Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, _Artek_ napisał:

Żadnej promocji na player.pl....90zł za odnowiony pakiet bez reklam to to nie jest warte 50 to max......

Do kiedy masz aktywny pakiet ?Dostałem kilka dni temu email z ofertą przedłużenia Playera w dotychczasowej cenie czyli 49 zł. Pakiet mam aktywny do końca czerwca. Po zalogowaniu na konto faktycznie wyskoczyła ta oferta. Nie skorzystałem, bo kilka tygodni wcześniej przedłużyłem konto.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze chyba do końca września także na spokojnie może na wakacje coś będzie....... co do playera na  tv to sytuacja jest śmieszna bo kiedyś treści 4k były ale jak im napisałem że zacinają się w 15 sekundzie to zamiast to naprawić wyrzucili treści 4k...... gdybym nie miał Google TV w telewizorze w ogóle bym im za playera nie płacił zamiast pójść w ślady HBO i zrobić dobrą aplikacje na TVOS to oni piszą jakieś porty wątpliwej jakości już nawet polsat box na TVOS ma lepszy port niż player.pl mimo że nic ciekawego do oglądania tam nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem dźwiękowym seriale TVN Player są bardzo ubogie. Niby jest stereo, ale efektów przestrzennych i tła tyle co kot napłakał. Dialogi monotonnie nagrywane tylko z mikropromtera. Zero dalszej obróbki w montażu. Nie wiem, czy nie jest to spowodowane wymogami, aby oddać byle jaki materiał do emisji, byle zmieścić się w deadline. Sceny kręcone na szybko, bez większych przygotowań i powtórek. Byleby nakręcić odcinek w 5 dni zamiast rozciągnąć na spokojnie na 10 dni lub dłużej.

Słyszę przepaść, gdy najpierw oglądam średniak typu "Prawnik z Lincolna" z Netflixa, a potem zabieram się za kolejną odsłonę "Chyłki" czy "Behawiorysty". Niby ciężar gatunkowy podobny. W Netflixie słyszę "mięsko", basiki, klarowność, mruczenie silników samochodowych, a w Playerze ledwo dukanie aktorów i mizerne odgłosy ze studni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Mimo wszystko jak za 50 zł za rok i bez reklam biorąc pod uwagę ofertę polskich seriali, bo to najczęściej wybieram w serwisie nie jest źle.

Gdyby serwis był bardziej dopracowany technicznie byż może cena nie byłaby już tak atrakcyjna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie usługi playera. Czy jest aplikacja do zainstalowania na chromcasta 4 bo nie mogę jej za nic znaleźć... Pomoże ktoś? Dokładnie chodzi o aplikacje bo że castować się da z telefonu to już wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, stanley840 napisał:

Trzeba wejść w sklep Google Play i tam wyszukać aplikacje i ją zainstalować

Chodzi o to że jej nie wyszukuje w sklepie...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...