Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, lakiman napisał:

Czy jest gdzieś w ustawieniach możliwość włączenia napisów zamiast lektora?

Jest możliwość, ale tylko na tytułach HBO, C+ i AleKino+. Tytuły TVNowe, czyli takie, które są już z ramówki TVN i TVN7 są niestety na stałe z lektorem. Nawet jeśli dany tytuł jeszcze kilka miesięcy temu był w C+ VOD z napisami, to tu przechodzi do TVNu tylko z lektorem. Mocno ograniczenie dla mnie, dlatego oferta filmów zagranicznych dla mnie w tym serwisie nie istnieje. Oglądanie oznaczenia wiekowego i loga serwisu przez całą emisję filmu również nie jest dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Wstępnie oceniłem, że jest przynajmniej kilka- naście tytułów wartych obejrzenia.

Wykupiłem aplikację   na rok w niezłej promocji to skorzystam.

Każdy serwis ma swoje dziwactwa.

W  przypadku Playera już chyba trochę się przyzwyczaiłem.

Do widoku logo na serialach o kształcie księżyca na ekranie. ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player bez reklam i dostęp do TVN24GO za 17 zł na 30 dni

https://promocja.player.pl/playerplus-zobacz-wiecej-player-plus-tvn24go

 

TVN24GO to TVN24 i TVN24 BIS na żywo + materiały dodatkowe obecne tylko tam (rozszerzone wywiady i reportaże, które nie pojawiają się na antenie).

 

Zawsze wyjdzie taniej, jeśli ktoś jest zainteresowany głównie informacjami niż płacić 30 zł za Player TV.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

"Spróbowałem" obejrzeć 2 filmy i widzę, że jakość jest nie najlepsza.

 Nawet CDA Premium ma zdecydowanie lepszą jakość. Brak śmieci na ekranie i napisy.

 

Dodatkowo oznaczenie wieku i brak napisów-słabiutko jeśli chodzi o bibliotekę Playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2021 o 09:40, swordfish napisał:

Player bez reklam i dostęp do TVN24GO za 17 zł na 30 dni

https://promocja.player.pl/playerplus-zobacz-wiecej-player-plus-tvn24go

 

TVN24GO to TVN24 i TVN24 BIS na żywo + materiały dodatkowe obecne tylko tam (rozszerzone wywiady i reportaże, które nie pojawiają się na antenie).

 

Zawsze wyjdzie taniej, jeśli ktoś jest zainteresowany głównie informacjami niż płacić 30 zł za Player TV.

 

Pakietu Player + TVNGO już nie ma na stronie playera, chociaż link nie jest martwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 21:21, lakiman napisał:

Czy jest gdzieś w ustawieniach możliwość włączenia napisów zamiast lektora?

Z tego co wiem to tylko na filmach od paczek HBO i Canal+ jest opcja z napisami. Filmy od Playera nie mają tej opcji.

W dniu 27.05.2021 o 09:40, swordfish napisał:

Player bez reklam i dostęp do TVN24GO za 17 zł na 30 dni

https://promocja.player.pl/playerplus-zobacz-wiecej-player-plus-tvn24go

 

TVN24GO to TVN24 i TVN24 BIS na żywo + materiały dodatkowe obecne tylko tam (rozszerzone wywiady i reportaże, które nie pojawiają się na antenie).

 

Zawsze wyjdzie taniej, jeśli ktoś jest zainteresowany głównie informacjami niż płacić 30 zł za Player TV.

Jak ktoś chce same Fakty to przecież może kupić TVN24 GO za 10 zł miesięcznie lub 100 zł rocznie z dostępem do TVN24 i TVN24 BiŚ

Edytowane przez bredny
Poprawa ceny rocznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ,,SK" napisano ,,Od 24 czerwca br. użytkownicy Playera mogą uzyskać dostęp do kanałów Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD, nawet kilkunastu równoległych live streamów bez reklam oraz do biblioteki VOD i archiwum Eurosportu."

