Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@czerstwy trochę w tym racji jest co piszesz ;) tyle że ja już się do HBO przyzwyczaiłem mam je od 2009 i jakoś tak lepiej mieć niż nie mieć :cool:

Zwłaszcza że bez HBO nie jest możliwe posiadanie HBO GO a ta usługa to łakomy kąsek :D

Chyba że się ma HBO GO w taki sposób niezależny od danej platformy ale to już inna bajka :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu się nie chce to może mieć zobowiązanie na 12 miesięcy z czego 6 za free.Nie każdy chce mieć cały czas HBO bo nowości nie ma za wiele lepiej włączać w takiej opcji co jakiś czas.

Może mieć, albo i nie. To zależy czy taka oferta będzie, bo zazwyczaj jest za 20 zł na rok razem z HBO Go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie oceniać czy marna czy nie bo nie zamierzam z niej korzystać.Włączając pierwszego w danym miesiącu otrzymujemy dostęp przez 13 miesięcy płacąc za 11 co daje średnią 21,15 zł za paczkę HBO wraz z HBO Go.

Opcja na 6 miesięcy wychodzi średnio 21,42 więc praktycznie to samo.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marna oferta. Ciekawe czy wszyscy mają tak kiepsko.

 

U mnie w ICA 2 promocje z HBO:

 

1) Promocja: HBO I HBO GO przez 1 miesiąc za 0 zł, a następnie za 25 zł przez 11 miesięcy

 

2) Promocja: HBO I HBO GO przez 6 miesięcy za 25 zł, a następnie za 35 zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko. Mam z nc+ umowę do marca 2018 bo podpisałem na dwa lata, natomiast sam pakiet Eleven dali mi na rok, więc niedługo wygasa. Obecnie płacę 11,90zł/msc ale chciałbym przedłużyć ten pakiet do końca mojej umowy. Na jaką ofertę obecnie mogę liczyć z ich strony? Wydłużą mi bez problemu to w tej samej kwocie czy będą chcieli podnieść cenę?

 

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba sam musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć. ;) Wg mnie nie warto, bo jedyny kanał, który mnie ewentualnie interesuje z tej paczki to Eurosport 2, który można dokupić za 5 zł. Ale ktoś inny może stwierdzić, że znajdzie więcej kanałów dla siebie i dla niego warto dopłacić 15 zł. Pamiętaj również, że jest to oferta ze zobowiązaniem na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...