Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa

Niestety taka konfiguracja nie daje gwarancji posiadania canal+ Vod.Zdarzały się jednak przypadki,że klienci nawet przy przedluzeniu umowy na 6 canal+ nie mieli odłączonego VOD.

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,

dostałem odpowiedź z nc+ w temacie promocji HBO na ICA - "HBO I HBO GO ZA 0 ZŁ PRZEZ 1 MIESIĄC - HBO z HBO GO za 0 zł do końca marca, a następnie za 25 zł miesięcznie do końca okresu onaczonego umowy.

 

oto tresć :

 

"HBO z HBO GO za 0 zł do końca marca, a następnie za 25 zł miesięcznie do końca okresu onaczonego umowy." jak sama nazwa wskazuje, zobowiązanie jest do końca okresu oznaczonego umowy. Wyłączenie do końca marca nie skutkuje brakiem zapłaty w kolejnych miesiącach". kazała mi sobie skopiować treść maila jako dowód.

 

zgłupiałem już - włączać to czy nie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2019 o 10:50, mixMZ napisał:

Probowalem z nimi ugadac Elevensport za 7.99 ale nie chca dac wiec zastanawiam sie nad opcja wlacz/wylacz 

Może to zależy od pakietu jaki masz. Ja mam podstawę Superpremium z MR za 99 zł + 5 zł za HBO GO, umowa 2-letnia, miałem na rok Eleven za 7,95 zł i w lutym promocja dobiega końca. Napisałem na czacie z pytaniem, czy mogę to przedłużyć to do końca umowy w tej samej cenie. Pani powiedziała, żebym sprawdził promocje w ICA, ale tam nigdzie nie było Eleven. Napisała, że w takim razie trzeba rozmawiać z konsultantem i że może umówić kontakt. Zgodziłem się, po 2 godzinach telefon i od razu propozycja tego co chcę, nawet nie musiałem się targować.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pakietu dodatkowego Mistrzowska Piłka. W ICA mam dwie oferty, ta promocyjna za 20 zł/m-c i ta cennikowa 30 zł/m-c. Oczywiście zorientowałem się w temacie, widziałem, że robicie tutaj tak, że np. włączacie usługę w lutym - wyłączacie w marcu i tak do maja, przez co wychodzi 30 zł co 2 m-ce lub 15 zł na miesiąc do maja = 60 zł. Ale jeśli wybrałbym tą ofertę promocyjną jaką mam zaproponowaną, to nie da się przy niej robić tego samego? Tj. 20 zł co 2 miesiące lub 10 zł na miesiąc by wtedy wyszło przecież? Czy przy promocyjnej nie można wyłączyć w taki sposób usługi?  Inna kwestia, po prostu włączyć promocyjny pakiet 20zł/m-c i wyłączyć w maju jak się skończy LM - wtedy też zapłacę 60 zł  (uruchamiam w lutym, naliczenie opłat od marca więc marzec, kwiecień i maj po 20 zł) Więc po co to kombinowanie z usługą w cenie "cennikowej" ? Będę wdzięczny za wyjaśnienie moich wątpliwości :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...