Z tego co widać to eurosporty są ale biblioteki i archiwum eurosportu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mara68 napisał:

Z tego co widać to eurosporty są ale biblioteki i archiwum eurosportu nie ma.

Dzisiaj po włączeniu apki. już jest zakładka Eurosport gdzie można oglądać dodatkowe transmisje oraz materiały z archiwum eurosportu.

Jakość jest ,, o niebo lepsza " niż na Eurosport Player.

10 godzin temu, lakiman napisał:

A przy okazji  napisano, że Eurosport będzie w 4K?

Na razie nigdzie nie ma info. żeby Eurosport 4K PL. pojawił się w ogóle w Polsce.

Skoro eurosporty hd pojawiły się tutaj to może i wersję 4K uruchomią w Player.

( przynajmniej na czas I O. w Tokio )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po ostatnich aktualizacjach aplikacji Player stał się bardziej intuicyjny, przyjazny, bardziej "Netflixowy". Dodanie Eurosportu do oferty to bardzo dobry ruch. Mam wrażenie, że ktoś tam wyciąga wnioski i rozwój widać gołym okiem, czerpią z amerykańskich doświadczeń. Życzyłbym sobie jeszcze tylko aplikacji na  Xboxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Jest lepiej niż było, bardziej bym preferował żeby poszli w dawny interfejs Netflixa coś jak Amazon ma teraz a kiedyś Netflix, ale i tak jes o niebo lepiej w znalezieniu czegokolwiek...na Xboxa testują 3 rok chyba z rzędu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Toma441 napisał:

Po ostatnich aktualizacjach aplikacji Player stał się bardziej intuicyjny, przyjazny, bardziej "Netflixowy". Dodanie Eurosportu do oferty to bardzo dobry ruch. Mam wrażenie, że ktoś tam wyciąga wnioski i rozwój widać gołym okiem, czerpią z amerykańskich doświadczeń. Życzyłbym sobie jeszcze tylko aplikacji na  Xboxa...

Ja właśnie kupiłem Eurosport na Igrzyska. Widzę, że nadal nie wprowadzili z powrotem przełączania kanałów p+/p-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. czy dodanie eurosportu do playera to dobry ruch zwłaszcza że raz w roku można kupić eurosport player za 80zł na rok i  nie dość że jakościowo wygląda to o wiele lepiej to jeszcze w vod są powtórki z całego roku.  musieliby zamknąć eurosport playera  żeby oferta eurosportu w playerze była jakkolwiek opłacalna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oferty w Eurosport Playerze to już chyba przeszłość, o ile kojarzę to w zeszłym roku już nie było tej promocji.

 

Jakiś czas temu zlikwidowali już całkiem pakiet roczny i można było wykupić tylko miesięczny za 15 zł. A teraz widzę, że klikając zarejestruj się przekierowuje już całkiem do oferty playera, także wygaszenie jest całkiem możliwe i prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to być może, przeoczyłem w takim razie. Ale fakt jest taki, że w tej chwili nie ma już pakietów rocznych do kupienia nawet w normalnej cenie, więc wątpię, że specjalnie dodadzą w cenie promocyjnej.

 

Został tylko pakiet miesięczny - https://auth.eurosportplayer.com/product

 

No i tak jak pisałem do tego zakupu można przejść tylko ze strony logowania, na głównej przycisk zarejestruj się przenosi już tylko do oferty playera, która zakładam, że stanie się tą wiodącą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, nix124 napisał:

Te oferty w Eurosport Playerze to już chyba przeszłość, o ile kojarzę to w zeszłym roku już nie było tej promocji.

 

Była promocja wzeszłym roku.Ja skorzystałem i zapłaciłem 50% ceny regularnej.Pamietam,że miałem jeszcze ileś dni poprzedniej subskrybcji i mi zsumowało i mam do 14 lipca 2022 roku ważną subskrybcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...