Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.08.2022 o 12:22, slamer82 napisał:

Czyżby Player zrezygnował z przedpremierowych odcinków Kuchennych rewolucji? W ramówce wiosennej można było obejrzeć czwartkowy odcinek już w poniedziałek przed premierą telewizyjną.

Jednak nie zrezygnował. Po emisji wczorajszego nowego odcinka na Playerze pojawił się od razu do obejrzenia odcinek który w telewizji pojawi się za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka opcja była i z niej skorzystałem, a miało to miejsce jakieś 3 tygodnie temu. Jednak trzeba mieć na uwadze, że to było jeszcze przed podwyżką. 
Wejdź w wykupione pakiety i zobacz czy masz opcje przedłużenia dostępu. Powinna być już dostępna.
Jakoś mam pokrzaczone w pakietach i mogę przedłużyć nadrzędny pakiet bez reklam 4M za 30zl, natomiast ten za 50zl mogę tylko anulować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem obejrzeć w Playerze nowy odcinek Masterchefa, ale okazało się, że chcą za to 10 zł., mimo że jeszcze kilka lat temu można było oglądać za darmo z reklamami, które w połączeniu z niestabilnym internetem potrafiły doprowadzić do szału. Wiem, że 10 zł. to nie majątek, ale pobieranie opłat za treści z darmowego kanału, to według mnie lekka przesada.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.09.2022 o 20:56, Ipo napisał:

Jednak nie zrezygnował. Po emisji wczorajszego nowego odcinka na Playerze pojawił się od razu do obejrzenia odcinek który w telewizji pojawi się za tydzień.

Zauważyłem. Teraz jest nowy odcinek z przyszłego czwartku,a od poniedziałku będzie kolejny nowy odcinek przedpremierowy.

Mam pytanie do stałych bywalców Playera. Ja mam wykupiony pakiet Player( z reklamami) z Eurosportem extra na rok za 99 zł. Teraz ten pakiet kosztuje 119 zł. Jest jakaś opcja na przedłużenie tego pakietu po starej cenie? Są jakieś vouchery na obniżenie ceny, czy coś podobnego?

Edytowane przez slamer82
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slamer82 sprawdź na swoim koncie w przeglądarce internetowej wykupione pakiety. Powinna pojawić się tam opcja: "przedłuż dostęp" (lub coś podobnego). Ja tak zrobiłem i jakiś czas temu przedłużyłem promocje pakietu Player bez reklam za 50zł na rok, pomimo że ta promocja nie jest już dostępna od dawna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slamer82 sprawdź na swoim koncie w przeglądarce internetowej wykupione pakiety. Powinna pojawić się tam opcja: "przedłuż dostęp" (lub coś podobnego). Ja tak zrobiłem i jakiś czas temu przedłużyłem promocje pakietu Player bez reklam za 50zł na rok, pomimo że ta promocja nie jest już dostępna od dawna. 
Potwierdzam, zrobiłem podobnie. Mam teraz subskrypcje do lutego 2024, a potem prawdopodobnie koniec Playera jakiego znamy
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...