Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy biblioteka BBC Player jest od początku dodania do oferty Canal+ jest uzupełniana?

Bardzo fajna zakładka, już zdążyłem obejrzeć kilkaście ciekawych seriali, dokumentów, ale mam wrażenie, że nowości nie przybywa i nie są sezony uzupełniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponieważ informacje na stronie canalplus są dla mnie mało czytelne to mam pytania odnośnie oferowanego pakietu Viaplay:

  1. Cena - piszą że 0pln za pierwszy miesiąc, 19pln miesięcznie za okres zobowiązania i 30pln miesięcznie do końca umowy. Co to do [beep]y jest "okres zobowiązania" i ile on wynosi?
  2. Czy można "wyłączyć" pakiet w dowolnej chwili?
  3. Piszą również że Viaplay można oglądać Bundesligę, ligę angielską KSW i jeszcze jakieś sporty mnie nie interesujące, ale nic nie piszą o F1. Czy oferta obejmuje transmisje F1 czy może jednak nie?

Będę wdzięczny za rozjaśnienie mi tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dostępna jest także opcja dodatkowa:

 

Canal+Seriale i filmy z Viaplay Medium za 39 zł/m. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy jestes super miły?Na e-maila dostałem viaplay i jakbym nie musiał to bym tu nie zaśmiecał czatu?I co ?

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pawelo1968 napisał(a):

@czerstwy jestes super miły?Na e-maila dostałem viaplay i jakbym nie musiał to bym tu nie zaśmiecał czatu?I co ?

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Nie rób sobie jaj do umowy dostajesz wszystko komplet regulaminów itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...