Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Czego? Starego szrotu😂 szukałem nie raz filmowo nędza nic nie zachęca z głównej. Serialowo coś by może jeszcze ogarnął ale brak czasu.

Według @Arkon lepszym serwisem jest C+ Online. Może tam lepiej poszukać nowych dobrych filmów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje fakty, chyba @Pawop mnie zarzucasz manipulację, a co robisz teraz? Ty ciągle się boisz podać te fakty w postaci ciekawych filmów w Sky. Rzucasz tylko nic nie znaczącymi ogólnikami. Tam źle, bo tak twierdzi guru, a tu dobrze, bo takie są fakty. to nawet nie jest śmieszne.

Teraz, lakiman napisał(a):

Według @Arkon lepszym serwisem jest C+ Online. Może tam lepiej poszukać nowych dobrych filmów.

 

Ja tam znajduję, ale cały czas piszę, że wyżej cenię HBO Max i Disneya. Sky na dziś jest pod koniec stawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lakiman napisał(a):

Według @Arkon lepszym serwisem jest C+ Online. Może tam lepiej poszukać nowych dobrych filmów.

 

Od czasu do czasu oglądam coś i w tamtym serwisie. Ale skoro opłacam kilka to liczę że coś od czasu do czasu wpadnie do każdego. Oczywiście nowego i dobrego. w Sky widziałem dobre ze dwie pozycje a mam serwis od początku. w C+ coraz coś zobaczę ciekawego. W HBO nie wiem czy przez rok widziałem ze dwie dobre pozycje. Jeszcze jest Netflix tam coś mozna wyłuskać i Od świeta coś na Amazonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że po prostu produkują mniej filmów? O ile Universal zawsze tych filmów miał dużo, tak Paramount to już od kilku lat miał ich sporo mniej. 

Przynajmniej tak mi się wydaje patrząc ile premier filmowych z tych studiów emitowały CANAL+ i HBO przed powstaniem SkyShowtime. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pawop napisał(a):

Na SkySho jest sporo premier i to są fakty, resztę sobie dopowiedziałeś.

Jeżeli uważasz, że teraz oferta filmowa C+ jest porównywalna z tym co było kilka lat temu, gdy mieli Universal, Foxa, Paramount, Monolith i Kino Świat, to gratuluje poczucia humoru.

Ta sporo.Szczególnie jak usuwają i dodają te same pozycje🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja Ci napisałem, że premier w Canal+, nie mówiąc o HBO jest dużo więcej. Takie są fakty. Tylko jakimś cudem tam potrafię znaleźć jakieś interesujące pozycje, a w Sky nie. Nie ilość, lecz jakość się liczy. Tak przy okazji o "Wieloryba" miałeś pretensje, a "Kot w butach" miał premierę wcześniej. Czyli tu się liczy, a tam nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

@domin107 ja wiem, że ty jesteś kolekcjonerem usług, ma być dużo a czy one się czymś różnią od siebie niż 5-10 % oferty to inna sprawa. Ja kupując taki Skyshowtime chcę mieć dostęp do unikatowych i nowych treści a nie tego co już było gdzie indziej🤣Mało tego premiery są gdzie indziej a nie tu😂

Zamiast popełniania postów taki jak mógłbyś czas przeznaczyć na zapoznanie sie z ich ofertą.

Wnioskuje, że nie masz czasu tego dobrze sprawdzić.

To tak jak łudzisz się, że szukając czegoś w lodówce nagle samo ci wpadnie w ręce. Nic z tego. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja Ci napisałem, że premier w Canal+, nie mówiąc o HBO jest dużo więcej. Takie są fakty. Tylko jakimś cudem tam potrafię znaleźć jakieś interesujące pozycje, a w Sky nie. Nie ilość, lecz jakość się liczy. Tak przy okazji o "Wieloryba" miałeś pretensje, a "Kot w butach" miał premierę wcześniej. Czyli tu się liczy, a tam nie?
Ja o jednym, Ty o czym innym, dalsza dyskusja nie ma sensu.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze porównajmy tegoroczny Box Office. 
Wszystko premiery z 2023. Podaję Top 20 i serwisy vod, gdzie tytuły ostatecznie wylądują lub już są obecne.

 

Barbie - HBO Max

The Super Mario Bros. Movie - SkySho

Oppenheimer - SkySho

Strażnicy Galaktyki 3 - Disney+

Fast X - SkySho

Spider-Man: Poprzez Uniwersum - Disney+/Netflix

Mała Syrenka - Disney+

Mission: Impossible 7 - SkySho

Między nami żywiołami - Disney+

Ant-Man i Osa: Kwantomania - Disney+

Transformers: Przebudzenie Bestii - SkySho

John Wick 4 - Prime

Meg 2 - HBO Max

Indiana Jones 5 - Disney+/SkySho

Creed III - Prime

The Flash - HBO Max

Sound Of Freedom. Dźwięk Wolności - Katoflix

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor - SkySho

Naznaczony 3 - HBO Max

Krzyk 6 - Netflix

 

SkySho - 7 tytułów

Disney+ - 6 tytułów

HBO Max - 5 tytułów

Netflix - 2 tytuły

Prime - 2 tytuły

Katoflix - 1 tytuł

 

Najwięcej tegorocznych hitów kinowych znajdziemy w SkySho i w D+. Potem HBO Max i cała reszta.

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, swordfish napisał(a):

Spider-Man: Poprzez Uniwersum - Disney+/Netflix

 

 

 

Najwięcej tegorocznych hitów kinowych znajdziemy w SkySho i w D+. Potem HBO Max i cała reszta.

 

Sony w Polsce a więc Spider-Man to HBO ;)

Więc musisz poprawić obliczenia :P

 

To samo Indiana Jones. W Polsce to będzie Disney+

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...