Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, pawo24 napisał:

Na e- maila wysyłają link? Długo się czeka ,?

Ja czekałem ponad 2 godziny i napisałem do nich. To stwierdzili że nie mam odpowiedniego meila przy umowie😂Niby nie ma jakiejś zgody itp. Gdybym nie nie upomniał nikt by sie nie odezwałó i nie dał danych do logowania😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2022 o 17:49, mikoko napisał:

Brać za 19 bo potem będzie 55

 

Czy wiadomo jak długo będzie ta oferta na 19 miesięcy? Bo na razie na próbę kupiłem Viaplay bezpośrednio od nich i najlepiej by było w c+ zamówić na początku listopada by zyskać cały darmowy miesiąc. Tylko czy w listopadzie będzie jeszcze ta oferta za 19 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pablo2 napisał:

Witam, Czy obecnie na niebieskim module z Cayman'em można włączyć paczkę C+ z kanałem 4K, by móc oglądać treści 4k w C+ online? O ograniczeniach na sat. jestem świadom. Dzięki za info.

Nie ważne jaki sprzęt masz do odbioru sat. Jeśli masz w ofercie C+ 4k, to nie ma problemu oglądać online. Jedyny problem i pytanie, czy Twój sprzęt obsłuży C+ 4k online  

 

53 minuty temu, Rasheed napisał:

 

Czy wiadomo jak długo będzie ta oferta na 19 miesięcy?

Nie na 19 miesięcy, tylko za 19 zł. Oferta będzie zapewne do miesiąca poprzedzającego podwyżkę VP.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Nie ważne jaki sprzęt masz do odbioru sat. Jeśli masz w ofercie C+ 4k, to nie ma problemu oglądać online. Jedyny problem i pytanie, czy Twój sprzęt obsłuży C+ 4k online  

Chodziło mi bardziej o to, czy przy ograniczeniach sat. dla C+ 4k na tym module konsule nie robią obecnie problemów z dołączeniem tej opcji do abo. Co do samego działania apki z treściami 4k na moim LG B8 to sporo się zmieniło w ostatnim czasie na +, gdyż C+ 4k działa ok w trybie online (jeszcze nie tak dawno nie było o tym mowy). Gorzej z oglądaniem materiałów z biblioteki, bo filmy dostępne w 4k wywalają aplikację i następuje jej restart. Mam nadzieję, że i to naprawią w najbliższym czasie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pablo2 napisał:

Chodziło mi bardziej o to, czy przy ograniczeniach sat. dla C+ 4k na tym module konsule nie robią obecnie problemów z dołączeniem tej opcji do abo. Co do samego działania apki z treściami 4k na moim LG B8 to sporo się zmieniło w ostatnim czasie na +, gdyż C+ 4k działa ok w trybie online (jeszcze nie tak dawno nie było o tym mowy). Gorzej z oglądaniem materiałów z biblioteki, bo filmy dostępne w 4k wywalają aplikację i następuje jej restart. Mam nadzieję, że i to naprawią w najbliższym czasie. Pozdrawiam

Jest wielu abo co nie mają dekodera 4k, a mają  w ofercie C+ 4k. Konsula mało co interesuje czy będziesz miał dostęp z sat. Masz płacić i tyle.

W moim LG mnie nie wywala z mamreriałów VOD w 4k. Wszystko działa.  Miałem tylko jeden problem z jednym filmem w 4k. Po włączeniu kilka minut i stop klatka na amen. Musiałem obejrzeć w pseudo HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz co mówisz to nie mów
Lepiej będzie dla wszystkich jak będziesz czytać ze zrozumieniem. 

„Witam, Czy obecnie na niebieskim module z Cayman'em można włączyć paczkę C+ z kanałem 4K, by móc oglądać treści 4k w C+ online? O ograniczeniach na sat. jestem świadom. Dzięki za info.”

A czego tu nie rozumiesz? C+ online jest tożsame z oferta Sat. Na Sat nie ma c+4K to nie będzie na online
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...