Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skorzystałem z powyższego linka i  teraz udało się w końcu wykupić za 50 zł (płatność jednorazowa kartą).  Wcześniej 15.10.2021 opłacałem blikiem za 50 zł i miałem pakiet ważny do 14.10.2022 i przy próbie odnowienia  cena wynosiła 159 zł. Nowy pakiet Player (bez reklam) 12M zostanie włączony 14.02.2023 bo jeszcze mam aktywny pakiet START VOD 12M (płatność kartą 15.02.2021) i jest wykorzystywany po wygaśnięciu ważności pakietu 14.10.2022 Player (bez) reklam 12M.

Edytowane przez lucas2go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Może dla niektórych banalne. Zamierzam kupić w Media Expert Eurosport Extra+player bez reklam na 12 M za 159zł. Czy w tym będę miał np. te dodatkowe transmisje snookera + seriale typu skazana 2? I gdzie wpisać ten kod który pewnie dostane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, djclassic napisał:

Mam pytanie. Może dla niektórych banalne. Zamierzam kupić w Media Expert Eurosport Extra+player bez reklam na 12 M za 159zł. Czy w tym będę miał np. te dodatkowe transmisje snookera + seriale typu skazana 2? I gdzie wpisać ten kod który pewnie dostane?

Tak, będziesz miał transmisje snookera. Teraz będzie transmisja z UK Championship i będą dni kiedy wieczorna transmisja w TV zacznie się o 22:15,a w Playerze będzie zawsze o tej o której zaczną grać. Dodatkowo możesz wybrać dowolny mecz. Podobnie z wielkoszlemowymi turniejami w tenisa.Wybierasz dowolny kort i oglądasz.

Kod wpisujesz tutaj :

https://sklep.player.pl/moj-kod

A gdyby nie chciało się Tobie kupować subskrybcji w sklepie ,można taką samą ofertę kupić(159 zł za 12 miesięcy) tu https://allegro.pl/oferta/eurosport-extra-player-bez-reklam-12-miesiecy-11842493969?fromVariant=11590493974

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę,że ten link działa,ale u mnie wyskakuje komunikat:

Nie znaleziono oferty

Coś poszło nie tak... Spróbuj wyszukać ponownie lub, jeśli wolisz, zapraszamy na stronę główną.

Mam wykupionego playera z reklamami plus eurosport extra w sumie za 99 zł. Pakiet ważny do 24 kwietnia 2023 roku.

Może mam jeszcze za dużo miesięcy do końca ważności pakietu i dlatego ten link u mnie nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...