Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven Sports mam do listopada. Złożyłem dyspozycję o wyłączeniu z końcem okresu promocyjnego. Umowę z nc+ mam do końca roku (wypowiedzenie wysłane) i teraz mam pytanie. Jeśli chciałbym w grudniu włączyć opcję Eleven Sports (głównie ze względu na Gran Derbi 3.12)  to jak to będzie wyglądało ? :) Przy opcji włącz/wyłącz pierwszy miesiąc za free, a następny płatny. Z tym, że u mnie następnego może nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports mam do listopada. Złożyłem dyspozycję o wyłączeniu z końcem okresu promocyjnego. Umowę z nc+ mam do końca roku (wypowiedzenie wysłane) i teraz mam pytanie. Jeśli chciałbym w grudniu włączyć opcję Eleven Sports (głównie ze względu na Gran Derbi 3.12) to jak to będzie wyglądało ? :) Przy opcji włącz/wyłącz pierwszy miesiąc za free, a następny płatny. Z tym, że u mnie następnego może nie być.

Mogę się mylić ale jeśli masz umowę wypowiedzianą to do czasu przedłużenia umowy (czytaj wejścia w życie nowych warunków przedłużenia umowy) będziesz miał blokadę na zamawianie opcji dodatkowych. Ja jednak o czymś innym. Czy udało się komuś w listopadzie przedłużyć opcje na kanały Eleven w cenie 7,95 zł/m-c na 12 miesięcy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej:

1.oferta promocyjna - z zobowiązaniem  na 6 miesięcy HBO i HBO GO za 20zł, a potem 35zł z możliwością wypowiedzenia na koniec szóstego miesiąca (do tego oczywiście  listopad gratis) lub

2. oferta cennikowa - tylko samo HBO (bez HBO GO) za 25zł ( z możliwością wyłączenia na koniec pierwszego płatnego miesiąca)

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym może włączyć opcję dodatkową Dorcel TV HD na probę. Pytanie: Czy jak włączę ją teraz w listopadzie to listopad będzie za free, a płatność w grudniu? Czy można ją włączyć w opcji włącz/wyłącz i wyłączyć pod koniec grudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz włączyć w listopadzie i wtedy za free, a płatność w grudniu 15 zł. Sam w ten sposób włączyłem tylko w październiku.

Edytowane przez Barti
Nazwy miesięcy w języku polskim piszemy małą literą, o ile nie rozpoczynają nowego zdania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie praktykowałem ale wiele osób już to potwierdziło na forum.Więc nie mam podstaw by wątpić w taką możliwość.

. Czyli twoja wiedza opiera się z tego co tu wyczytasz. Dawno pisałem,ze można 1 właczyć. Ty jakiś czas temu twierdziłeś, że 2, choć nie praktykowałeś. Zatem twoja wiedza w 90% opiera się z tego co tu wyczytasz. Kolejne 10% to praktyka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...