Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, biorąc pod uwagę 3 możliwości (przyjmijmy że cena taka sama byłaby za te pakiety)

 

-Pakiet Filmbox

-Pakiet Cinemax + C2

-Pakiet z kanałami HISTORY, HISTORY2, Motowizja, Adventure

 

Jest coś ciekawego do zobaczenia na tych kanałach? Przejrzałem na szybko cinemax i chyba szału tam nie ma - myślałem ze może coś podobnego do HBO leci. Filmbox - więcej kanałów, coś może by człowiek wybrał. Jak reszta? Ile kosztuje cinemax jak bym chciał dobrać? Filmbox 5 zł, kanały z History też jakoś 5 zł wychodziły. Czasem coś chcą wcisnąć do oferty i się zastanawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ile kosztuje Multi Man Pack bez zobowiązania, bez umowy?

Czy mogę sobie to włączać, kiedy mi pasuje i wyłączać, kiedy mi pasuje? Tak jak w Polsacie?

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 zł 

Włączysz 1 dnia miesiąca i ten miesiąc masz za 0 a następny za 30 zł. 

Możesz zlecić jego wyłączenie na koniec drugiego miesiąca. Wtedy tak jakbyś Płacił 15 zł miesięcznie. 

Możesz wziąć także za 20 ale na całą umowę 

Edytowane przez PawelTSW
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2021 o 16:00, ircios napisał:

OK, ale najważniejsze, że trzeba mieć C+.

Jesteś pewny? Zleciłem wyłączenie opcji C+ a C+4K zostało w promocyjnej cenie 10 zł choć w warunkach promocji wyraźnie jest napisane, że trzeba mieć paczkę C+. Zobaczymy...

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca maja mam i to i to.  Ja otrzymałem paczkę C+ za free do końca maja z możliwością odłączenia przy podpisaniu nowej umowy. W lutym zadzwoniłem na infolinię i włączono mi C+4K za 10 zł z zobowiązaniem do końca umowy. Konsultant twierdził, że gdy wyłączę opcję C+ to i C+4K wyłączy się automatycznie. Teraz twierdzą, że nie mogą odłączyć paczki C+ bo C+4K ma zobowiązanie do końca umowy. Rozmowy są nagrywane, niech sprawdzą. Ale póki co w prognozie płatności mam tylko opłatę za C+4K.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...