Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Player.pl w marcu zwiększył częstotliwość udostępniania odcinków opery mydlanej "The Bold and The Beautiful" czyli "Mody na sukces". Od kilku miesięcy można oglądać premierowy odcinek serialu także w weekendy. W sezonie letnim jest to praktycznie jedyna codzienna premierowa pozycja serialowa, bo wszelakie pozycje z tego gatunku mają wakacyjne przerwy. 

 

Szkoda, że serial ma zupełnie zerową promocję na łamach serwisu. Na stronie głównej zero informacji, w newsletterze zero informacji, w komunikacie prasowym z pozycjami miesiąca również ani słowa, że najpopularniejsza soap opera na świecie ma swoje premiery w polskim serwisie VOD. 

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niewierze jest player na Apple TV :D i apple tv w polsce powoli zaczyna mieć sens. 

Niestety jest to niedoskonały port aplikacji androidowej razem z jej wadami i zaletami materiały 4K są dostępne ale zacinają się po chwili niemniej dobrze że jest i mam nadzieje że nie zostawią jej tak jak ipli.....

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają tak samo jak inne - w zależności od aplikacji. Ja z jej działania na systemie Tizen (Samsung) nie byłem zadowolony - spadki jakości, zacięcia. Z kolei na Android TV działało przyzwoicie. Jakość obrazu gorsza, niż na satelicie. Płynność (ilość klatek na sekundę) również na niekorzyść Playera. Dodatkowo lecąca piłka nożna smuży przy niektórych konfiguracjach telewizora - u mnie problem wyeliminowało włączenie trybu PC na Shieldzie. Na Samsungu tego problemu nie odnotowałem.

 

Ogólnie, nie polecam oglądania Canal+ w ten sposób.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam pytanie: na czym polega odblokowanie METRO? Czy to będzie tak na stałe? Ostatnio dość często jest odblokowanie.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy zostanie pakiet Canal+ w Player? W Player pakiet Canal+ jest za 45 zł, a w Canal+ OTT za 100 zł. Duża różnica.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment ostatniego zdania, napisany bełkotliwie. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za 45 zł, ale nie w takiej jakości, co w OTT. Ponadto w cenie 100 zł jest dostęp do HBO, HBO GO i jeszcze innych treści filmowo-sportowych. Nie wspominając o aplikacji, która w moim odczuciu jest dużo lepsza, niż Player (choć nadal pozostawiająca wiele do życzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do HBO go dostępu nie ma. Jest w Player.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2020 o 10:42, aro napisał:

Korzystał ktoś z Was z tej promocji Start VOD za 5 zł za 30 dni przez pierwsze dwa miesiące?Pytam ponieważ zastanawiam się czy po tych dwóch miesiącach można zrezygnować z tej opcji?

Jak będziesz dalej opłacał to rezygnacja.Miałem pakiet ale inny.W trakcie marca a czerwca kanałami tv do 4-ech miesięcy.Nie byłem zadowolony kombinowali  z tą ofertą na początku miałem TVN TVN7 TTV pózniej włączali TVN24  potem wyłączli po miesiącu TVN24 aż wkoncu przez ostatnie miesiące stałem się Start vod TV z 27 kanałami.Jakość nie taka zła.Czy polecam to tak dla tych co chcieliby mieć wszystkie kanały Discovery w tym Metro HD oraz podstawowe TVN-y wyjątkiem TVNFabułyi Eurosportu ich nie ma pakiecie jest NSport+ plus kanały tematyczne z Canal+-u.Obecnie żadnego pakietu nie posiadam za drogo dałbym za to 15 a 20 zł.25 to za dużo za brak kanałów TVP,Polsatów podstawowych.Tańsza to już N na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skusiłem się na najtańszy pakiet vod za 40zł/6 miesięcy. Wychodzi niecałe 7zł miesięcznie a jednak wygoda jest. Ponadto zaktualizowali aplikację na Tizena i działa dużo lepiej - jak na Android TV.

 

ipla dalej ma starą apkę, która działa mam wrażenie gorzej niż kiedyś. Zacinają się kanały na żywo, nie da sie cofać. Bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...