Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ircios napisał:

Ta.... zwłaszcza w jakości 720p 🤣🤣

Ano zgadza się i licznymi problemami zwłaszcza jak leci PL. Dylemat jednym słowem czy brać czy nie 😛 Nie sądzę żeby C+ wprowadziło zmiany w tej ofercie dla obecnych abo, oferta typowo na uzasadnienie podwyżki i złowienie nowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Zobacz w regulaminie w jakim czasie możesz wypowiedzieć swoją obecną umowę. I Ty chcesz opcję z zobowiązaniem?😂 Znasz w ogóle zasady jakie panują w C+? Mniej niż 6 miesiecy do końca umowy i koniec opcji z zobowiązaniem. Tylko opcje z ceną standardową.

OK, nie wiedziałem, że są takie reguły w C+, bazowałem na suchym komunikacie, że jak jestem klientem i mam C+ to mogę mieć Viaplay taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, k05 napisał:

Ale po co chcecie to już teraz aktywać skoro mecze ligi angielskiej będą dostępne do końca miesiąca w Canal+, podobnie z trzema najlepszymi ligi niemieckiej, a mecz Lecha - domowy i jednocześnie jedyny we wrześniu - w Lidze Europy i tak będzie w TVP.  

 

Czy nie lepiej poczekać do 2 października i mieć tym samym niemal dwa miesiące za free?

Nie licz na to. Od października będzie 1 miesiąc gratisowy, właśnie dlatego, że do końca września masz PL w ramach obecnego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,

 

uruchomiłem wczoraj pakiet Viaplay w swojej umowie, ale do dzisiaj nie mam linka aktywacyjnego z Canal+ do założenia konta na platformie.Czy ktoś z Was ma podobną sytuację? 3x dzwoniłem na infolinie za każdym razem informacja żebym czekał… ciekawe ile

Edytowane przez michaelkors
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mikoko napisał:

Zakumałem jest napisane przy ofercie 0 do końca miesiąca potem 34.
I taka zabawa co drugi miesiąc? C+ nie robi problemów z taką cebulą?

Przy takiej zabawie, proponują prawie zawsze wziąć drożej w zobowiązaniu. Oczywiście nie trzeba się zgadzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...