Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W APS-ach pojawiła sie oferta dokupienia Canal+ do za 25 zł do konca obowiązywania umowy bez możliwosci odlaczenia, nadal dostępna jest opcja na 6 mies z możliwością odłączenia.

Pojawiła sie też (jeszcze w marcu) opcja dokupienia Eleven za 11.90 na 12 mies (zobowiązanie) a po okresie 12 mies cena nie rośnie i wynosi nadal 11.90 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie dotyczące Eleven.

Czy jest jeszcze opcja włącz/wyłącz gdzie płaciło się ok.16 zł na koniec drugiego miesiąca?

 

Pozdrawiam.

 

Oczywiście, że jest. :D Opcja "włącz/wyłącz" tyczy się każdej opcji dodatkowo płatnej w platformie nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się w APS nowa opcja dopełnienia pakietu do Comfort+ (dla tych co mają Start+) oraz do Extra+ (dla tych co mają Comfort+) obie w cenie 15 zł / miesiąc + miesiąc włączenia za 0 zł + 1 pełny miesiąc za 0 zł, co ważne zobowiązanie jest tylko miesięczne, a potem można wyłączyć :-)

 

Oczywiście istnieje również opcja podniesienia pakietu do Extra+ za 49.90 zł ale ze zobowiązaniem do kóńca umowy :-)

Edytowane przez Allonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w APS do swoich 19.90 zł za Comfort+ możesz płacić z Extra+ 15 zł raz na 3 miesiące co da w sumie 24.90 za Extra+ :-)

Edytowane przez Allonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przeczytałem ze zrozumieniem.Chodzi o APS-y o których wspomniałem, że mi nie po drodze.U mnie w ICA nie ma już dopełnienia za 15 zł dlatego pisałem o ICA.Te oferty też się pojawiają i znikają.Być może te dostępne w APS-ach również u niektórych abonentów są dostępne poprzez ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą chciałem włączyć sobie opcje ELEVEN. Mam pakiet Comfort+ i Eurosport2.  Włączałem to w grudniu i miałem do lutego.  Teraz chciałem włączy a konsultant mi mówi że ta opcja tylko dla abonentów mających Canal+. 

Jak przedłużałem umowę to konsultant twierdził że będę mógł sobie dobierać Eleven i tak też było do teraz. Co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz sobie plus miesiąca kwietnia (C+Discovery i Seriale) i powinno przejść włączenie opcji Eleven.

 

Ja też byłem zapewniany przez Konsultanta i Konsultantkę że operator nie pozbawi przecież widzów dostępu do płatnej paczki.Widać kłamali co mnie również trochę niepokoi bo ce plusy mam do maja i nie zamierzam przedłużać dostępu.Za to do Eleven chciałbym mieć dostęp.Ze zobowiązaniem nie włączę bo oglądam tylko F1 która jest do listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam ich gdzieś.  Poza nimi mam jeszcze Cyfrowy Polsat z minimalnym pakietem za 19,90 i u nich jest opcja włączenia na 1 miesiąc za 15pln.  Włączene od 14.04 do 14.05.  Mnie zależy tylko na Gran Derbi w lidze hiszpańskie a to jest 23.04 więc spoko mi to wystarczy.  A nc+ strzeliło sobie kolejnego już samobója. Utrata wiarygodności i na pewno nie przedłuże z nimi umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie o opcję Eurosport 2 do pakietu Comfort. Czy jest dostępna jak się ma umowę na własnym sprzęcie (biały nbox) i czy jest to ze zobowiązaniem czy bez. Pytam bo chcę podpisać umowę przez stronę i nie widze tej opcji.

 

I czy na własny sprzęt można brać tą opcję nową dopełnienie do Extra na 3 miesiące z APS.

Edytowane przez antoni1949
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...