Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Tomo21 napisał:

A próbował ktoś może uruchomić to na Tizenie przez przeglądarkę? U mnie się tak nie da i nie wiem, czy coś u mnie jest nie tak, czy to normalne. 

Gdy wchodzę na stronę to przycisk "Zaloguj" jest nieaktywny, klikanie w niego nic nie daje. Natomiast jak dla testu kliknąłem w "kup" to mi przez chwilę coś ładowało, po czym pojawiał się błąd.

 

Mam to samo na swoim Samsungu (Tizen) i do tej pory nie poradziłem sobie z tematem.

Zostaje czekać, aż pojawi się apka na Tizena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, Inspektor napisał:

Na Tizenie nie zadziała, działa tylko na sprzęcie z Androidem

 

 

Nie prawda.

Na Tizenie zadziała w taki sposób. Sprawdzone i tutaj loterii już nie ma  :mrgreen:

W dniu 14.09.2020 o 20:22, kingofsouth napisał:

Po aktualizacji mojego S10+ prócz smartThings pojawił się program : Samsung DexHome i przez niego też można oglądać OTT Canal+ :D

 

Screenshot-20200914-201341-One-UI-Home.j

Screenshot-20200914-200959-Samsung-De-X-

IMG-20200914-WA0002.jpg

 

IMG-20200914-WA0006.jpg

IMG-20200914-WA0007.jpg

 

EDIT:

NC+ GO również śmiga :mrgreen: , to coś nowego , gdyż przez SmartThings jest blokada.

 

IMG-20200914-WA0010.jpg

IMG-20200914-WA0011.jpg

IMG-20200914-WA0012.jpg

IMG-20200914-WA0013.jpg

IMG-20200914-WA0014.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Inspektor napisał:

Na Tizenie nie zadziała, działa tylko na sprzęcie z Androidem. I tu mam pytanie, czy zadziała na czymś takim?

 

Odtwarzacz Xiaomi Mi TV Stick Mi Box Smart

 

Pisałem o tym ze 2 razy i to niedawno. Wystarczy przejrzeć kilka stron. Działa bardzo dobrze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Inspektor napisał:

Z tableta też można przekazać obraz na TV, ale mi chodzi o odbiór bezpośrednio na przeglądarce telewizora.

Tak jak @ircios napisał.

Nie raz , nie dwa , nie trzy razy , a kilka razy było pisane , ze działa.

Byc może trzeba mieć odpowiedniego Tizena ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Samsunga dostałem odpowiedź, że pracują nad tym, tak samo odpisali mi z LG.

Na webOS Smart TV LG idzie się jedynie zalogować do usługi, można wybrać kanał, ale go już nie otworzy, tak samo mam na Samsungu z Tizenem.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wcześniej testowałem play Boxa 2 przez cały weekend ii jest o niebo lepszy od magenta box t mobile, działa usługa oglądania 4 kanałów jednocześnie nie było żadnych zwiech wszystko działało płynnie, obraz o niebo lepszy na TV 32 na TV 55 gorszy,  Miałem też możliwość oglądania eleven 4K i obraz wyglądał jak HD. Jak tak będzie z C+ 4K o ile udostępnią to szkoda 10 zł. Ponoć z początkiem października ma się pojawić C+ w usłudze Play nov box. Ciekawe ile zaśpiewają. Jak nawet 45 zł za całą paczkę to i tak się to opłaca bo za cały pakiet C+ i HBO wyjdzie 65 zł a w Canal OTT 100 zł.   

Edytowane przez PIOOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PIOOLE napisał:

Miałem też możliwość oglądania eleven 4K i obraz wyglądał jak HD. Jak tak będzie z C+ 4K o ile udostępnią to szkoda 10 zł.

Eleven Sports 1 4K to w 95% upscaling. F1 jest tam w 4K

Canal+4K to inna bajka. Porównywanie tych dwóch kanałów to zbrodnia :D

Widziałeś kiedyś cokolwiek na Canal+4K?Mecz ??

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KKzk81 no masz rację ale tylko częściowo bo Filmboxy Premium i reszta to tylko z nazwy, premiera tam jest raz na ruski rok, ale kino też cudów nie ma, no są eleveny, a w sportklubach koszykówka głównie w weekendy i praktycznie tyle. Mogliby zrobić inną pakietyzację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, czy któryś z forumowiczów przyzna się, że regularnie już płaci 50- 100 zł za tą usługę ..?

Jedynie chyba wart uwagi jest pakiet filmowy, w którym ewidentnie brakuje Cinemaxów. Aż się prosi o ich dodanie do tego pakietu.

Skoro nie ma dostępu do HBO GO, który w PC+ wraz z HBO jest za kilka zł.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do HBO GO  wraz z umową na Superpremium 4K. Za rok to się może zmienić.

Na pewno usługa patrząc "na przyszłość" usługa  ma potencjał ;-)

Nie bardzo łapię co ma wspólnego dekoder od PC+ z HBO GO ?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukimann napisał:

Nie bardzo łapię co ma wspólnego dekoder od PC+ z HBO GO ?


To nie łap , tylko zrozum , ze w aplikacji z dekodera będziesz miał HBO GO , tak jak to ma miejsce z Play Now TV BOXem i HBO GO.

Tez nie musisz łapać,  tylko zrozumieć czym jest HBO GO a czym jest w aplikacjach HBO OD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 08:51, flisek94 napisał:

Pewnie tak samo dobrze jak na Mi Box S. Ciekawe tylko czy będzie dostępny w Polsce, jak tak to kiedy. Możliwe, że trzeba go będzie ściągać z USA, Nexus Playera od Google też musiałem w 2014 roku ściągać zza oceanu. 
 

No i ten Chromecast jeszcze nie wyszedl, wyjdzie 30.09.2020. 

 

Od Mi Boxa wszystko lepiej działa, jednak centusie się nie poznają, bo zapłacili równowartość miski ryżu i będą wciskać, że prawie jak Apple TV czy nVidia Shield. "Prawie". Tak czy siak Google na pewno nie będzie miało problemów z optymalizacją własnego softu pod własny produkt jak ma to miejsce w przypadku Mi Boxa

Nowy Chromecast już w sprzedaży mimo że oficjalna premiera za 2 dni. Cena 50 dolców. 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez neblyn
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...