Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy wy też tak macie po wejściu w kanały na życzenie, że nie wszystko jest dostępne, a przy niektórych pozycjach jest dopisek "Subskrybuj" przy miniaturce?

Jest tak jak np wejdę w Planete+ i "Polska z góry Zamki, dworki, pałace". Mogę obejrzeć odcinki 3 i 4 ale dwóch pierwszych nie. Po kliknięciu w któryś z nich przenosi mnie na stronę gdzie jest informacja:

Oglądaj jeszcze więcej w CANAL+ telewizji przez internet
Jeżeli chcesz poszerzyć ofertę, kliknij w Strefę CANAL+ lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

Dziwne bo w nc+ Go są normalnie dostępne wszystkie odcinki.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomo21 napisał:

A czy wy też tak macie po wejściu w kanały na życzenie, że nie wszystko jest dostępne, a przy niektórych pozycjach jest dopisek "Subskrybuj" przy miniaturce?

Jest tak jak np wejdę w Planete+ i "Polska z góry Zamki, dworki, pałace". Mogę obejrzeć odcinki 3 i 4 ale dwóch pierwszych nie.

 

Część działa:

 

1.jpg

2.jpg

 

Edit:

"Polska z góry Zamki, dworki, pałace" nie działa :

 

3.jpg

 

Jestem pewien w 100% , że nie ogarnęli tej aplikacji :D

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lotus napisał:

W tym samym czasie straciłem uprawnienia na dekoderze przez kilkanaście sekund. Mam nadzieję, że to tylko jednorazowo i nie będzie się to powtarzało. 

 

U mnie traci uprawnienia za każdym razem jak się zaloguje (po paru minutach). Ktoś jeszcze miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Część działa:

 

1.jpg

2.jpg

 

Edit:

"Polska z góry Zamki, dworki, pałace" nie działa :

 

3.jpg

 

Jestem pewien w 100% , że nie ogarnęli tej aplikacji :D

 

 

 

 

Natomiast u mnie to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIał ktoś sytuacje że loguje się danymi konta C+ OTT ( po polaczeniu - utworzeniu konta poprzez stefe abonenta ) wchodze loguje się i włącza się jakiś program newsy po francusku C+news i tyle?   Nie da się zmienić na inny kanał ani nic wiecej zrobic tylko ogladac po francusku jeden kanał. Mam w abo wszystkie dostepne kanaly ale wlasnie wszystko OPRÓCZ "franceTV" xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, regedit32 napisał:

Eeee to nc+ go też tak da się odpalić. Aczkolwiek nawigowanie po serwisie jest dość... "analogowe".

 

Nie wkurza was kursor, widoczny częściowo nawet po przesunięciu w którąś krawędź?

 

Na razie skonfigurowałem auto uruchomienie aplikacji na Shieldzie podłączonym do TV w sypialni. Będę korzystał raz w miesiącu albo rzadziej, ale ta satysfakcja, że jest, skonfigurowane i działa... ?

Nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, na Shieldzie instaluje się kodi i dodatek ncgo .Po wpisaniu swoich danych masz dostęp tylko do kanałów które masz w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika, proszę nie linczować ?

 

Właśnie zasubskrybowałem sobie bezpłatny miesiąc do testów.

Pytanie brzmi: czy pod koniec tego mojego miesiąca dostanę info, że czas się kończy i czy chcę przedłużyć czy zrezygnować?

Nie zostanę z automatu przedłużony i skasowany za kolejny następny miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, horas napisał:

Pytanie brzmi: czy pod koniec tego mojego miesiąca dostanę info, że czas się kończy i czy chcę przedłużyć czy zrezygnować?

Nie zostanę z automatu przedłużony i skasowany za kolejny następny miesiąc?

Nie dostaniesz info.  Sam musisz zadbać , by zrezygnować z usługi.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Nie dostaniesz info.  Sam musisz zadbać , by zrezygnować z usługi.

 

Takie buty....czyli za 29 dni muszę wejść w aplikację i zaznaczyć\odznaczyć "coś" żeby zrezygnować?

 

Panowie @kingofsouth, @tyrla i @ircios dzięki za info?

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MikaaaPika napisał:

Nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, na Shieldzie instaluje się kodi i dodatek ncgo .Po wpisaniu swoich danych masz dostęp tylko do kanałów które masz w pakiecie.

Mam zainstalowany od dawna. Jakość obrazu jest jednak trochę gorsza w nc+ go oraz nie ma tego interfejsu co w aplikacji canal+
 

Natomiast oczywiście jest to ciekawa opcja z możliwością oglądania dużo większej ilości kanałów i treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z c+OTT od kilku miesięcy i muszę przyznać że całkowicie zmienia to mój sposób oglądania tv rzadziej korzystam z dekodera po prostu jak mam czas odpalam tv i  szukam programu/filmu który mnie interesuje albo w epg albo w vod..... oczywiście do sportu nadal będzie trzeba odpalić dekoder ale może już niedługo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomo21 napisał:

A czy wy też tak macie po wejściu w kanały na życzenie, że nie wszystko jest dostępne, a przy niektórych pozycjach jest dopisek "Subskrybuj" przy miniaturce?

Jest tak jak np wejdę w Planete+ i "Polska z góry Zamki, dworki, pałace". Mogę obejrzeć odcinki 3 i 4 ale dwóch pierwszych nie. Po kliknięciu w któryś z nich przenosi mnie na stronę gdzie jest informacja:

Oglądaj jeszcze więcej w CANAL+ telewizji przez internet
Jeżeli chcesz poszerzyć ofertę, kliknij w Strefę CANAL+ lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

Dziwne bo w nc+ Go są normalnie dostępne wszystkie odcinki.

@_Artek_ możesz sprawdzić , czy również masz dostęp?

Mamy odkodowany Sportklub, może tutaj również jest " podobna" wersja dostępu do aplikacji..

;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...