Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.01.2023 o 20:13, nSat napisał(a):

Zapłaciłem blikiem. Czy jak teraz podepnę kartę, to usługa odnowi się za 50 zl?

U mnie się odnowiła w październiku. Z poprzednimi płatnościami mam konto do czerwca 2024

W dniu 17.01.2023 o 12:07, michael112 napisał(a):

Nie mam pojęcia, jak oni postępują jak się komuś nakładają dwa pakiety playerowe.

To może również dotyczyć sytuacji bez vouchera. Jak np. ktoś ma pakiet Playera - sam player albo np. Eurosport, a chce dokupić pakiet z CANAL+. Ten pakiet nie ma swojej wersji "dla użytkowników pakietu PLAYER" i jest dostępny tylko z pakietem podstawowym.

Uczciwie, to jak zakończysz subskrypcję, to niewykorzystane dni pakietu podstawowego powinny się doliczyć na końcu, ale jak jest, to nie wiem.

Pakiet, który kupiłeś wcześniej jest przesuwany na dalszą datę. Ja mam trzy dodatkowe pakiety aktywne + roczny, który ciągnę już 3 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2023 o 09:31, nix124 napisał(a):

Próbował ktoś aktywować kod otrzymany za zakończenie usługi Eurosport Player - pierwszy rok za darmo, a potem 119zł za Eurosport Extra i player z reklamami na koncie playera, które ma też aktywną subskrypcję?

 

Mam teraz tam player bez reklam i zastanawiam się co się stanie, jak wklepię ten kod, jak to się wszystko przedłuży i czy czasem nie będzie tak, że stracę tę ofertę za 50zł bez reklam.

Możesz spokojnie aktywować, nic nie stracisz a zyskasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20 doprecyzuję o co mi chodziło. Wiem, że nie stracę pakietu bez reklam, bo to byłoby niefajne i domyślam się, że tak to na pewno nie działa - ten rok bez reklam pewnie leci na koniec i jak wyłączę tamten pakiet bez reklam to zostanie mi ten z reklamami bonusowo, tak podejrzewam przynajmniej.

 

Ale bardziej chodzi mi o to, że teraz mogę odnawiać pakiet bez reklam za 50 zł rocznie i czy czasem aktywując ten Eurosport nie stracę tej możliwości, bo jako odnawialne przedłużenie będzie już tylko Eurosport i pakiet z reklamami za 119 zł.

 

No chyba, że właśnie coś takiego miałeś na myśli i potwierdzasz, że ta możliwość za 50 zł pozostanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety player w kontekście Eurosport Extra jest wyraźnym regresem względem dotychczasowej apki. Brak możliwości przewijania o 10s do przodu, totalny brak przejrzystości aplikacji, w której aby dostać się do tak ważnego wydarzenia jak AO trzeba się przeklikać przez sporo menu i podmenu. Przy castowaniu treści na telewizor znika wybór profilu jakościowego. Gdyby nie fakt, że dostałem dostęp za darmo na rok jako dotychczasowy abonent Eurosport Extra, to bym się mocno zirytował. Było dobrze, to nie wiadomo po co kombinują. W innych krajach normalnie dalej działa Eurosport Extra.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć oznaczenie wiekowe w Playerze? Rozumiem ustawę medialną, która zmusza do wyraźnego oznaczania materiału. Ale chyba nie chodzi oto, aby ta ikonka świeciła się cały czas i wypalała telewizor. Wystarczy, że pojawi się na parę sekund na początku, a potem przy każdej pauzie. 

Może powinni wyświetlać jeszcze logo serwisu non-stop, bo użytkownik zapomni z jakiego korzysta podczas oglądania?

Czy może da się zmienić w ustawieniach aplikacji, aby wyłączyć oznaczenie wiekowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem 50 zł (płatność odnawialna).

Dobrze rozumiem, że wycofując rezygnację jeszcze z ubiegłego roku warunki zostaną przywrócone i  pobierze mi w lutym z karty 50 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2023 o 20:47, k05 napisał(a):

@lakiman zaloguj się na konto w przeglądarce i sprawdź aktywne pakiety. Ja miałem opcje przedłużenia. Kliknąłem i aktywowałem za 50zł pakiet player bez reklam na kolejny rok. 

Dostałem odpowiedź na maila.

"Dzień dobry,
dziękuję za wiadomość i korzystanie z serwisu player.pl.

Ze względu na archiwalną ofertę pakietu za 50 zł, której obecnie nie ma w sprzedaży, po wybraniu przycisku "Przywróć", oferta nie zostanie znaleziona i tym samym nie ma możliwości jej kontynuowania.

Jeśli chciałby Pan kontynuować subskrypcję pakiet, zachęcam do ponownego zakupu Player (bez reklam) za 159 zł na rok lub Player (bez reklam) za 20 zł na 30 dni."

 

Zatem nie będę już kontynował subskrypcji 159 na rok, to nie jest warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...