Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, elkanguro napisał:

Cześć, według tego linka https://ncplus.pl/hbo?utm_source=emagazyn&utm_medium=link&utm_campaign=2018-09-28

można włączyć we wrześniu HBO, będzie bezpłatnie we wrześniu i do końca października.

Regulamin natomiast: https://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe warunki świadczenia opcji/hbo_hbo_go_0zl1m_25zlm_dla abonentow.pdf

jest z 2016 roku i jest na czas nieoznaczony. Czy to oznacza, że można również zamówić w październiku i wówczas będzie bezpłatnie październik i listopad? Czy faktycznie możliwość jest tylko teraz we wrześniu?

Być może promocja będzie dostępna w październiku ale gwarancji nie ma więc jeśli masz ochotę to korzystaj póki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Regulamin tej promocji mówi, że okres gwarantowanego korzystania, to miesiąc bieżący (wrzesień) + 1 kolejny (październik), a później jest okres promocyjny (czyli można wypowiedzieć/zlecić wyłączenie najpóźniej do końca października, żeby nie płacić od listopada).

 

Edit: Opłacało się "zaryzykować" i poczekać - oferta promocyjna "HBO i HBO GO do 2 mies. za 0 zł" w październiku dalej jest dostępna.

Przed chwilą włączyłem - październik i listopad za free (okres gwarantowanego korzystania), do końca listopada możliwe zlecenie wyłączenia. Także już 4 miesiące za darmo (sierpień - listopad).

Może w grudniu też będzie jeszcze wisiało :P

HBO_i_HBO_GO.jpg

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była wczoraj możliwość włączenia HBO tak do około 11-12, było jako + miesiąca. Sam miałem aktywne HBO i ustawione zlecenie wyłączenia na 31-10-2018, a mimo to udało się włączyć i jest za darmo do końca listopada. Po 12 wskoczył + miesiąca C+.

Edytowane przez mase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ molestuje mnie telefonami ws. przejścia z oferty na kartę do oferty z umową. Myślałam nad ofertą na 12 miesięcy za 29,99 zł/mc. 

 

https://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus

 

Na czacie twierdzą jednak, że w tej ofercie nie można dokupić paczki Eleven. Prawda to? Bo jeśli tak, to to jakiś absurd przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaszek

Mam pakiet Start+ za 9,99 zł abonament na zestawie zakupionym na własność z oferty NC+ Mix ( Conax - ADB5800 -  BSLA ).

Mogę sobie dobrać między innymi paczkę Eleven Sports  za 11,90 zł miesięcznie.

Dopełnienie do paczki Comfort+ w ofertach promocyjnych za 15 zł - na infolinii zaś proponują mi za 10 zł.

 

1bddc2e55b9a8062.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To albo niekompetencja, albo nieudolna próba przekonania mnie do wyższego pakietu i paczki Canal+, której nie chcę.

P.S. Jak udało Ci się mieć Start+ za 9,99 zł/mc? Dla mnie ta cena jest osiągalna? Czy to dla przedłużających już umowę?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...