Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ponad tydzień temu przedłużyłem za 9.95 zł na rok. Pierwszy konsultant bezczelnie kłamał, że takiej oferty nie ma, więc mu powiedziałem, że za 5 minut zadzwonię i od kogoś innego dostanę. I się rozłączyłem. Za 5 minut zadzwoniłem i od jednej pani dostałem za 9.95 zł bez problemu.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowy użytkownik nc+ :) właśnie byłem ciekaw jak wygląda sprawa opcji dodatkowych , to bardzo ciekawe co przeczytałem stronę wcześniej. Wychodzi na to, że najlepiej wybrać opcje bez promocji aby włączać/wyłączać a do tego najlepiej to robić początkiem miesiąca, wtedy mamy bezpłatny miesiąc + kolejny płatny a gdy kończy się drugi to wyłączamy i tak w kółko...? Trochę to podejrzane (gdzie jest haczyk?) kanał kosztuje 5zł czy tam 4.99 za miesiąc a tym sposobem oglądamy go 2 miesiące to niby powinniśmy otrzymać +10 do rachunku a tym czasem wg was zapłacimy tylko 5 (jeden miesiąc) hmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejrzane, tylko uczciwe ze strony operatora a trochę nadużywane przez abonentów. Po prostu, w miesiącu, w którym zamawiamy usługę jest ona bezpłatna do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego. Nie mniej jednak zobowiązujemy się do tego, że usługa będzie aktywna przez co najmniej 1 kolejny cykl. Gdy w tym pełnym płatnym cyklu zgłosisz wyłączenie usługi, to będzie ona wyłączona z końcem tego cyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowy użytkownik nc+ :) właśnie byłem ciekaw jak wygląda sprawa opcji dodatkowych , to bardzo ciekawe co przeczytałem stronę wcześniej. Wychodzi na to, że najlepiej wybrać opcje bez promocji aby włączać/wyłączać a do tego najlepiej to robić początkiem miesiąca, wtedy mamy bezpłatny miesiąc + kolejny płatny a gdy kończy się drugi to wyłączamy i tak w kółko...? Trochę to podejrzane (gdzie jest haczyk?) kanał kosztuje 5zł czy tam 4.99 za miesiąc a tym sposobem oglądamy go 2 miesiące to niby powinniśmy otrzymać +10 do rachunku a tym czasem wg was zapłacimy tylko 5 (jeden miesiąc) hmmmmm

 

Różnica jest taka ze w nC+ się płaci za pełen miesiąc, a jeżeli opcje włączysz już w niepełnym miesiącu, to jest opcją darmową. Nawet jak to zrobisz pierwszego, to już jest to miesiąc niepełny bo kilka godzin minęło :P W sieciach komórkowych jest tak że podpisując umowę nawet pod koniec miesiąca musisz dopłacić kilka dni za które używałeś telefon/internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle ludzie piszą żeby włączyć taką opcję 2 dnia miesiąca, ale Carlos91 napisał, że można włączyć już 1 dnia miesiąca i pierwszy miesiąc będzie darmowy. Czy to prawda?

Możesz śmiało pierwszego włączać. Robię tak od dawien dawna. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytania do oferty nazwanej w ICA "promocyjną" na HBO i HBO GO wskazują, że do końca października za free, a potem 25 zł/m-c bez zobowiązania.

1. Coś takiego się pojawiło dopiero w październiku, czy wisiało od jakiegoś czasu? Zmierzam do tego, czy to jednorazowy deal, czy też taka możliwość zostanie utrzymana, gdy październik dobiegnie końca?
2. Opcja włącz/wyłącz działa w przypadku tej oferty?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...