Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam taki przypadek. Aktywowalem sobie promocje na C+ z mozliwoscia wylaczenia na koniec maja (tj. kwiecien 0zl, a maj 20zl). Po tej akcji pojawila mi sie w ICA opcja wlaczenia C+4K za 10zl. Pomyslalem, ze dolacze do paczki C+ ten jeden kanal i tez go wylacze pod koniec maja.

Teraz sprawdzam i jest to opcja ze zobowiazaniem na caly okres umowy :D Nie ma dramatu bo moge odstapic od umowy w ciagu 14 dni w/g regulaminu.

Ale zastanawiam sie co w przypadku gdy nie wysle odstapienia od umowy ?

Dzwonie jutro na infolinie i mowie,ze z koncem maja chce wylaczyc paczke C+, ale nie mowie, ze chce wylaczyc ten jeden kanal C+4k - co sie wtedy stanie ?

- Wylacza paczke C+, zostawia C+4k.

- Nie pozwola mi wylaczyc paczki c+ bo mam zobowiazanie na C+4k (troche bez sensu bo sie klócą 2 regulaminy)

- Promocyjna cena na paczke C+ zastapi cena normalna, bo musze miec paczke C+ zeby miec C+4k (bez sensu bo nie zglaszalem checi na paczke C+ w normalnej cenie)

- Wylacza z automatu wszystko - paczke C+ oraz kanal C+4k mimo tego, ze wyrażę checi wylaczenia C+4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie możesz mieć C+4k bez paczki C+

 

19 minut temu, Pawel napisał:

Nawet.

Jasne rozumiem :)

To może nie będę składał odstąpienia od umowy tylko po prostu wyłącze paczkę C+ z końcem maja to mi wyłącza C+4k pomimo, ze nie wziąłem ze zobowiązaniem na cały okres (za 10zl). Jutro jeszcze zadzwonię na infolinie i zobaczę jak oni to widza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o dopełnienie do pakietu Extra. Kiedyś było za 40 zł bez zobowiązania (chyba), co realnie dawałoby połowę tej kwoty miesięcznie. Chciałem sobie dziś go w ten sposób uruchomić, ale podobno nie ma już w ogóle dopełnień i można tylko ze zobowiązaniem do końca umowy zamówić. Pytanie moje jest czy to prawda, czy konsultant wprowadził mnie w błąd?

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. W ICA mam opcję ze zobowiązaniem i bez. Bez zobowiązania do pakietu Comfort było za 30 zł.Teraz mam Optimum i jest za 20 zł. Jaki posiadasz pakiet ?
Sprawdziłem w umowie i dokładnie to mam "Nowy Comfort+". Rzeczywiście za 30 zł. Nie wiem skąd to 40 zł się wzięło. Niestety w Strefie w opcjach bez zobowiązania nic nie mam dla Extra.

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ircios napisał:

Nie to,że się czepiam...ale już ICA od dawna nie ma...Teraz jest Strefa Canal+....SC+  ;-)

Czepiasz się. Internetowe centrum abonenta to ogólna nazwa serwisu podobnie jak BOK czyli biuro obsługi klienta.Wszyscy wiedzą o co chodzi.

5 godzin temu, ircios napisał:

Bo nie pokaże Ci się dopełnienie wyżej niż N.Comfort jak masz Start.  A po wpisach na to wygląda. 

Przecież napisał że ma Nowy Comfort+. Po co ze Startem wyjeżdżasz ?

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończę temat, który wczoraj zacząłem. Dziś spróbowałem szczęścia ponownie. Na początku było tylko zobowiązanie za 44,99 zł jako Extra. Powołałem się na swoją umowę, gdzieś jest opcja bez zobowiązania za 30 zł za dopełnienie (jak tutaj wiemy realnie to połowa tej kwoty miesięcznie wychodzi) na co miły Pan powiedział, że musi się skonsultować z kierownikiem. Po chwili wrócił i zaproponował prawilne dopełnienie za 15 zł/miesiąc. Kwiecień i maj za darmo. Planowałem zabawę z wł/wył, a wyszło lepiej.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zapytać, czy ceny za opcje dodatkowe (np. Fox Play, Nat Geo Play, HBO Go i inne) po przejściu umowy na czas nieokreślony zmienią się na wartości cennikowe?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O Strefie CANAL+ jest inny, odpowiedni wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...