Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Satkurier na razie cisza w sprawie apki na Tizena.

Wystarczy , że np.  Gonet.TV doda jakiś śmieciowy kanał, od razu jest o tym wzmianka. :-).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał:

Trwa propagacja aplikacji, dlatego nie wielu modelach może jeszcze się nie wyszukiwać. Zaczekajcie do jutra :)

A nie certyfikacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vod w apce ładuje szzybciej niż w dekoderze i wygląda lepie niż tam. CP może sie pożegnać jze mną juz tam nie wrócę może i jest trochę drożej ale przynamniej czujesz za co placisz. A roznica cenowa jest kosmetyczna. A co do apki to powinni zrobić zakładkę z wsteczną ramowką. Byłoby wygodniej. Cos takoego jak w Playerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kingofsouth napisał:

Play Now BOX TV(2) również z nową wersją aplikacji :D

 

 

20210601-160652.jpg20210601-161243.jpg

Play Now BOX działa pod Androidem, czyli teoretycznie mogą też wrzucić na dniach jakąś aktualizację dla wersji na Canal + Box. Bo wygląda na to, że postanowili odświeżyć zasoby:) Jest nowa wersja strony C+ online na przeglądarkę, od dziś też aktualizacja Premiery Canal + na C+ BOXie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm , kusi mnie , ale to co mam obecnie mi wystarcza ;)

Drugie dziecko i teraz trzeba myśleć o kupnie domu , mieszkanie za małe się robi. 

Canal+Online sam wiesz , że dla nas abo PC+ to dodatek , wsam raz na podróże do rodziny, wakacje itd.

Mi Boxa / Play Now Boxa wsadzam do walizki i po sprawie , Tizena jaki by on nie był nie wezmę , a szukając mieszkania/domu nad morzem nie pytasz się czy TV jaki jest na wyposażeniu to Tizen :P

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Dokładnie tak jak piszesz. A Mi box to do kieszeni schowasz :-D

 

3 godziny temu, lakiman napisał:

W takiej sytuacji dodatkowy kabel satelitarny już nie będzie potrzebny  :-)

Nie bym był tego aż tak pewny. Cały czas Twierdzę, że tak pięknie nie będzie ;-)

Wszystko co dobre...szybko się kończy.  Niestety

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą blokadą muszą coś pomyśleć, nie dlatego, że jestem jakimś fane erotyków na Filmboxie, ale dlatego, że film który zawiera przemoc czy sceny erotyczne może być bez uprzedzenia zablokowany a my już dajmy na to przygotowaliśmy na niego zimne drinki, popcorn, leżymy w namiocie z tabletem i tu się okazuje, że nie obejrzymy! Skoro to blokada rodzicielska to osoba dorosła a zwłaszcza klient Canal+, powiniej móc ją zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Dzisiejsza aplikacja chyba nie jest napisana od zera tylko wzięta z francuskiego Tizena. Znalazłem miejsce gdzie nie jest przetłumaczona.. Czyli cały rok nic nie robili tylko tłumaczyli aplikację, która już istniała? 😁

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...