Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już mi się nie chce kombinować. Dziewczyny chcą Playera+ to niech mają. Nie zbiednieję wydając na to 2 dyszki. 😉 

W każdej chwili mogę odpiąć kartę a podobno Player ma i tak się połączyć z HBO Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się film "Flash" w cenie 40zł za dostęp na 48h. Dostępny polski dubbing i polskie napisy. Plus oryginalna ścieżka dźwiękowa. Ciekawostka, bo pewnie nikt nie kupi.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo, ale i tak najtaniej, dla porównania.

Player - 40 zł 

Canal+ (Premiery) - 49,99 zł 

Rakuten - 49,99 zł.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.07.2023 o 19:58, Fasha napisał(a):

Chyba rozwiązałem zagadkę:

1. wariant - transmisja kanału linearnego (nazwa streamu to "EUROSPORT 1 HD" lub "EUROSPORT 2 HD" ) - brak możliwości wyboru ścieżki.

2. wariant - transmisja treści, która jest emitowana na kanale linearnym (nazwa streamu to nazwa konkretnego wydarzenia, a thumbnail ma oznaczenie "E1" lub "E2") - możliwość wyboru tylko ścieżki polskiej lub angielskiej.

3. wariant - transmisja treści wyłącznie streamowanej (nazwa streamu to nazwa konkretnego wydarzenia, a thumbnail ma oznaczenie "E") - możliwość wyboru wielu ścieżek, w tym bez komentarza.

Zgadza się.

Stąd: https://player.pl/playerplus/live/eurosport-1-hd - brak możliwości wyboru ścieżki.

Wybór transmisji z tej kategorii: https://player.pl/playerplus/eurosport

daje dostęp do ścieżki polskiej lub angielskiej.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2023 o 20:07, zerojedynkaX napisał(a):

Można już płacić blikiem lub przelewem.  3 miesiące w cenie dwóch ( 40 zł ). Właśnie skorzystałem.

Fajna promocja. Ja z niej skorzystam na początku września (promka do 12.09).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś,  kto oglada te TVN-owskie programy to w sumie niezła promocja. Sezon ramowkowy trwa 12 tygodni od września do listopada, więc jak ktoś aktywuje pakiet na początku września to sobie obejrzy to wszystko przynajmniej w niższej cenie. Zawsze lepiej zapłacić 40zł niż 60zł. Chociaż oczywiście do promocji 50zł czy nawet 90zł za rok to nie ma żadnego porównania. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w sumie obojętny serwis. Treści mnie interesujących - niewiele.  

 

Ale znam sporo osób, które abonują ten serwis, tylko po to, by móc wcześniej zobaczyć odcinek "Hoteliku Paradise" czy "Na wspólnej" bez reklam (w TV odcinek z reklamami trwa niemal 40min, na Playerze niewiele ponad 20min). 

I myślę, że przede wszystkim takich widzów gromadzi ten serwis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale niektóre można obejrzeć , a widzę że już pojawiły się nowy sezony.

A filmowe tytuły premierowo bywały wcześniej niż na C+.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman to dlatego, że mają przede wszystkim filmy z Monolithu w swojej ofercie. Stąd też dużo filmów po C+. 

 

Sam, jak jeszcze miałem Playera, obejrzałem dwa starsze filmy - "Monster" i "Diana". Oba też z resztą z Monolithu. 

Edytowane przez k05
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...