Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, mikoko napisał:

Na Sat nie ma c+4K to nie będzie na online

A ty dalej swoje. 

C+4k będzie w wersji online. 

Następnym razem komentuj coś, czego jesteś pewien, a nie to co ci się wydaje. 

22 minuty temu, mikoko napisał:

C+ online jest tożsame

No jednak nie jest skoro w wersji online nie masz całej oferty :)

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Msmichal111 napisał:

Witam, wczoraj włączyłem usługę dodatkową Eleven Sports i wszystko jest ok poza tym, że Eleven Sports 4 jest dalej zakodowany. To jest jakiś błąd po ich stronie? 

W usłudze dodatkowej są Eleveny 1/2/3 
Eleven Sports 4 jest tak jak pisał @_Artek_ dostępny od pakietu Optimum+.

Pewnie posiadasz niższy pakiet i dlatego masz zakodowany ten kanał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2022 o 11:07, _Artek_ napisał:

Eleven sports 4 jest darmowy od optimum w górę, najczęściej są tam powtórki powtórek.  

W weekendy lub gdy ligi grają w środku tygodnia to mogą tam być mecze na żywo nawet PSG, Juventusu czy Atletico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fan tv napisał:

W weekendy lub gdy ligi grają w środku tygodnia to mogą tam być mecze na żywo nawet PSG, Juventusu czy Atletico.

Nie pamiętam kiedy cokolwiek oglądałem na Eleven 4. Dla mnie zbędny kanał, może byłby użyteczny, gdyby nie stracili Bundesligi, a tak pustki. Oczywiście podkreślam, że to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafal761

Robiłem reset prądowy i nie pomógł. Dzwoniłem na infolinię to pierw usłyszałem że nie mam tego kanału w pakiecie, gdy oznajmiłem że mam Multi Man Packa i ten kanał jest częścią tego pakietu konsultantka kazała poczekać i po chwili oznajmiła że problem z Playboy TV jest im znany i technicy już nad tym pracują. Po czym próbowała mi wcisnąć w super promocji kanał VIVID za 9,99 zł do końca trwania umowy, powiedziałem jej że za tyle to sam mogę go włączyć w Strefie C+ i podziękowałem, oburzyła się że nie chce skorzystać z promocji którą specjalnie dla mnie przygotowała ;)

 

Napisałem reklamację że nie mam dostępu do kanału za który płacę. Zobaczymy jak się ustosunkują do tego.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ozzy666 napisał:

@rafal761

Robiłem reset prądowy i nie pomógł. Dzwoniłem na infolinię to pierw usłyszałem że nie mam tego kanału w pakiecie, gdy oznajmiłem że mam Multi Man Packa i ten kanał jest częścią tego pakietu konsultantka kazała poczekać i po chwili oznajmiła że problem z Playboy TV jest im znany i technicy już nad tym pracują. Po czym próbowała mi wcisnąć w super promocji kanał VIVID za 9,99 zł do końca trwania umowy, powiedziałem jej że za tyle to sam mogę go włączyć w Strefie C+ i podziękowałem, oburzyła się że nie chce skorzystać z promocji którą specjalnie dla mnie przygotowała ;)

 

Napisałem reklamację że nie mam dostępu do kanału za który płacę. Zobaczymy jak się ustosunkują do tego.

Ja również napisałem reklamacje, czekamy na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...