Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, filip932 napisał:

@jagoda3 zgłoś remont,weekendowa metamorfoza i
domowe rewolucje są w pakiecie za 50 zł.Jedynie program home staging wymaga jeszcze dodatkowej opłaty 30 zł/miesiąc za pakiet player bez reklam+kanały TV.Nie ma informacji dotyczących do kiedy są dostępne poszczególne odcinki.

Dziękuję za konkretną odpowiedź i pomoc w wyborze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie zostało mi 7 miesięcy pakietu player bez reklam mam  go wykupionego w promocji za 50 zł czy mogę dokupić jeszcze na rok w tej samej cenie. Nie mam opcji pakiet odnawialny. Chyba że nie wiem gdzie jej szukać  proszę o pomoc dziękuję i pozdrawiam
Też mam wykupiony pakiet za 50 zł na rok i nie mogę drugi raz skorzystać z tej promocji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem roczny abonament bez reklam za 50zł z linku który podał @Aboutreka, w chwili obecnej mam to samo za 50 zł do lutego 2022 i na końcie Playera mam info, że  nowy abonament uaktywni się po zakończeniu obecnego, a więc u mnie to działa.

Edytowane przez Jack777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Niedawno kupiłem przez Blik za te 50 zł. Dzisiaj chciałem dokupić kolejne 12 miesięcy i przycisk do zapłaty jest nieaktywny pomimo akceptacji regulaminu i innych rzeczy.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta promocja jest ograniczona do jednego zakupu. Ale koledzy piszą o czymś innym. Wcześniej mieli aktywny pakiet (zapewne z wiosennej promocji też za 50zł) i wtedy teraz dało się skorzystać z tej obecnej promocji i przedłużyć o kolejny rok. Sam tak zrobiłem, ale gdybym chciał przedłużyć teraz o jeszcze kolejny rok to już w obecnej promocji tego zrobić nie mogę ;)

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nix124 napisał:

Bo ta promocja jest ograniczona do jednego zakupu. Ale koledzy piszą o czymś innym. Wcześniej mieli aktywny pakiet (zapewne z wiosennej promocji też za 50zł) i wtedy teraz dało się skorzystać z tej obecnej promocji i przedłużyć o kolejny rok. Sam tak zrobiłem, ale gdybym chciał przedłużyć teraz o jeszcze kolejny rok to już w obecnej promocji tego zrobić nie mogę ;)

Nie do końca jest jaki piszesz. Aktywowałem ten pakiet jakoś w czerwcu i obecnie nadal mogę go wykupić ponownie.Sprawdzałem z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że w czerwcu była dokładnie ta sama promocja, która jest teraz? Nie wiem, bo nie korzystałem wtedy. Kwota mogła być ta sama, ale promocja już inna.

 

U mnie jest jak mówię. Pisałem o wiośnie, ale teraz sprawdziłem i to był luty. Wtedy wziąłem pakiet za 50zł na 12 miesięcy i teraz jakieś 2 tygodnie temu znowu na 12 miesięcy z tej obecnej promocji. I drugi raz tej obecnej już nie mogę użyć, bo wyskakuje, że już posiadam taki pakiet.Y3mPECU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja mam obecnie Pakiet Player bez reklam do 15 lutego 2022 r. za 50 zł. Wczoraj anulowałem i wybrałem Pakiet Player (bez reklam) 12M za 50 zł. Była informacja, że jest on częścią pakietu, który już posiadam. Dla mojej wygody kupowany pakiet zostanie włączony po wygaśnięciu obecnego (czyli po 15.02.2022). Zapłaciłem blikiem 50 zł za 365 dni (cena promocyjna).

Edytowane przez lucas2go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku roku skorzystałem z promocji 50 za rok. Na początku września skorzystałem ponownie i mam do lutego 2023. Teraz też mogę skorzystać z pakietu 50 za rok bez reklam, ale nie kupuję, bo nie wiadomo jak, w przyszłym roku, po połączeniu z WarnerMedia ten pakiet będzie wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...