Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ICA mam dostępną paczkę 8C+ za 25 zł miesięcznie z półrocznym zobowiązaniem.Czy jest coś taniej musiałbyś zadzwonić na infolinię.

Nie ma nic taniej, ale niektórym czasem proponują zachowanie do końca trwania umowy za 25zł jak się wyłącza na infolinii ową promocję.

 

Eleven można włączyć teraz nawet mając pakiet Start 0zł/2m_11,90/10m - zobowiązanie na 12 miesięcy.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja nie składałem reklamacji, od samego początku wiedziałem, że Multi Man Pack zostawię, jeśli cena będzie mi odpowiadała. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja od Pani rzecznik prasowej nc+ jaką uzyskałem odnośnie opcji dodatkowej "Extension TV France". Wygląda na to, że za niedługo oprócz Abonentów ze sprzętem z kartami Cameleon, dostęp do tych kanałów zyskają w końcu wszyscy Abonenci nc+, poprzez poszerzenie odbioru tej opcji dodatkowej na sprzęcie z kartami Conax i Cayman. :jupi:

Poniżej wiadomość z informacją od Pani rzecznik prasowej nc+ jaką otrzymałem w tej sprawie:

 

 

Szanowny Panie Łukaszu,

Sytuacja o której Pan pisze wynika z sytuacji, w której France TV na swojej pojemności satelitarnej udostępnia jedynie ten jeden symulkrypt.

 

Pracujemy usilnie (od wielu lat), żeby tą sytuację zmienić i obecnie jesteśmy co raz bliżej pozytywnego finału negocjacji.

Czekamy jeszcze na ostateczne decyzje biznesowe. Jak tylko uzyskamy dostęp do wszystkich symulkryptów, będziemy szeroko komunikować te dostępy wszystkim naszym abonentom.

Pozdrawiam serdecznie,

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Rzecznik Prasowy

Dyrektor ds. Komunikacji i PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UglyKid, sam jestem ciekaw jak wam pójdzie. ;)

I jest odpowiedź: "włączając usługę Multi Man Pack wyłączył Pan usługę Man Pack. Przywrócenie jej w formie bezpłatnej nie jest możliwe." Zabawa się rozkręca :>  Znowu wszystko trzeba załatwiać "na ostro", bo grzecznie się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ircios, jest dokładnie tak jak piszesz. Mnie też konsultant zapewniał że będę mógł wrócić.

Jak widać nie wszystko "złoto co się świeci. ;)

Dopiero teraz zajrzałem do kolekcji "Zest Go" z MM Pack i jestem pozytywnie zaskoczony.

Filmów pełno nawet są z wytwórni Dorcel. Zupełnie inna oferta niż na tym "Zest TV" . :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na nich uważać he he, ja na przykład włączyłem plus miesiąca "multi man pack" w czerwcu, zleciłem wyłączenie w lipcu i niespodzianka 30 zł do rachunku doliczone i kanały  nie wyłączone. Dopiero na czacie musiałem interweniować, że zgłosiłem wyłączenie w lipcu i Pani faktycznie takowe znalazła, mimo iż wcześniej była pewna, że takiej dyspozycji nie było. Ciekawe ilu ludziom takiego psikusa zrobili i ile z nich zapłaciło lub zapłaci nie zauważając  bo np. mają polecenie zapłaty. Ale w sumie mogłem nic nie pisać do nich i oglądać te kanały, aż by ponaglali o zapłatę i dopiero wtedy bym napisał, że zleciłem wyłączenie w lipcu, no nie pomyślałem w przypływie złości i agresji  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czyli mam rozumieć, że 30 zł tak ?

Zadzwoń na infolinię zapewne za 20pln dostaniesz. Dobry ten pakiet, polecam.  :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...