Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie link z ofertą 50 zł na rok działa tylko u tych, którzy z takiej oferty skorzystali wcześniej. U mnie link działa (mam aktywną ofertę jeszcze przez trzy miechy, ale dziś sobie przedłużyłam na kolejny rok), ale już u znajomych link nie działa - mają Playera, ale wcześniej nie korzystali z tej promki.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam następujący problem z odbiorem w Playerze na 4K ULTRABOX+ (kanał 89) filmów 4K.

Przy próbie odtworzenia mam komunikat jak na fotografii.

Filmy w rozdzielczości HD odtwarzają się bez problemu.

Czy miał ktoś podobny problem i może coś podpowiedzieć?

Z góry dzięki za pomoc.


LTC594z.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, muza_tv napisał(a):

Prawdopodobnie link z ofertą 50 zł na rok działa tylko u tych, którzy z takiej oferty skorzystali wcześniej. U mnie link działa (mam aktywną ofertę jeszcze przez trzy miechy, ale dziś sobie przedłużyłam na kolejny rok), ale już u znajomych link nie działa - mają Playera, ale wcześniej nie korzystali z tej promki.

Ok, dziękuję za informację. Ja zainteresowałem się Playerem dopiero jak eurosport przejął transmisję GP na żużlu. Wziąłem po prostu najtańszą opcję,ale z perspektywy czasu stwierdzam, że warto było brać pakiet bez reklam. Teraz wezmę " promocję" za 159 zł z playerem bez reklam. Sam jestem sobie winien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie linków za 50 i 90PLN (Player bez reklam na 12m):

 

1) działają one WYŁĄCZNIE u osób, które mają już taką ofertę wykupioną (tylko przedłużenie posiadanej oferty o kolejny rok)

2) NIE DZIAŁAJĄ u osób, które wprawdzie spełniają pkt 1, ale subskrypcja już wygasła!

3) linki działają tylko u osób ZALOGOWANYCH na swoje konto Player!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, slamer82 napisał(a):

Wierzę,że ten link działa,ale u mnie wyskakuje komunikat:

Nie znaleziono oferty

Coś poszło nie tak... Spróbuj wyszukać ponownie lub, jeśli wolisz, zapraszamy na stronę główną.

Mam wykupionego playera z reklamami plus eurosport extra w sumie za 99 zł. Pakiet ważny do 24 kwietnia 2023 roku.

Może mam jeszcze za dużo miesięcy do końca ważności pakietu i dlatego ten link u mnie nie wchodzi.

To samo u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ipo napisał(a):

Na telewizorze Samsung pojawiła się dzisiaj nowa wersja Playera

 

Zmiany zdecydowanie na plus, zgodne z aktualnymi trendami.

Co ciekawe, w opisie zmian piszą o dodaniu wyszukiwania głosowego. Niestety nadal nie ma najważniejszej (wg mnie) rzeczy: EPG na kanałach na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2022 o 14:18, rafal761 napisał(a):

Kupowałem dwa miesiące temu i cały czas pakiety Eurosport extra + player są normalnie w ofercie.

Eurosport Extra to pakiet Playera.pl. A ja mówię o Eurosporcie Player, gdzie po Igrzyskach w Tokio chciałem przedłużyć subskrypcję i otrzymywałem komunikat, że usługa jest wygaszana.

 

Swoją drogą

W dniu 3.11.2022 o 20:29, _Artek_ napisał(a):

Przecież Eurosport player jeszcze normalnie działa i nie zanosi się żeby to się zmieniło.

https://satkurier.pl/news/222993/koniec-uslugi-eurosport-player.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2022 o 19:14, slamer82 napisał(a):

Ok, dziękuję za informację. Ja zainteresowałem się Playerem dopiero jak eurosport przejął transmisję GP na żużlu. Wziąłem po prostu najtańszą opcję,ale z perspektywy czasu stwierdzam, że warto było brać pakiet bez reklam. Teraz wezmę " promocję" za 159 zł z playerem bez reklam. Sam jestem sobie winien :)

Z tego co widzę aktualna cena za pakiet bez reklam+ Eurosport o którym piszesz to 179 zł. 159 zł było przed podwyżkami. Sam taki kupiłem w lipcu. Ciekaw jestem czy w przyszłym roku przedłuży mi za te 159 zł, czy już drożej. Raczej powinno po niższej cenie skoro nie wyłączałem płatności odnawialnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, matinen napisał(a):

Jeżeli płatność odnawialna była wstrzymana to policzyli mu aktualną cenę (179 zł) ale ja nie wstrzymywałem odnawialnej płatności więc raczej powinni mi policzyć cenę po jakiej zakupiłem wcześniej (159 zł).

 

Znajomy nie miał wstrzymanej płatności odnawialnej. To Player ją wstrzymał w reakcji na zmianę ceny na wyższą; kumpel musi podjąć decyzję, czy odnowi subskrypcję po wyższej cenie czy z niej rezygnuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...