Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli oglądałeś "X" i Ciebie wciągnął, to oglądaj. "Pearl" jeszcze przede mną. "X" był slasherem, takim w stylu "Halloween". Podejrzewam, że tu będzie podobnie. Normalna historia z elementami gore. Podejrzewam, że w finale mogą być flaczki i ucinanie kończyn. 

"Pearl" jest prequelem "X". To samo uniwersum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, swordfish napisał(a):

Jeśli oglądałeś "X" i Ciebie wciągnął, to oglądaj. "Pearl" jeszcze przede mną. "X" był slasherem, takim w stylu "Halloween". Podejrzewam, że tu będzie podobnie. Normalna historia z elementami gore. Podejrzewam, że w finale mogą być flaczki i ucinanie kończyn. 

"Pearl" jest prequelem "X". To samo uniwersum. 

Nie oglądałem X. Czy są tam jakieś nadprzyrodzone istoty- duchy, demony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ronnie84 napisał(a):

Jak dla mnie jedynym minusem tego serwisu jest tak późne pokazywanie premier kinowych około 7 miesięcy. 

To swoją drogą. Do tego ciągłe rotacje, nie wiadomo po co i dlaczego. Aktualnie dziesiątki tytułów oznaczone do usunięcia za 24 dni, w tym sporo wartościowych klasyków, które mnie najbardziej interesują. Chyba najbardziej niestabilny serwis pod tym względem. Jak ktoś planuje wykupić na miesiąc może być zaskoczony nagłą dziurą w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię porządne horrory ( a takich coraz mniej), lub filmy o zjawiskach nadprzyrodzonych, więc teraz mniej chętnie sięgnę do tego tytułu.

Zamierzają kiedykolwiek wprowadzić 4K I co wtedy z ceną -50% na zawsze ;-) ?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lakiman napisał(a):

Poza tym nie tylko najnowszymi hitami człowiek żyje. Od czasu do czasu lubię odświeżyć dawno obejrzany dobry film.

Na Sky.. jest tego trochę.

Mam dokładnie takie samo podejście.

Starsze pozycje są często o wiele lepsze. Ja ostatnio widziałem "Cienistą dolinę " z Hopkinsem i nie żałuję.

To tylko Czerstwy ma podejście, że góry brzydzi się klasyczną pozycją. Jestem ciekawy z czego się to bierze- już wszystko obejrzał ? Przypuszczam, że wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak z muzyką. Pewne rzeczy należy znać jak The Beatles, The Rolling Stones, Elvis Presley czy Frank Sinatra. A nie tylko słuchać nowości i opierać znajomość muzyki na twórczości Doja Cat, Olivia Rodrigo czy Dua Lipa.

Warto dlatego sięgnąć po prawdziwą klasykę - filmy z Clintem Eastwoodem czy mistrza suspensu Alfreda Hitchcocka. 
Sam żałuję po obejrzeniu "Fabelmanów", że nie ma możliwości zapoznać się legalnie w serwisach vod z westernami Johna Forda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Upflix musi rozważyć czy nie przyjąć kogoś do redakcji, żeby zajmował się tylko i wyłącznie tematem SkyS.

 

1.10 dojdzie (wróci) co najmniej 153 pozycje m.in. "Ojciec chrzestny".

 

https://upflix.pl/skyshowtime/zapowiedzi/?sort=ostatnio-dodane

 

a 13.10 wypadnie tak jak już wspomniano 130 (na tę chwilę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Zuzia napisał(a):

To swoją drogą. Do tego ciągłe rotacje, nie wiadomo po co i dlaczego. Aktualnie dziesiątki tytułów oznaczone do usunięcia za 24 dni, w tym sporo wartościowych klasyków, które mnie najbardziej interesują. Chyba najbardziej niestabilny serwis pod tym względem. Jak ktoś planuje wykupić na miesiąc może być zaskoczony nagłą dziurą w ofercie.

Też mnie to zastanawia. Tym bardziej że część filmów później wraca. Niektóre sa dodawane dosłownie na miesiąc - dwa, raczej licencję pozyskuje się na dłużej. Albo faktycznie robią sztuczny ruch, albo mają ograniczoną przepustowość serwerów i muszą coś usuwać zeby dodać coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję znajomości klasyki kina. Ja z tych staroci nadal mam co wybrać, co jeszcze nie oglądałem. Mimo, że są ramotkami i niekiedy mogą śmieszyć techniką realizacji, nadal stoją na wyższym poziomie scenariuszowym i aktorskim. Nikt mnie nie przekona, że Clint Eastwood czy Marlon Brando w latach 70. XX wieku grali gorzej od współczesnych gwiazd.

Obecne nowości odwołują się do kodów kulturowych sprzed lat. Najlepszym przykładem jest np. ostatnia "Barbie", która cytuje co najmniej 50 klasycznych dzieł. Do tego zdarzają się remake’i, które pewnie młodym wydają się nowym odkryciem, a to często odgrzewanie starych kotletów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

Ja z tych staroci nadal mam co wybrać, co jeszcze nie oglądałem. Mimo, że są ramotkami i niekiedy mogą śmieszyć techniką realizacji, nadal stoją na wyższym poziomie scenariuszowym i aktorskim. Nikt mnie nie przekona, że Clint Eastwood czy Marlon Brando w latach 70. XX wieku grali gorzej od współczesnych gwiazd.

Podzielam ten pogląd. Osobiście wolę starsze kino niż nowsze. A SkyShowtime mogłoby mieć bogatszą bibliotekę klasyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (22.09.23 r. [upflix.pl]):

"Dom mody", [3 odcinki] 
"Star Trek: Enterprise", [52 odcinki] 


Nowe odcinki:

"Poker Face", [S01E03] 


Uzupełnione tłumaczenia:

"Star Trek", [+ 26 audio]   


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Blaze i Mega Maszyny", [+ 1 audio]    


Odcinki ponownie dodane:

"Magicy",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...