Skocz do zawartości

Żałoba w telewizji


adi12112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak ogladać to samo na kazdej stacji w Polsce ...... Czy nie moglo byc tak aby emitowaly to tylko po 1 stacji z danej formacji telewizyjnej? Oczywiscie + kanaly informacyjne. Powinno być tylko " POlsat + Polsat News, TVN + TVN24, TVP1+ TVP info, SuperStacja. A tak to mamy prawie wszystkie kanaly Polsatu, wszystkie TVN i wszystkie TVP ... bo to POLSKA wlasnie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być ignorantem aby chcieć oglądać coś innego w tym czasie.

Kopie były po to aby jak najbardziej ułatwić wszystkim odbiór.

 

Dodam, że przeskanowałem eter radiowy, zdecydowana większość stacji radiowych nadawała sygnał z uroczystości.

Nawet się, zdziwiłem bo na RMF Maxxx leciała kopia z RMF.

Nie zabrakło stacji, które wolały puszczać muzykę m.in Eska, Eska Rock, Muzyczne Radio, Aplauz Wrocław, Traffic Wrocław, RAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być ignorantem aby chcieć oglądać coś innego w tym czasie.

 

Tak? A to niby dlaczego? Nie każdy musi mieć ochotę uczestniczenia w tym wydarzeniu i nie każdy musi być zainteresowany oglądaniem mszy przez pół soboty. Zwłaszcza, że już drugi tydzień z rzędu wałkowany jest ten jeden temat. Dlatego po zlustrowaniu wszystkich kanałów i stwierdzeniu, że leci dokładnie to samo (13 stacji) ostatecznie wybrałem Ale kino, gdzie leciał, wprawdzie dość nudny, ale jednak film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek31, prezydent nie umiera codziennie... Uszanuj to!

 

Podczas transmisji z pałacu prezydenckiego, kiedy kapłani odmawiali modlitwy przed wyprowadzeniem trumien pary prezydenckiej, na TVP1 bardzo słabo było słychać ich głosy (był jakiś duży pogłos i naprawdę ciężko było zrozumieć, co mówią). Po przełączeniu na TVN24, te głosy było słychać o wiele lepiej - to znaczy tak jak 'normalnie'. Nie wiem, czy to było spowodowane ustawieniem kamery, ale ta na TVN24 nie była jakoś specjalnie inaczej ustawiona niż ta na TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być ignorantem aby chcieć oglądać coś innego w tym czasie.

 

Dlaczego? Ja np oglądałem co innego w tym czasie. Powód - przez prawie cały tydzień oglądałem różne programy poświęcone tej tragedii łącznie z powitaniem zmarłych na Okęciu i mimo wielkiego szacunku dla wszystkich ofiar katastrofy nie miałem już ochoty na to patrzeć po raz kolejny.

 

ludzie stali prawie cały dzień w kolejce żeby przez kilka sekund popatrzeć na trumnę

 

Podziwiam tych ludzi. Wielki szacun dla nich naprawdę. Ja bym tak nie mógł - nie mam w sobie tyle cierpliwości i samozaparcia, wymiękłbym po 2 godzinach stania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo21 - wymiękłeś w najlepszym momencie. Właśnie dziś i jutro są te najważniejsze uroczystości. Ja też dziś oglądałem, ale tylko dlatego, że nie mogłem, bo byłem zajęty (jak zwykle w sobotę zresztą), ale w niedzielę na pewno będę oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...