Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, andrzejgratis napisał:

Ktoś jakiś czas temu pisał, że w Player brakuje kamer z parku maszyn zawodników podczas SGP, gdyż są w Eurosport Player… otóż są i już w Player. 😉

 

W dwóch miejscach naraz chyba nie mogą być, bo tym razem nie było w Eurosport Playerze :D No chyba, że tylko u mnie tak, ale za pierwszym razem były. Nie żeby mi jakoś brakowało tego, ale taka ciekawostka ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie GP jak zwykle wzorowo na Sony Android TV ,ani jednej przerwy czy buforowania , slabsza jakosc obrazu wyskakiwala tylko przy wywiadach p.Szczesnego  z parkingu bo tam chyba nadawali z komorki po gprs tak to przynajmniej wygladalo ...jak ja bym chetnie placil za Viaplay gdyby chociaz tak nadawali ... Nie wyobrazam jakos sobie weekendow bez ligi angielskiej ale bez Lewego tez sobie nie wyobrazalem a jakos sezon przetrwalem ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2022 o 20:29, Krzysiek1991 napisał:

Wie ktoś w jakiej jakość są kanały TV w pakiecie unlimited? Np. kanały Canal+ (to jest 1080 czy 720p? I ile klatek?). W pakiecie Unlimited gdzie jest HBO otrzymuje się też dostęp do HBO Max?

 

Pakiet Unlimited to po prostu połączenie wszystkich pakietów oferowanych przez Playera. Nie widzę powodu żeby kanały były udostępniane w różnej rozdzielczości dla użytkowników Unlimited i użytkowników pakietów tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2022 o 11:45, michael112 napisał:

 

Pakiet Unlimited to po prostu połączenie wszystkich pakietów oferowanych przez Playera. Nie widzę powodu żeby kanały były udostępniane w różnej rozdzielczości dla użytkowników Unlimited i użytkowników pakietów tematycznych.

Chodziło mi ogólnie jaka jest jakość kanałów w Player. Z tego co się dowiedziałem to 1080p i 25 FPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Ciekawe czy jeszcze kiedyś wróci player bez reklam za 50zł na rok

Fajnie by było, ale nie sądzę. Jak teraz masz z reklamami za 49 zł na rok więc nie chce mi się wierzyć że będzie za tyle bez reklam chociaż dobrze by było bo mi pakiet kończy się za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ipo napisał:

Fajnie by było, ale nie sądzę. Jak teraz masz z reklamami za 49 zł na rok więc nie chce mi się wierzyć że będzie za tyle bez reklam chociaż dobrze by było bo mi pakiet kończy się za 2 tygodnie.

Jest cały czas dostępny za 49 zł bez reklam. Ja już miałem dwa maile z tą ofertą. Pakiet kończy mi się w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie jest już dostępny pakiet bez reklam za 50 zł, nawet jak się kliknie odnów to wskakuje pakiet za 90 zł.  No chyba, że dostałeś link do takiej oferty, to możesz się podzielić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dobra, udało mi się podczas rozmowy z konsultantem player na Messenger uzyskać voucher na 3 dni pakietu player bez reklam za darmo, a później 50 zł na rok. :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@Ipo

Ja nie miałem właśnie możliwości przedłużenia za 50 zł. Jak klikałem Przedłuż to albo wyskakiwało, że nie ma takiej oferty albo wskakiwała kwota 119 zł na rok. Napisałem do nich na Messenger, odpisali, że mam kliknąć Przedłuż i oferta będzie ponownie dostępna jeśli kupowałem za 50 zł. Odpisałem im, że u mnie to nie działa i wtedy zapytali, czy chciałbym voucher na 3 dni za darmo i potem 50 zł za każdy kolejny rok. Zgodziłem się i za chwilę dostałem na email wiadomość z kodem vouchera :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem i zaproponowali mi rok za 90 zł. Chyba dlatego, że jeszcze nie miałem pakietu na rok za 50 zł. Teraz widzę, że jakieś pakiety na 4 miesiące albo coś takiego od 2016 roku. Już nawet tego nie ogarniam bo bywało, że pakiety mi się sumowały więc nie pamiętałem na ile jaki był. Poczekam jeszcze bo może dostanę maila jak mi się zaczną kończyć aktualne pakiety. Sprawdziłem i zostało mi jednak 17 dni do końca. Oby ten link co dostałem dziś był jeszcze aktywny. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...