Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mikoko kwestia telewizora i ustawień. Na Samsungu RU7102 bodajże u mojego znajomego nawet ruchome belki na MTV Music się tną bez upłynniaczy i te na TVN24 też (przy Mediaboxie UPC jako źródle sygnału), a po włączeniu upłynniania wiadomo, że jest teatr.

Z drugiej strony podobny tani TV - Hitachi HK6100, także matryca 50 Hz i nie ma żadnego problemu z wyłączonymi wszystkimi [beep]ołami upłynniającymi ;).

 

@ircios filmy na Blu-ray'u są w większości w 24 fps, a lepsze TV mają tryb kinowy 24 Hz do tego. A te, które nie mają, niestety najczęściej demonstrują "motion judder", czyli te tutaj opisywane efekty komety itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikoko kwestia telewizora i ustawień. Na Samsungu RU7102 bodajże u mojego znajomego nawet ruchome belki na MTV Music się tną bez upłynniaczy i te na TVN24 też (przy Mediaboxie UPC jako źródle sygnału), a po włączeniu upłynniania wiadomo, że jest teatr.
Z drugiej strony podobny tani TV - Hitachi HK6100, także matryca 50 Hz i nie ma żadnego problemu z wyłączonymi wszystkimi [beep]ołami upłynniającymi ;).
 
@ircios filmy na Blu-ray'u są w większości w 24 fps, a lepsze TV mają tryb kinowy 24 Hz do tego. A te, które nie mają, niestety najczęściej demonstrują "motion judder", czyli te tutaj opisywane efekty komety itd.

Na  tv jest to samo. 2-1 tną. 3-1 jest ok ale nie da się tego oglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, _Artek_ napisał:

Nawet do więcej niż mam w sat.....
Kolega chyba pyta czy macie w ott dostęp do kanału którego nie macie w sat.... ja mam taki jeden.  

 

Ja też mam więcej niż przez sat bo po przeprowadzce nie mam anteny i oglądam przez internet (kombinacja nc+go, c+ ott i jeszcze 3 inne). Chodziło mi o to, że w darmoszce dla abonentów włączyli mi tylko parę kanałów ze start+. Tak, wiem, że mogę jechać na okresie próbnym i aktywować resztę.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to z jaką przewagą! ;) A Artek nie jest trzeci w tej klasyfikacji? Żeby nie było off-topu, to powiem, że od początku śledzę ten wątek, czytam, i myślę, że ta usługa, oferta ma potencjał, ale całą masę błędów, a szkoda. Czasami sobie myślałem, żeby sobie może wziąć telewizję przez internet, i ta usługa nie jest dla mnie - nie lubię usług z całą masą nienaprawionych błędów. Było sporo narzekań - pytanie, czy cokolwiek zostało naprawione przez techników, osoby odpowiadające do OTT Canal + - telewizję przez internet? Jeżeli nie, to nie ma co się dziwić, że jest tyle narzekań, ale ile ludzi, tyle opinii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Gierek napisał:

I to z jaką przewagą! ;) A Artek nie jest trzeci w tej klasyfikacji? Żeby nie było off-topu, to powiem, że od początku śledzę ten wątek, czytam, i myślę, że ta usługa, oferta ma potencjał, ale całą masę błędów, a szkoda. Czasami sobie myślałem, żeby sobie może wziąć telewizję przez internet, i ta usługa nie jest dla mnie - nie lubię usług z całą masą nienaprawionych błędów. Było sporo narzekań - pytanie, czy cokolwiek zostało naprawione przez techników, osoby odpowiadające do OTT Canal + - telewizję przez internet? Jeżeli nie, to nie ma co się dziwić, że jest tyle narzekań, ale ile ludzi, tyle opinii. 

Sprecyzuj, jakie błędy masz na myśli?

Moim zdaniem, nie warto wydawać pieniędzy na pakiet sport.

Pakiet filmowy byłby świetną  usługaą pod warunkiem dodania Cinemaxów/ lub dostępu do HBO GO , brakuje też Sundance.

Dla klienta z zewnątrz jest słabo dopasowana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukimann napisał:

Sprecyzuj, jakie błędy masz na myśli?

Moim zdaniem, nie warto wydawać pieniędzy na pakiet sport.

Pakiet filmowy byłby świetną  usługaą pod warunkiem dodania Cinemaxów/ lub dostępu do HBO GO , brakuje też Sundance.

Dla klienta z zewnątrz jest słabo dopasowana.

 

Nigdy nie miałem tej usługi, więc opieram się na zdaniu, błędach, które zauważyli inni forumowicze - przykłady:

- błędy po francusku

- problemy z zarejestrowaniem się

- błędem nazwałbym też brak 50 FPS na kanałach sportowych

- błędy (np przy logowaniu)

- brak aplikacji/problemy z aplikacją dla niektórych rodzajów oprogramowania, np telefonu 

 

Aby wyłapać więcej błędów, to musiałbym przepatrzyć ostatnie strony, lub spożyć tabletki na pamięć - trochę tych błędów było, i nie zapamiętałem wszystkiego. 

 

Myślę, że gdyby nie było tych wad, błędów, to ta usługa byłaby ciekawą alternatywą dla oferty satelitarnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...