Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30zł za Multi Man Pack to nie promocja tylko standardowa cena.

Ja, wiem że standardowa ale piszecie tutaj że w miesiącu aktywacji jest 0zł a w drugim 30zł czyli wychodzi po 15zł miesięcznie w opcji wł/wył tylko że w miesiącu aktywacji napisane jest opłata w zależności którego dnia aktywowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz w marcu zlecić wyłączenie z ostatnim dniem kwietnia.

 

....Tak na marginesie , włącz/wyłącz to nie promocja drodzy znawcy tematu.

Tak na marginesie nikt nie pisał, że to promocja nc. Było pisane, że sam sobie może zrobić promocję. Drążąc temat głębiej, biorąc opcję w systemie włącz wyłącz, można stwierdzić, że za pierwszy miesiac, czy nawet za kilka dni w pierwszym miesiacu nc nie pobiera opłaty. Więc w pewnym sensie jest to jakaś promocja ;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o Canal+ Seriale Extra. Można to wyłączyć bez zobowiązania np. na 2 mies.? W ICA jest tylko za 10 zł, na infolinii za 8 zł, w obydwu przypadkach ze zobowiązaniem do końca umowy. A mnie interesuje tylko jeden serial...

Nie dostałeś w ramach rekompensaty dostępu na dwa miesiące ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem - i odpowiedzi nie znalazłem - stąd też mój post. Owszem, wszyscy piszą o możliwości 10zł za pakiet extra+ do comfort+, ale jakoś nikt nie napisał, że do start+ dostał comfort+ za 10zł (przynajmniej ja takiej informacji nie znalazłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem - i odpowiedzi nie znalazłem - stąd też mój post. Owszem, wszyscy piszą o możliwości 10zł za pakiet extra+ do comfort+, ale jakoś nikt nie napisał, że do start+ dostał comfort+ za 10zł (przynajmniej ja takiej informacji nie znalazłem).

 

Wczoraj rozmawiałem z konsultantką,powiedziała że do start można dobrać comfort - tzw. dopełnienie za 10zł.

A do comfortu -extra ale za 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...