx napisał:

a czego oczekujesz jak jest 2500 bitrate na przeglądarkę która korzysta z L3 i chcesz HD :D z bitrate 2.5mb

edge działa ok z playready bitrate 8000,

musisz mieć sprzęt z certem googla L1 lub przesiąść się na Edge bo ta korzysta z drm od MS

Już pisałem ze 4 razy że korzystam tylko z Edga, najnowsza, zaktualizowana :D Sprawdzałem też na chromie i też kupa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDGE

Streaming type : dash

Key system : com.microsoft.playready.hardware

Live : true

Downloading bitrate (Kbit/s) : 8000.000 / 128.000

Estimated bandwidth (Kbit/s) : 97179.123 /-

 

firefox,chrome

Streaming type : dash

Key system : com.widevine.alpha

Security level : L3

Live : true

Downloading bitrate (Kbit/s) : 2499.968 / 128.000

Estimated bandwidth (Kbit/s) : 53485.478 /-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to słabo, że Netflix nie pokaże ostatniego sezonu serialu, ale serio kolega Szymon chce komuś wmówić, że specjalnie "łudził się" i czekał 2 lata od premiery na obejrzenie 11 sezonu, który z tego co pamiętam był już w HBO GO jakieś 1,5 roku temu, a od tego czasu magluje go FOX Comedy tydzień w tydzień? Czy może to jedyny sposób jaki znalazł, żeby wypromować C+ Online? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DominoDoman napisał:

super, tyle że nie mogą nawet napisów wrzucić i jest się skazanym na lektora, a poza tym tam serial tez jest dostępny do 01.01.2022

10. i 11. sezon ma być do 01.11.2022.

2 minuty temu, bgmnt napisał:

Oczywiście to słabo, że Netflix nie pokaże ostatniego sezonu serialu, ale serio kolega Szymon chce komuś wmówić, że specjalnie "łudził się" i czekał 2 lata od premiery na obejrzenie 11 sezonu, który z tego co pamiętam był już w HBO GO jakieś 1,5 roku temu, a od tego czasu magluje go FOX Comedy tydzień w tydzień? Czy może to jedyny sposób jaki znalazł, żeby wypromować C+ Online? ;)

Podobno kolega Szymon stosunkowo nie tak dawno odkrył ten serial i rozpoczął go oglądać. Więc na pewno "specjalnie" nie "czekał 2 lat". 

Nie każdy ogląda wszystkie seriale na bieżąco. 

Aczkolwiek pewna forma reklamy poprzez ten post na pewno została zastosowana siłą rzeczy. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, LorDx napisał:

EDGE

Streaming type : dash

Key system : com.microsoft.playready.hardware

Live : true

Downloading bitrate (Kbit/s) : 8000.000 / 128.000

Estimated bandwidth (Kbit/s) : 97179.123 /-

 

firefox,chrome

Streaming type : dash

Key system : com.widevine.alpha

Security level : L3

Live : true

Downloading bitrate (Kbit/s) : 2499.968 / 128.000

Estimated bandwidth (Kbit/s) : 53485.478 /-

To u mnie jest ta 1 opcja, tyle że Downloading bitrate (Kbit/s) u mnie jest zawsze 600.000 / 128.000 i niezależnie co ustawię to się nie zmienia.

 

Obraz3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ramiros15 napisał:

To u mnie jest ta 1 opcja, tyle że Downloading bitrate (Kbit/s) u mnie jest zawsze 600.000 / 128.000 i niezależnie co ustawię to się nie zmienia.

 

Obraz3.png

Ja ręcznie wymusiłem zmianę z Widevine na PlayReady DRM i jakość już jest 1080p na Windows 11 .

Na Edge wchodzimy w edge://flags/

Dajemy PlayReady DRM for Windows 10 na Enabled

Widevine DRM na Disabled

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vampi napisał:

Mam wrażenie, że CANAL+ ONLINE lepiej działa na systemie ZORIN OS 16 CORE.
Mam taki na laptopie i działa płynniej.
Może to tylko wrażenie, ale informuję o tym. 🙂

Pod Linuksem jest tylko SD dla kanałów TV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...